Fizikos vadovėlis nesusiprateliui
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-09 23:16:11 | Nuoroda
Sveiki, norėjau gaut patarimą. Įstojau į biologiją, o ten reiks pasirinkti: fiziką arba matieką. Matiekos nemėgstu, taigi lieka fizika. Bėda tame, kad mokykloj, galima sakyti, totaliai jos nesimokiau. Tai gal patartumėt, koks vadovėlis tam geriausiai tiks? O gal internete kažkoks yra?
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-14 18:03:04 | Nuoroda
imk matoka ir daugiau nieko negalvok ten vistiek visko taip staigiau nepradeda nuo sunkiausiu formuliu o viskas palaipniui o fizika gan keblus dalykas jei nesimokei tai ir nesimokyk nes ten nera taip lengva kaip isivaizduoji daugelis net pasakytu kad tai vienas is sunkiasiu mokomuju dalyku nes reikia zinoti teorija moketi ja pritaikyti uzdaviniu spendimui zinoti simtus formuliu moketi jas isvest nera taip paprasta.todel geriau net neziurek i ta puse imk matoka vistiek turesi daugiau supratimo nei apie fizika.tik bereikalo apsikrausi pasiemes fizika neprasauk paskui teks gailetis sekmes
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-19 03:31:57 | Nuoroda
Ačiū. Bet kiek skaičiau fizikos, tai man visai įkandama pasirodė...
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-23 22:00:52 | Nuoroda
jei labai nori, tai yra fizikos konspektų knyga, tokia rūžava, didumo kaip tos su egzaminų užduotimis. nors ten vietom gan sudėtingai parašyta, mokytojai daugiau praktinių dalykų papasakodavo ir suprantamiau, bet.. kaip mano mokytoja sakė - jei nesimokei šituos 2 metus, tai per savaitę išmoksi visą kursą 11-12 klasės kaina apie 30Lt buvo
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-24 19:01:47 | Nuoroda
va susiradau tą knygą ir pasižiūrėjau, kaip tiksliai vadinas:) http://s2.pigu.lt/colours/842/72/84272/big-0.jpg
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą