Vartotojo gretuse pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-05-19 20:20:18 | Nuoroda

nu zmoguciai,ziuriu dbr senu metu LT VBE uzduotis ir ziuriu,akd tik pernai buvo samprotaujami rasiniai. ar cia as uzduociu daugiau nerandu? tik pernai atsirado? siaip rasysiu tik samprotaujama rasini, net nesvarstau apie interpretacija ir galvoju is kur gaut temu, o randu tik tas dvi. gal kas gali padet?  siaip turiu knyga,bet man info vis maza ir maza :D as maximaliste,tj jei ka,neissigaskit :D

Žinutė parašyta: 2009-05-19 20:24:38 | Nuoroda

teksto suvokime stilius tikrai bus publicistinis 99% :) o zanrus tj lb lengva atskirti: kalba,interniu,straipsnis. siaip buna dazniausiai pradzioj arba gale paminetas autorius arba saltinis,pagal kuri lb lengva atsekti koks tekstas :) bent man ;)

Žinutė parašyta: 2009-05-19 20:29:36 | Nuoroda

nu atmetimo budu reikia ruostis:

a) mokslinis- instrukcijos tikrai nebus arba genetikos vadovelio istraukos. NE


b) buitinis- tikrai nebus Petro ir Jono dialogo prie parduotuves. NE

c) publicistinis- tiketina. Taip

d) meninis- lb maza tikimybe ;)

e) administracinis- Blanko tikrai nebus. NE

Žinutė parašyta: 2009-05-19 20:54:31 | Nuoroda

tj del rasinuku man kas nors atsakys? buvo ankstesniais metais? gal zinot kur rast?

Žinutė parašyta: 2009-05-20 19:15:49 | Nuoroda
gre-tute rašė:

iš lietuvių tiek daug tikėjau, bet gavos nekas... iš pradžių rašinio temos lb nustebino, tikrai nelengvos buvo, apie tas kaukes iškart atmečiau, nes mano požiūris į kaukes visiškai skiriasi nuo visų normalių žmonių, tai galvoju to neįrodysiu kietakakčiams vertintojams ;D. liko Gėtės citata. nors ten irgi painumas.. na parašiau tą rašinį, rėmiausi Alchemiku, ciatavau Franca, Volisą, Coelho, savo socialine patirtimi (taizė susutikimais). šiaip viskas būtų lyg ir nieko, jei prieš pat galą nebūčiau sugalvojus, kad tą temą galima suprasti ir kitaip. tai va, visą dieną db nervinuos, kad iš vis ne taip temą supratau ir taškų už tai visai negausiu....

o dėl teksto suvokimo, iš tikro buvau lb pavargus. tekstas nebuvo sunkus, bet dėl kelių klausimų teko pamąstyt ilgiau. žiauriausia, kad pvz ką jūs visi kalbat apie tą įvardintą meninę priemonę, o aš tokio dalyko iš vis nerašiua, nežinau, kažkaip ne taip būsiu klausimą perskaičius ar ką... nekas. ir dar parašiau, kad esė buvo :/

 siaip as irgi svarsciau tarp ese ir straipsnio. siaip daznai buna,kad jei buna atsakymas straipsnis uzskaito ir ese. nu as asmeniskai parasiau straipsni,bet sventai tikiu,kad ir ese uzskaitys,tj nebijok. o kas tel menines priemones,tj jos nurodyt neprase, o prase israsyt pavizdi,tad as tai ir padariau,nes menines priemones mano silpnoji vieta ir isuo atveju manau,akd as esu teisi :)

Žinutė parašyta: 2009-05-21 18:44:19 | Nuoroda

pagaliau atsirado IT VBE forumas... biski paranoja man del rytdienos,net gi galvoju isvis i egza neit. kuo toliau mastau tuo geriau suprantu,adk nemoku irasu...

islaikyt tj faktas,kad islaikysiu,bet ar gerai islaikysiu tai jau klausimas,kuris man kelia nerima... gal zinot ar reikes rikiuot masyvus pagal raides ar tik pagal skaicius?

nerandi IT VBE programos... :/

Žinutė parašyta: 2009-05-21 18:48:37 | Nuoroda

sndn buvo pirma matkes konsultacija. galvojau soksiu pro langa... 4 pamokas vien matke. :D

bet uztaj dbr dar galvoj matke, o ne ryt vyksiantis IT VBE :D graudziai juokinga :D

Žinutė parašyta: 2009-05-21 19:21:37 | Nuoroda

nu as ir taip galvoju,akd gali duot pagal betka rikuot, mokytoja man blem aiskina,akd tik pagal skaicius. o as ziurejau,kad net gi knygoj pagal raides rikiavimu yra. zdz, depresija :D

gal kas utenoj laikot VBE? nes mus is musu sudmiescio ves i Utn laikyt ;)

Žinutė parašyta: 2009-05-21 19:30:01 | Nuoroda

o tj speju tai busi tu ir koks nors bernas? :D

pas mus irgi tik du laiko ir mokeses vienus metus tik 2 :D as ir toks ciuvas :D

zdz rpadzioj buvo virs 10, po to atkrito taip,akd 12 klasej likom tik 2 ir net pogrupio nebuvo tj su vienuoliktokais sedejom...

Žinutė parašyta: 2009-05-21 19:32:39 | Nuoroda

zdz musu sules psichologe sumaste,kad negalima daryt pvz matkes konsultaciju,jei artimiausias egzas pvz lb butu... tj zdz... sndn nuejau i matkes konsultacija,tj nroejo ismest,nes man ryt informes egzas :D zdz debilizmas pas mus juodas...

 o del uzduociu sprendimo,tj as bent darau tokia strategija,akd ka zinau tj iskart rasyt, o visus nelb aiskius pasilikt galui jei liks laiko ir negaist ties jais :)

blyn kaip nervai ima del matkes... man svarbiausias egzas is visu :/

Žinutė parašyta: 2009-05-21 19:35:09 | Nuoroda

blyn,as 2 metus kaliau LJMM, i baigiamaji vaziavau,belenkiek pinigu sukisau, o dbr per ta rpakeikta Steponaviciu balu neprideda uz tokias mokyklas. norisi klykt :/ jei pritruks kokio vargano taskelio iki mano tikslo tj nuprotesiu :(

Žinutė parašyta: 2009-05-21 19:53:36 | Nuoroda

as ir ciuju :D pasipuosiu graziai,koki svarkiuka,tj ciuju stopudovai visi galvos,akd as ne dalyve, o egzaminuotoja :D

blyn,reik sijona uzsimest,gal tada kom'piderastai pades man per egza :D

dbr va mokausi ta neprograma vimo dali ;) bent ka reik tobulai pavaryt :D

siaip lb zmones stebisi,kai mergos VBE IT laiko. nzn kodel. gal kitom protelei neisnesa? :D

Žinutė parašyta: 2009-05-21 20:01:44 | Nuoroda

o kur tu laikysi? :)

Žinutė parašyta: 2009-05-21 20:18:23 | Nuoroda

mum ir sake,kad nekauksetu kulnai ir t.t.l.bet pas mus buvo tokiu kiauniu gal 10 tj galvoju "jom galima,kodel man neglaima?" :D tj ciuju per informe desiuos ;) nu dar nzn is tiesu,nuo nuotaikos priklausys. as tj laikysiu sudkaimyje pavadinimu Utena :D

Žinutė parašyta: 2009-05-21 21:01:15 | Nuoroda

islaikyt ta egza vaikas gali,bet islaikyt gerai reikia gabumu. as bandziau pacheetint per bandomaji,tj net tai nepadejo :D zdz... tada nusprendziau,akd viska reik ismokt ir vistiek veliau susimoviau. bet guodzia tai,akd net ir genijus,kuris kartu rase bandomaji, desimtukininkas, netilpo i laika ir gavo vos kelias balais daugiau uz mane. tj net nzn kame cia yra to egzamino esme. cia manau iesko talentu,kurie moka programuot kaip kompai,logiskai,sudetingai,greitai.

Žinutė parašyta: 2009-05-21 21:14:12 | Nuoroda

jo, plius programos yra dvi, o ne viena ir jos apsoliuciai skirtingos ir kiekvienai reikia logikos ismastyt. nu aisku,technika padeda,jei ten esi tukstanti viena programa parases. bet kiek tokiu yra? man tj pvz asmeniskai reikia laiko pagalvot... :/

Žinutė parašyta: 2009-05-21 21:16:58 | Nuoroda
gretuse rašė:

jo, plius programos yra dvi, o ne viena ir jos apsoliuciai skirtingos ir kiekvienai reikia logikos ismastyt. nu aisku,technika padeda,jei ten esi tukstanti viena programa parases. bet kiek tokiu yra? man tj pvz asmeniskai reikia laiko pagalvot... :/

 jei tau laiko per daug,tj man gali kokia val duot-tikraj nepamaisytu. blyn,jei sakai,kad laiko uzteks,reiskia moki sablona ir t.t.l.? paziuresim ar gausi 100Į. vien perskaityt programa ir isigilint i ja jau parasius ir patikrint ar klaidu nera reikia10-15 min, o juk programos dvi. zdz, nesvaik.

Žinutė parašyta: 2009-05-21 21:35:11 | Nuoroda
Rulle121 rašė:

beje juk viena praktine uzduotis yra lengvesne uz kita,vienoi uzduoti nereiks visokiu funkciju kurt ar panasiu nesamoniu :D

 jaudulys,smaudulys, 50 % as be irasu programos surinkau. cia juoko darbas. as kalbu apie 100%.

siaip jei nesidomejai,tj funkcijos ir proceduros yra butinos abiejose programose,tik vienoje yra irasai, o kitoje ne. bet dbr buna jos sumaisytos,balu uz lengvesne daugiau duoda, o kaip siemet bus tik dievas zino.

beabejo,as rasau programa dalimis,bet man patinka ka nors parasius perzvelgti,isitikinti,akd viskas logiska, paziuret ar tikrai nepalikau bereikalingu skaiciavimu. tiap pat megstu isivesti tikrinimo eilutes,tad veikiant programa jas reikia istrinti. nu ir nors ir nedaug,bet viskas vistiek uzima laiko.

Žinutė parašyta: 2009-05-22 16:27:09 | Nuoroda
Saulėgrąža rašė:
gretuse rašė:

siaip lb zmones stebisi,kai mergos VBE IT laiko. nzn kodel. gal kitom protelei neisnesa? :D

 Kitom protelei išneša parašyti žodį proteliai su ia!

 atsipeikek,kiaune! cia tau ne lt pamokele. kaip noriu taip rasau. tu matyt ta kuriai protas IT nenesa.

Žinutė parašyta: 2009-05-22 16:28:48 | Nuoroda
Kaeras rašė:

O aš susimoviau smarkiai - parašiau veikiančią pirmą programą ir ištryniau netyčia.... Tai teko per likusį laiką atkurinėt. Kaži kaip bus, jei Testas gerai ir viena programa veikianti?

 tu gal utn laikei prie B4? :D