Vartotojo Tecupae pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-07-02 23:31:07 | Nuoroda

Būtent, todėl nustokit kreipti dėmesį į tą vod ir į jos žeminančius pasisakymus. Čia vienintelis ginklas prieš tokį bedvasį žmogų. Lai tai lieka ant jos sąžinės. Juk galiausiai vistiek kada nors suaugs

Žinutė parašyta: 2010-07-03 00:22:34 | Nuoroda

Aš labai bijojau tą testą tikrintis, iki šiol dar neišdrįsau. O dabar jau vėlu, taip ir paliksiu, ramiai palauksiu rezultatų. Bet kad jau perskaičiau, tai apie šitą paklausiu: koks ten buvo atsakymas, kur apie 2008 m. seimo daugumą?  

Žinutė parašyta: 2010-07-03 00:51:21 | Nuoroda

Jau šitą patikrinau. Tikrai D. Lietuvos Tėvynės sąjunga-Lietuvos krikščionys demokratai. Deja, suklydau čia. 

Žinutė parašyta: 2010-07-03 01:00:09 | Nuoroda

Ot, kaip pastebėjau, tai dauguma čia suklydo. Per mažai mes ta politika domimės  Gaila, kad aš nepasitikrinau, nes dbr nežinau ar dar klaidų teste padariau, bet kažkaip nujaučiu, kad daugiau jų bus. Beje, kada rezultatai? Liepos 4 ar 7? 

Žinutė parašyta: 2010-07-03 01:08:34 | Nuoroda

Dėkoju  Tuomet trečiadienį, nedaug liko laukti  

Žinutė parašyta: 2010-07-03 01:19:06 | Nuoroda
Alanas rašė:
Tecupae rašė:

Dėkoju  Tuomet trečiadienį, nedaug liko laukti  

 Nu taip. Viliuosi, kad istorija (ir,veliau, anglu) mane isgelbes :)

 

Ai? Kartojuos? Whatever...

 Kartokis, nes dar šito nespėjau perskaityt. ;) Na, tuomet aš tau to ir linkiu. 

Aš noriu tikėti, kad už anglų daug surinksiu, nes kalbos visuomet buvo mano stiprioji pusė. Na, o istorija žyyymiai blogiau. Niekada joje nebuvau labai stipri, todėl bijau kažko labai gero tikėtis. 

Žinutė parašyta: 2010-07-03 11:14:22 | Nuoroda
Alanas rašė:
Tecupae rašė:
Alanas rašė:
Tecupae rašė:

Dėkoju  Tuomet trečiadienį, nedaug liko laukti  

 Nu taip. Viliuosi, kad istorija (ir,veliau, anglu) mane isgelbes :)

 

Ai? Kartojuos? Whatever...

 Kartokis, nes dar šito nespėjau perskaityt. ;) Na, tuomet aš tau to ir linkiu. 

Aš noriu tikėti, kad už anglų daug surinksiu, nes kalbos visuomet buvo mano stiprioji pusė. Na, o istorija žyyymiai blogiau. Niekada joje nebuvau labai stipri, todėl bijau kažko labai gero tikėtis. 

 Tau gal istorija yra svarbiausias egzaminas?

 Deja, taip. Jis man svarbiausias, nes šiai dienai aš noriu stoti į teisę. Tačiau labai dėl to nesielvartauju. Baigiu susitaikyt, kad nebus tas istorijos balas toks geras. Tai jeigu jau prasčiau gausiu, tai galvosiu apie žurnalistiką arba anglų filologija.  O kur tu nori stoti? 

Žinutė parašyta: 2010-07-03 11:17:23 | Nuoroda
Berilė rašė:

Neįsivaizduoju ko tikėtis iš istorijos :D Bet taip visiškai - ar link 20, ar link 100... Teste žinau, kad tik kelias klaidas padariau, bet va šaltiniai.... Bent jau ta paguoda, kad spėjau viską parašyti, o buvo daugybė tokių, kur nespėjo į švarraštį bent pusės šaltinių perrašyti :/ Anksčiau ir apie 90 pasvajodavau, nes tikrai buvau gerai pasiruošusi, daug mokiausi, o dabar tai bus labai gerai jeigu 70 ištempsiu, tikrai būčiau labai laiminga ir tokiu balu. Artėjant rezultatų dienai, balas kurį tikiuosi gauti, proporcingai krenta - rytoj turbūt jau ir 60 atrodys puiku. ;D

 Man lyyygiai taip pat. Aš irgi nežinau ko man tikėtis. Svajojau apie didelį balą, tačiau eina dienos ir kuo arčiau rezultatų diena, tuo baisiau darosi ir galvoju apie vis mažiau ir mažiau.  Aš taip norėčiau virš 90 proc.

Žinutė parašyta: 2010-07-03 13:06:28 | Nuoroda

Nepavyzdinga> tau parašys, kad gavai 40 procentų už valstybinį egzaminą.  

Žinutė parašyta: 2010-07-04 18:09:27 | Nuoroda

Prašymo siųsti nereikia. Jie jį ir taip mato savo sistemoje  

Žinutė parašyta: 2010-07-05 12:38:53 | Nuoroda
Juliusj rašė:
Cinike rašė:

Jau tik nereikia,, nuo to, kad kelios mokyklos supanikuos tkr niekas jokio perlaikymo nesurenks, pas mus pavyzdziuii visi gavo tiek, kiek buvo verti, nei vienos apeliacijos, taip, kad labai jau neisjauskit ;) 

 Matau daug gavai ir sakai kad visi gavo kiek verti. Tuo paciu sakai kad neteisus tie kurie gavo per mazai ir noretu perlaikymo. Ko tau bijot jei tu gavai tiek kiek verta? Reiskia ir perlaikydama gausi dar, is kur ta baime? Ar nesijauti kad gavai tiek kiek verta istiesu? Niekam nepaslaptis jau kad yra gerokai pervertintu, ar gerokai nuvertintu... Gal tu tarp ju, kas cia zino, prie kompiuteriu visi mandri. Jei as gavau gerai, tai as ir antra kart gauciau gerai... aisku jei buciau tikrai vertas gero ivertinimo:) 

 Nesutinku. Aš irgi nenorėčiau perlaikyti. Ne todėl, kad aš gavau tokius didelius balus nepelnytai, nes visada rašiau gerai temomis, kurios man buvo AKTUALIOS ir kur galėdavau rašydama įdėt širdį. Tiesa, suvokimai prasčiau sekdavosi, tačiau šitas nebuvo itin sunkus. Nenorėčiau perlaikyt pirmiausia todėl, kad jau prasidėjo vasara ir joks gerai gavęs žmogus nenorėtų dabar vėl eiti ir rašyt rašinių ir suvokimų. Jau protas ilsisi, aš paprasčiausiai tingėčiau. Dar kita priežastis yra tai, kad egzaminas - loterija. Kas ten žino, gal šįkart pasitaikys nekoks vertintojas ir visi, kurie gavo daug, šįkart gaus mažiau. O jeigu dar šįkart užduotys bus sunkesnės. Dar galima vardinti ir vardinti, kodėl nenorėčiau dar kartą rašyti ir, manau, kad man pritartų dauguma. Nesupraskit manęs klaidingai, man tikrai gaila tų, kurie gavo mažai, tačiau perlaikymui pritarti tiesiog negaliu.

 

"Tuo paciu sakai kad neteisus tie kurie gavo per mazai ir noretu perlaikymo. Ko tau bijot jei tu gavai tiek kiek verta? Reiskia ir perlaikydama gausi dar, is kur ta baime?"
 

Tai pagal tavo logiką: Tie, kurie sako, jog gavo per mažai ir jie verti daugiau, iš tikrųjų nėra verti. Nes kodėl to neįrodė pirmą kartą, kai turėjo progą? 

Žinutė parašyta: 2010-07-05 12:47:25 | Nuoroda

O man ne niekinis, nes laikyti dar kartą yra visiškas absurdas. Todėl aš irgi linkiu tiems, kurie padavė apeliacijas šįkart gauti daugiau. Aš tikrai viliuosi, kad šiais metais tiems, kurie bus verti, balus pakels. 

Žinutė parašyta: 2010-07-05 12:56:21 | Nuoroda

Na, kas liečia perlaikymus, aš irgi taip manau. Galima išsilaikyti kitais metais. Suprantu, kad tai apsunkina gyvenimą, nes reikia planus atidėti, bet nieko šiame gyvenime lengvai negausi. 

Žinutė parašyta: 2010-07-05 13:10:44 | Nuoroda

Kažkur skaičiau, kad reikia pačiam nuvykti į NEC, pasirašyti protokole ir tuomet jie leidžia peržiūrėti tau savo darbą.  

Žinutė parašyta: 2010-07-05 13:26:40 | Nuoroda
čiungačianga rašė:

man tai juokas jau ima, iki tiek svaigt, net apie perlaikymus kalbėt todėl, kad kažkas nepatenkintas savo rezultatu. nu pfff;D pasaulio bambos. jeigu taip rūpėtų, nebūtų sunku tuos metus palaukt ir tada perlaikyti. iš kur ta mada kaltin visus tik ne save? tarkim, aš žinau, kad realiai galėjau gauti daugiau nei gavau, bet taip pat žinau, kad to neįrodžiau per egzą. ar taip sunku pripažinti, kad galbūt darbas nebuvo spindintis? visais metais būna nusivylimų dėl egzaminų, visais metai atsiranda "pervertintų" ir "nuvertintų", bet gal nereikia jau į tokią isteriją šokt? egzaminai nėra visas gyvenimas, nusiraminkite.

 Visiškai su tavimi sutinku. Kai pagalvoju apie tai, kiek aš prisikankinau manydama, kad parašiau visišką nesąmonę ir negausiu daugiau 40, tai tikrai šiek tiek pikta skaityti tuos komentarus, kurių visų mintis ta pati: mane nuvertino, mano darbas buvo vertas daugiau. Na, tai ir perlaikysit kitais metais arba apeliacijos išgelbės, jeigu tikrai taip yra. Todėl ir žiauriai pikta, kai čia kažkas sako, jog VISI turėtų dabar perlaikyti, come on, daugiau šalto proto. Tai ne pasaulio pabaiga. 

Žinutė parašyta: 2010-07-05 13:49:30 | Nuoroda

O kodėl tuomet nebandai apeliacijos duot?

Žinutė parašyta: 2010-07-05 13:54:14 | Nuoroda
AlexN rašė:
Tecupae rašė:
čiungačianga rašė:

man tai juokas jau ima, iki tiek svaigt, net apie perlaikymus kalbėt todėl, kad kažkas nepatenkintas savo rezultatu. nu pfff;D pasaulio bambos. jeigu taip rūpėtų, nebūtų sunku tuos metus palaukt ir tada perlaikyti. iš kur ta mada kaltin visus tik ne save? tarkim, aš žinau, kad realiai galėjau gauti daugiau nei gavau, bet taip pat žinau, kad to neįrodžiau per egzą. ar taip sunku pripažinti, kad galbūt darbas nebuvo spindintis? visais metais būna nusivylimų dėl egzaminų, visais metai atsiranda "pervertintų" ir "nuvertintų", bet gal nereikia jau į tokią isteriją šokt? egzaminai nėra visas gyvenimas, nusiraminkite.

 Visiškai su tavimi sutinku. Kai pagalvoju apie tai, kiek aš prisikankinau manydama, kad parašiau visišką nesąmonę ir negausiu daugiau 40, tai tikrai šiek tiek pikta skaityti tuos komentarus, kurių visų mintis ta pati: mane nuvertino, mano darbas buvo vertas daugiau. Na, tai ir perlaikysit kitais metais arba apeliacijos išgelbės, jeigu tikrai taip yra. Todėl ir žiauriai pikta, kai čia kažkas sako, jog VISI turėtų dabar perlaikyti, come on, daugiau šalto proto. Tai ne pasaulio pabaiga. 

Kuo gi tada piktinies, jeigu leidi suprast, jog jautiesi pervertinta? Nenoriu is taves atimt dziaugsmo del gero balo, tikrai nuosirdziai sveikinu, tikriausiai jo nusipelnei, arba ziniom arba sekme, taciau jei gavai, reiskia verta. Kita vertus tu neisivaizduoji, kaip jauciasi kiti zmones. Tu gavai 60% daugiau nei tikejais, kiti gavo 60% maziau nei tikejosi. Tau tai kelia menka pasipiktinima, kuris tera momentis jausmas, kitiem zmonem zeme po kojom susvyravo, zlugo planai ir svajones, pradingo pasitikejimas savimi ir atsirado kone paniska baime kitiem rezultatam, nes dar vienas toks smugis galetu buti jau labai rimtas ir sis jausmas toli grazu nebe toks trumpalaikis.

 Mano problema yra ta, kad aš esu idealistė. Aš visuomet jaučiuosi kažko nepadarius arba padarius per prastai. Ir nieko negaliu su savimi padaryti, nors ir suvokiu, kad visada gyvenime visko idealiai padaryti negalima, tai neįmanoma. Aš puikiai žinau, ką reiškia, kai žemė iš po kojų slysta, nes patiriu tai dažnai, patikėk manim. Todėl ir sakau, kad šiame gyvenime lengvai nieko negausi. Vieni patiria štai tokius sunkumus, o kiti kitus. Tai ir išmoko žmogų kovoti.

Žinutė parašyta: 2010-07-05 14:08:57 | Nuoroda
AlexN rašė:
Tecupae rašė:

O kodėl tuomet nebandai apeliacijos duot?

 Jau daviau, tik bukim realistai, kiek ji pakels? As gavau 28%, net iki raudono diplomo tikrai neistrauks, jau nekalbant apie uzsienio universtitetu reikalavimus, kurie buvo virs 70%-80%, nors visada turejau is lietuviu 9 arba 10, baigiu isviso tik su 9 is matematikos, taciau dabar negausiu net pagirimo, sutinku, tai nera pats svarbiausias dalykas gyvenime, bet kai dirbi vardan to, noretusi tai ir gauti.

 Man tai yra nesuvokiama. Taip gerai rašyti, tiek daug turėti ir tik tiek gauti. Kokio griežtumo turėtų būti vertintojas, kad tik tiek parašyti. Įtariu, suvokimą parašei gerai, rašinyje gramatikos klaidų nepadarei. Gali būti, kad kažkam turinys užkliuvo. Bet vistiek negaliu šitos situacijos suvokt, man nesuprantama

Žinutė parašyta: 2010-07-05 14:25:20 | Nuoroda

O tai kaip jūs norit, kad sistema būtų pakeista? Visi tik kritikuoja, bet dar neperskaičiau nei vieno realaus pasiūlymo, ką ten realaus, visai jokio. Norit, kad visus darbus tikrintų vienas mokytojas? :DD  Lietuvių yra toks dalykas, kad tikslių atsakymų nebuvo ir nebus. Jeigu nepasisekė, tai susiimkit ir mėginkit kitais metais, nes kitos išeities paprasčiausiai nėra. Ir, žmonės, pradėkim kaltint save, o ne kitus. Gyvenime pilna neteisybės ir niekas nėra nuo jos apsaugotas.  

Žinutė parašyta: 2010-07-05 16:34:44 | Nuoroda
Erika rašė:
Tecupae rašė:

O tai kaip jūs norit, kad sistema būtų pakeista? Visi tik kritikuoja, bet dar neperskaičiau nei vieno realaus pasiūlymo, ką ten realaus, visai jokio. Norit, kad visus darbus tikrintų vienas mokytojas? :DD  Lietuvių yra toks dalykas, kad tikslių atsakymų nebuvo ir nebus. Jeigu nepasisekė, tai susiimkit ir mėginkit kitais metais, nes kitos išeities paprasčiausiai nėra. Ir, žmonės, pradėkim kaltint save, o ne kitus. Gyvenime pilna neteisybės ir niekas nėra nuo jos apsaugotas.  

 Na, nesutinku, kad lietuvių kalba yra toks dalykas, kuriame tikslių atsakymų nebuvo ir nebus. Juk interpretacijos/rašiniai ir suvokimo testai yra ne taip seniai. Anskčiau būdavo testai, kur reikėdavo įrašyti raides, keisti žodžius, padėti skyrybos ženklus. Nesakau, kad tai buvo puikus dalykas, bet tai tik įrodymas, kad vis dėlto, ir lietuvių kalboje galima sugalvoti kažką, kas turėtų tikslius atsakymus. Aš taip pat esu už tai, kad nereikėtų perlaikyti egzmaino, nors ir nesu patenkinta savuoju balu. O perlaikyti nederėtų todėl, kad, kaip čia jau buvo minėta, reikėtų koreguoti visas datas, visus stojimus, tam jau nebėra laiko, manau :) Paminėjai, kad "Gyvenime pilna neteisybės ir niekas nėra nuo jos apsaugotas". Aš švelniai apstulbus. Suprantu, kad taip yra iš tiesų, bet iš tavo žodžių susidaro įspūdis, kad reikia su tuo susitaikyti ir nekreipti į tai dėmesio. Tai kaip gerės visa sistema, kaip gerės žmonių gyvenimai, jei mes viską taip paliksime, jei mes susitaikysim su tuo, kad gyvenimas netesingas ir nepajudinsim nė piršto (dabar jau kalbu apskritai)? :)

 Sakydama, kad lietuvių kalba yra toks dalykas, kad tikslių atsakymų nebuvo ir nebus, aš turėjau galvoje dabartinę sistemą. Taip, aš žinau, kad anksčiau buvo ir gramatika. Asmeniškai aš nenorėčiau prie jos sugrįžti, nes egzaminuose buvo pateikiami, švelniai tariant, kosminiai variantai. Bet čia tik mano nuomonė, galbūt kai kam gramatika būtų pliusas.
Susidarė klaidingas įspūdis, nesakiau, kad reikia susitaikyti. Aišku, kad reikia kovoti. Aš žinau, kad šiuolaikinis jaunimas protingi ir gabūs žmonės, kurie nebus pasyvūs ir kovos už tai, kad  Lietuvoje gyventi būtų geriau. Aš to pati ketinu siekti. O rašydama, kad gyvenimas yra pilna neteisybės ir niekas nėra nuo jos apsaugotas, turėjau omeny būtent šių egzaminų rezultatus. Ir jau minėjau, kad linkiu, jog šįkart pasisektų tiems, kurie duoda apeliacijas, o jeigu nepasiseks, tegu nenuleidžia rankų, galima juk perlaikyti kitais metais. Svarbiausia yra taip lengvai nepaleisti savo svajonių.