klausk VDU
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-07-16 18:36:11 | Nuoroda

Ir kiek vietų numatoma į nemokamą ir mokamą? 

Žinutė parašyta: 2010-07-16 19:51:42 | Nuoroda

Sveiki, aš taip pat planuoju stoti į jūsų universitetą ir norėčiau jūsų paklausti, ar visiems (nepriklausomai nuo studijų programos) būtinas jūsų organizuojamas anglų kalbos testas? 

  • Istorija / VBE 93
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 98
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 89
Žinutė parašyta: 2010-07-16 21:11:57 | Nuoroda

O VDU yra stangines? Jei taip, tai kokios kainos? Kokie treniruokliai? Yra nuolaidu?

  • Istorija / VBE 100
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 24
  • Matematika / VBE 60
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 91
Žinutė parašyta: 2010-07-16 21:16:31 | Nuoroda

Sveiki. Siandien uzpildziau prasyma, visus i VF ir i VDU. 1-psichologija, 2-ekonomika, 3-politikos mokslai, 4-anglu filologija, 5-sociologija.

Kaip manot, kokie yra mano sansai? Mano egzaminai: lietuviu 93, istorija 86, anglu 70, matematika 55. Aciu uz atsakyma

Žinutė parašyta: 2010-07-16 21:18:23 | Nuoroda

pamirsau metinius parasyti. lietuviu A 9, istorija A 8, matematika A 8, anglu A 9

Žinutė parašyta: 2010-07-16 21:25:13 | Nuoroda

Norėčiau sužinoti,kiek valstybės finansuojamų vietų bus naujųjų medijų mene?

  • Dailė / MBE 10
  • Lietuvių kalba (valstybinė) / VBE 98
Žinutė parašyta: 2010-07-16 22:48:53 | Nuoroda

Laba diena,

Norėčiau paklausti, kokie šansai šiais metais įstoti į vf teisės studijas, jei mano egzaminų rezultatai yra: ISTORIJA 90, LIETUVIŲ KALBA 90, ANGLŲ KALBA 82, o matematikos metinis pažymys 5 (B lygiu).

 

Iš anksto dėkoju už atsakymą.

Žinutė parašyta: 2010-07-16 22:51:34 | Nuoroda

Tiesa, kiti mano metiniai būtų tokie: Istorija A 10, Lietuvių kalba A 10, Anglų kalba A 9.

Žinutė parašyta: 2010-07-16 23:50:33 | Nuoroda
matrica rašė:

Sveiki. Siandien uzpildziau prasyma, visus i VF ir i VDU. 1-psichologija, 2-ekonomika, 3-politikos mokslai, 4-anglu filologija, 5-sociologija.

Kaip manot, kokie yra mano sansai? Mano egzaminai: lietuviu 93, istorija 86, anglu 70, matematika 55. Aciu uz atsakyma

 Įstosi į pirmą prioritetą. Būsiu Tavo kursiokė greičiausiai, labas. : )

  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 100
  • Matematika / VBE 60
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 100
Žinutė parašyta: 2010-07-18 20:39:00 | Nuoroda
Alanas rašė:

O VDU yra stangines? Jei taip, tai kokios kainos? Kokie treniruokliai? Yra nuolaidu?

 Jei neklystu sporto salė yra nemokama.

  • Istorija / VBE 89
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 86
  • Matematika / VBE 88
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 94
Žinutė parašyta: 2010-07-18 20:40:27 | Nuoroda

Norėčiau pasiteirauti dėl anglų testo ir paskyrimo į lygius. Laikiau GATE testą ir patekau į 4 lygį, mano egzaminas 94. Tai ar reiks man mokytis 4 lygį ar ne? Jei ne, tai gal jau yra 5 lygio paskaitų laikas?

  • Istorija / VBE 89
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 86
  • Matematika / VBE 88
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 94
Žinutė parašyta: 2010-07-18 20:41:44 | Nuoroda
Szymborska rašė:

Laba diena,

Norėčiau paklausti, kokie šansai šiais metais įstoti į vf teisės studijas, jei mano egzaminų rezultatai yra: ISTORIJA 90, LIETUVIŲ KALBA 90, ANGLŲ KALBA 82, o matematikos metinis pažymys 5 (B lygiu).

 

Iš anksto dėkoju už atsakymą.

 Mano nuomone, tai įstosi, juk tavo labai geri egzaminų rezultatai :)

  • Istorija / VBE 89
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 86
  • Matematika / VBE 88
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 94
Žinutė parašyta: 2010-07-18 21:20:51 | Nuoroda
AušraL rašė:

Norėčiau pasiteirauti dėl anglų testo ir paskyrimo į lygius. Laikiau GATE testą ir patekau į 4 lygį, mano egzaminas 94. Tai ar reiks man mokytis 4 lygį ar ne? Jei ne, tai gal jau yra 5 lygio paskaitų laikas?

 Jei nemeluoju, tie, kurie išlaikė anglų VBE daugiau nei 80 %, patenka į 5 arba 6 lygį.

  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 100
  • Matematika / VBE 60
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 100
Žinutė parašyta: 2010-07-18 21:53:45 | Nuoroda
oniponi rašė:
AušraL rašė:

Norėčiau pasiteirauti dėl anglų testo ir paskyrimo į lygius. Laikiau GATE testą ir patekau į 4 lygį, mano egzaminas 94. Tai ar reiks man mokytis 4 lygį ar ne? Jei ne, tai gal jau yra 5 lygio paskaitų laikas?

 Jei nemeluoju, tie, kurie išlaikė anglų VBE daugiau nei 80 %, patenka į 5 arba 6 lygį.

 Tai va va, skaičiau ir aš, na bet pasiteiraut dar galima. O ir įdomu , kaip su 5 lygio laikais... kadangi tikiu, kad įstosiu į vieštąją komunikaciją jau bandau pasidėlioti paskaitų tvarkaraštį :D žiauriai skamba , bet visai linksma :D

  • Istorija / VBE 89
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 86
  • Matematika / VBE 88
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 94
Žinutė parašyta: 2010-07-18 22:16:11 | Nuoroda

man tai keista kai žmonės, dar atrodo neblogai išlaikę egzaminus, klausia tokiu kvailų klausimų " ar man įmanoma įstoti su tokiais ir tokiais balais" Nu negi sunku pasiimti ir susikaičiuoti savo KB ir pažiūrėti į praeitų metu konkursinį balą. Tada maždaug ir galite orientuotis, ar įstosit ar ne :) Suprantu, galbūt jums psichologiškai lengviau pasidarys, kai kažkas pasakys jums, kad va, jūs įstosit :))

  • Istorija / VBE 100
  • Lietuvių kalba (valstybinė) / VBE 35
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 50
Žinutė parašyta: 2010-07-19 00:31:20 | Nuoroda
bambukaz rašė:

man tai keista kai žmonės, dar atrodo neblogai išlaikę egzaminus, klausia tokiu kvailų klausimų " ar man įmanoma įstoti su tokiais ir tokiais balais" Nu negi sunku pasiimti ir susikaičiuoti savo KB ir pažiūrėti į praeitų metu konkursinį balą. Tada maždaug ir galite orientuotis, ar įstosit ar ne :) Suprantu, galbūt jums psichologiškai lengviau pasidarys, kai kažkas pasakys jums, kad va, jūs įstosit :))

 Čia ir yra šuo pakastas, kad lengviau.. o ir šiemet visi kažkaip labai pergyvena, kad balas kils.. nors ne esmė, kad pop.specialybės +/- tos pačios, tad ir KB per ne lyg drastiškai nesikeis.

  • Istorija / VBE 89
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 86
  • Matematika / VBE 88
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 94
Žinutė parašyta: 2010-07-19 08:40:59 | Nuoroda
Viaukt rašė:

Truputį neapsižiūrėjusi neįrašiau geografijos metinio. Taigi - lietuvių 13, istorija - 80, anglų - 45, istorijos metinis - 8, geografijos - 7.

 Tuomet prie jau apskaiciuo balo galite dar pridėti 1,4. :)

Žinutė parašyta: 2010-07-19 08:42:22 | Nuoroda
Atsipūtęs rašė:

Sveiki,

norėčiau stoti į VDU anglų filologiją, todėl turiu klausimų:

* nelaikiau istorijos egzamino, todėl įdomu sužinoti, ar į konkursinio balo skaičiavimą įeis istorijos metinis pažymys ar bus skaičiuojamas 0 už egzaminą?

* kuris: ar lietuvių k. metinis pažymys ar antros užsienio k. metinis įeina į konkursinio balo skaičiavimą?

 Istorija įeina skaičiuojant konkursinį bala ir sudaro 20 proc. Taip pat skaičiuojant yra imamas antros užsienio kalbos metinis pažymys o ne lietuvių kalbos.

Žinutė parašyta: 2010-07-19 08:44:15 | Nuoroda
Ganyta rašė:

Sveiki,norėjau paklausti dėl našlaičio stipendijos ar jinai kiekvieną mėnesį teikiama? ir ar teikiama mokslo mokėjimo lengvatos? 

 Tokia kaip atskira naįšaičio stipendija nėra išskirta, yra tik socialinė, kuri mokama kiekvieną mėnesį. Mokslo mokėjimo lengvatos, bei dendrabučio nuomos taip pat yra teikiamos.

Žinutė parašyta: 2010-07-19 08:45:20 | Nuoroda
Tecupae rašė:

Sveiki, aš taip pat planuoju stoti į jūsų universitetą ir norėčiau jūsų paklausti, ar visiems (nepriklausomai nuo studijų programos) būtinas jūsų organizuojamas anglų kalbos testas? 

 Taip testas yra būtinas visiems, išskyrus tiems kas stoja į anglų filologiją. Taip pat šio testo nelaiko tie kas iš anglų k. brandos egzaminio gauna 80 ir daugiau.

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą