Psichologija
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-12-18 13:58:41 | Nuoroda

Gal yra žadančių studijuoti psichologiją Vilniuje? ;) 

Žinutė parašyta: 2010-01-06 22:32:53 | Nuoroda

Šiaip tai... Man atrodo, kad tai yra belekaip įdomu. Ir netgi labai labai norėčiau:) Beet....su matematika prastai. Nė nežinau, ar verta laikyt egzaminą... na, turiu 8 (beveik:D) pusmety pas tokią negriežtą mokytoją a lygiu,ir per pupp pasisekė kažkaip, bet niekad su matematika nedraugavau ypatingai....

O gal tu (vis tiek domėjaisi šiomis studijomis daugiau nei aš:)) žinai labiau, kiek konkrečiai matematikos studijuojant reikia?

Žinutė parašyta: 2010-01-07 14:33:54 | Nuoroda

Jei kalbant apie VU, tai kiek žinau matematikos tikrai reikia, ir nemažai.

  • Istorija / VBE 69
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 100
  • Matematika / VBE 18
Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2010-01-08 19:55:05 | Nuoroda

Sveiki Vienoje svetainėje skaičiavausi savo preliminarų egzaminų balą ir štai ką pastebėjau. Aš, nelaikydama matematikos egzamino, vadinasi turėdama už jį 0, bet gerai išlaikiusi kitus reikiamus egzaminus, turėčiau galimybę įstoti į VDU psichologiją vf vietą (čia lyginant su 2009 metų stojimais). Likau labai tuo nustebinta. Mano balas, jei jis tarkim apie 17 būtų didesnis už minimaliausią balą, įstojusį į vf vietą VDU psichologiją (16,4). Gal kas man gali atsakyti, ar taip tikrai gali būti?
 

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2010-01-08 19:56:23 | Nuoroda

Balą skaičiavau svetainėje baluskaiciuokle.lt/

Žinutė parašyta: 2010-01-10 15:26:24 | Nuoroda

labuciukas! Na,keistai cia...as,kiek zinau,matematika reikalinga,juk pirmas kursas beveik vien ji!  O siaip as planuoju stoti i psichologija Vilniuje,tai mano svajone didziausia. Riomeri arba VU.  laikau matematika,lietuviu,anglu ir istorija (kaip atsargini varianta,jei susikirsiu su matke)...tada mastysiu apie politologija arba tiesiog istorija. Man svarbiausia yra ,kad gauciau nemokama.

  • Istorija / VBE 93
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 99
  • Matematika / VBE 75
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 86
Žinutė parašyta: 2010-01-15 14:14:24 | Nuoroda

Sese jau baige VU magistra, ir tikrai galiu pasakyt, nes per 6 metus pakankamai jos prisiklausiau, kad su zmogaus asmenybes ir savybiu pazinimu si specialybe neturi beveik nieko bendro. todel pagalvokit, ar tikrai to norit, nes prisikankinsit pakankamai. O ir mokytis reikes maziausiai 6 metus, nes vien su bakalauro diplomu pagal specialybe dirbti negalesit.

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2010-07-05 16:15:28 | Nuoroda

as irgi ketinu i psichologija vu arba mru. is tikruju matematikos tai nevirskinu, bet jau 12 metu ja atkentejau tai atkentesiu ir dar. uztat psichologija kaip mokslas man lb patinka. nesuprantu prieciom cia ta matematika.... geriau pirmoje vietoje butu lietuviu kalba, ji zymiai labiau lavina logini mastyma nei matematika. matematika iskali ir viskas... turejau 10 metiniame visada, bet niekada nemegau:)

Žinutė parašyta: 2010-07-05 18:37:08 | Nuoroda
grekuxs rašė:. nesuprantu prieciom cia ta matematika.... geriau pirmoje vietoje butu lietuviu kalba, ji zymiai labiau lavina logini mastyma nei matematika. matematika iskali ir viskas...

 Neblogas jumoro jausmas ;DDD

Žinutė parašyta: 2010-07-06 08:53:11 | Nuoroda

Na kazka girdejau,kad nuo praeitu metu, tai vu nebuvo aukstosios matematikos paskaitu mokantis psichologija... Bet gal cia tik gandai ;D nezinau.

Bet siaip matematika gerai,  loginis mastymas ;D galvoji kaip sprest uzdavinius ,ka pritaikyt ir pan ;)

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2010-07-07 21:55:50 | Nuoroda

Šiemet tai yra aukštoji matematika vu psichologija, kas labai mane liūdina.. O kas nemano, kad lietuvių kalba lavina loginį mąstymą, tai reiškia buvote pas blogą lietuvių kalbos mokytoją :D

Žinutė parašyta: 2010-07-11 18:21:34 | Nuoroda
grekuxs rašė:

as irgi ketinu i psichologija vu arba mru. is tikruju matematikos tai nevirskinu, bet jau 12 metu ja atkentejau tai atkentesiu ir dar. uztat psichologija kaip mokslas man lb patinka. nesuprantu prieciom cia ta matematika.... geriau pirmoje vietoje butu lietuviu kalba, ji zymiai labiau lavina logini mastyma nei matematika. matematika iskali ir viskas... turejau 10 metiniame visada, bet niekada nemegau:)

 Lietuvių egzas yra toks šūdas kad baisu, jeigi psichuos būtų pagrindinis egzaminas tai sakyčiau būtų mažų mažiausiai idiotiška , nemanau kad ten labai daug loginio mąstymo, tiesiog, smegenų reikia, suvokt tekstą, o tai ką mokais egzaminui tai su logika tolima, gal vienetai mokytojų ir mokinių kažką ten protingo daro, bet šiaip visi 'išmoksta' kaip reikia suprasti tekstą pagal vertinimo instrukcijas, išmoksta, kokia forma atsakyt į klausimą teisingai, ir čia jau visai nebesvarbu kad protingas žmogus nežinodamas tų a la taisyklių suvokimo gauna mažai, nes parašo kitais žodžiais, O inter[retacijos... procentai visiškai priklauso ant kokios bobutės užsirausi

  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 90
  • Matematika / VBE 97
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 85
Žinutė parašyta: 2010-07-12 20:06:20 | Nuoroda
Absurdus rašė:
grekuxs rašė:. nesuprantu prieciom cia ta matematika.... geriau pirmoje vietoje butu lietuviu kalba, ji zymiai labiau lavina logini mastyma nei matematika. matematika iskali ir viskas...

 Neblogas jumoro jausmas ;DDD

 Tai jau tikrai. :D Matematiką, pasirodo, įmanoma iškalti, o lietuvių kalba trykšta logika. :D Nėra ten jokios logikos, nėra -- gyva kalba su logika prasilenkia visur, kur tik įmanoma. 

  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 100
  • Matematika / VBE 60
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 100
Žinutė parašyta: 2010-07-12 20:12:53 | Nuoroda
Erika rašė:

Balą skaičiavau svetainėje baluskaiciuokle.lt/

 Šita svaetaine nesamones rodo, nes metinio pažymio neskaičiuoja

Žinutė parašyta: 2010-07-12 21:14:27 | Nuoroda
Erika rašė:

Balą skaičiavau svetainėje baluskaiciuokle.lt/

Toje svetainėje su VDU konkursiniais balais kažkas sumalta, nes jei skaičiuoju joje, mano KB išvis gaunasi 11.4, kai jis yra 19... Verčiau pasiskaičiuok rankiniu būdu arba čia: http://www.studijos.lt/busimiems_studentams/balu_skaiciuokle/programa/4/1/45/1119/vytauto-didziojo-universitetas/psichologija

  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 100
  • Matematika / VBE 60
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 100
Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2010-08-07 22:40:09 | Nuoroda
oniponi rašė:
Absurdus rašė:
grekuxs rašė:. nesuprantu prieciom cia ta matematika.... geriau pirmoje vietoje butu lietuviu kalba, ji zymiai labiau lavina logini mastyma nei matematika. matematika iskali ir viskas...

 Neblogas jumoro jausmas ;DDD

 Tai jau tikrai. :D Matematiką, pasirodo, įmanoma iškalti, o lietuvių kalba trykšta logika. :D Nėra ten jokios logikos, nėra -- gyva kalba su logika prasilenkia visur, kur tik įmanoma. 

 na asmeniskai as matematika iskaliau, o egzamine tebuvo vienas loginis uzdavinys, tas kur 4 tasku buvo vertas. ir tai nelb. o lietuviu kalboje, egzamine beinterpretuodama tai panaudojau tiek logini, tiek analitini mastyma. ten jau nieko neiskalsi... reikia logiskai ismastyti, kodel zmogus sako ta ana ir pan, mano tokia nuomone.

Žinutė parašyta: 2010-08-09 18:11:54 | Nuoroda

MRU psichologija.... yra dar tokiu?

  • Biologija / VBE 60
  • Chemija / VBE 65
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 89
  • Matematika / VBE 52
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 72
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą