Vartotojo Žalia pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-07-26 19:34:55 | Nuoroda

Kažkodėl tik pagalvojus apie 12 - tą klasę mane nupurto šiurpas. Greičiausiai ne dėl pačios 12-os klasės, bet dėl egzaminų. Kažkaip dėl jų anksčiau man buvo nulis reakcijos, bet šiais metais kartu su dvyliktokais nervinausi dėl egzaminų, jų rezultatų ir dėl stojimų rezultatų. Lyg būtų čia ko man stresuot papildomai  Bet taip jau gavosi  Matyt pagalvojus, kad kitais metais manęs tas pats laukia. Jau senokai žinau, kokius egzaminus laikysiu, todėl šiek tiek atsipūtus esu. Bent jau žinau, kuriems dalykams teks sutelkti daugiau dėmesio.

O šiaip, šią vasarą bandau atsipūst kiek galima daugiau (nors ne visada pavyksta;D). Baisiausiai nelaukiu kitų metų, bet jie neišvengiamai artėja.

Žinutė parašyta: 2010-07-26 23:19:51 | Nuoroda

Kuo toliau, tuo vis dažniau stengiuosi save nuteikt, kad egzaminai tik papraščiausi žinių patikrinimai, kaip kad buvo 10 klasėj

Žinutė parašyta: 2010-07-27 00:11:17 | Nuoroda
kavamanija rašė:

Džiaukitės vasara, tik tiek galiu pasakyt. :D Tie egzaminai visiem baisūs atrodo, bet eina ir praeina. Man asmeniškai, dabar jau po visko galiu pasakyt, baisiausias etapas buvo, kai pradėjo skelbi egzaminų rezultatus ir vietas, kur įstojau.. ;D nervų daugiau nei prieš egzaminus, juos tai aplamai, šaltokais nervais patempiau, tik tiek, kad per lietuvių egzaminą peršalau ir istoriją su matieka teko rašyti su temperatūra- šioks toks diskomfortas. :) viskas bus gerai. ; ) gausit lengvą istorijos egzą ir lietuvių rašomąją dalį, nes šiemet čia riešutėliai buvo, istorijos egzą dar ilgai piktai minėsiu. : DD

 Mane tik ir guodžia, kad turėtų būt lengvi istorijos ir lietuvių egzaminai ;DD

Žinutė parašyta: 2010-07-27 00:18:25 | Nuoroda
Sandrittta rašė:
 
as po siu stojimu pradedu mastyt kad i savo norima spcialybe tik i mokama istosiu, todel dabar mano galvoje dvi mintys kaip gerai islaykyt egzus ir kaip susitaupyt pinigu :D

 O kur nori stot? :)

Tai joa, visko būna. Dažniausiai laimės dalykas su tais egzaminais;D

Žinutė parašyta: 2010-07-27 11:54:08 | Nuoroda
Sandrittta rašė:
 i VDU sociologija...pernai pereinamasis buvo 16,6 mazdaug, o siemet jau 18 na aisku imanoma toki turet, bet tada jau negaliu nei ant vieno egzo susimaut ir papildomas stresas,todel geriau reik ir su tuo susitaikyt kad gali tekt ir i mokama zygiuot, kad po to nebutu soko kaip siemetiniam dvyliktokam kurie cia stot norejo :)

o tu jau zinai kur noretum stot? :)

 Dar anksčiau šiais metais norėjau stoti į VU Leidybą, bet praeitais metais buvo ganėtinai aukštas balas, kaip šiais metais - nesidomėjau. :) Tai žodžiu, reiktų daug pasimokint. O dabar tai jau norėčiau stot į VU Verslo informacijos vadybą, kurią anksčiau būčiau rašius antru numeriu;D Tai vat, iki kitų metų dar manau gali kažkas pasikeist;D

Na, o kaip rašė KarabinaS, tereikia turėt bent šiek tiek noro, įdėt dar šiek tiek pastangų ir mum pasiseks;DD

Žinutė parašyta: 2010-07-27 23:35:47 | Nuoroda

Neskaitant teksto suvokimo, PUPP 2009 buvo, sakyčiau, ganėtinai lengvas :) Tik dėl jo manau ir sugebėjau gaut 8 ;D

Žinutė parašyta: 2010-07-29 13:29:31 | Nuoroda
Sandrittta rašė:
 
Mes ir nesakom, kad kazka labai reiskia. Cia labiau jis kaip supazindinimas su abituros egzaminais, kad mazdaug pamatytume kaip viskas vyksta ir patiem ramiau butu :)

 Va būtent. Iš tiesų, tai man net buvo įdomu pamatyt tą tvarką, kaip ten vietos suskirstytos ir panašiai. :)

Žinutė parašyta: 2011-02-27 17:54:40 | Nuoroda

Jau senokai esu pasirinkus, tik dar neužpildau vis to lapo. :)

Žinutė parašyta: 2011-02-28 19:40:21 | Nuoroda

Sveiki visi :) Tikiuosi, kad šiame forume yra studentų, studijuojančių būtent šioje specialybėje. Pastaruoju metu labai susidomėjau šiomis studijomis, tik vat būtų labai įdomu išgirsti čia studijuojančių studentų nuomonę. :) Ką manote apie šias studijas? Ar jos pakankamai perspektyvios? Kaip reikalai su paskaitomis ir dėstytojais?

Iš anksto dėkoju, kas atsilipes :)

Žinutė parašyta: 2011-06-06 19:17:35 | Nuoroda

Kaip manot, tokį skaičiuotuvą leis įsinešti?

Žinutė parašyta: 2011-07-20 17:50:14 | Nuoroda

Sveiki! Aš irgi prisijungių prie tų, kurie bandys čia įstot :) Pirmu numeriu parašiau leidybą, nors po egzaminų rezultatų supratau, kad ten man patekt nėra šansų ;/ VIV pas mane įrašyta antru numeriu, pagal praeitus metus lyg irgi nelabai įstočiau, bet tikiuosi, kad šiemet balas kris :DD Žinau žinau, viltis - durnių motina. :D  O trečiu numeriu pas mane - informologija. Vėl gi - pagal praeitus metus - tikrai turėčiau įsot, bet kiek skaitinėjausi studijų programas (tiek VIV, tiek informologijos), VIV man daaug labiau prie širdies. Tai vat, man iškilo toks klausimas, tarkim aš įstoju į informologiją, tai ar būtų tokia galimybė pereiti į VIV? Žinau ir šitoj temoj skaičiau, kad pirmus metus jie tuos pačius dalykus mokosi. Tai lyg ir dėidelių kliūčių neturėtų būti. Šiaip iš kitos pusės, tai į VIV vnf tikrai įstočiau, tik ar verta mokėt pinigus? Ar paprasčiau būtų stot į informologiją vf ir bandyt laimę pereinant į VIV?

Žinutė parašyta: 2011-07-21 12:12:49 | Nuoroda

Man taip ir sukasi mintys, kad geriau būtų stot į informologiją vf nei į VIV vnf. Na, bet kaip bus taip :) Nedaug jau laukt beliko, antradienį paaiškės viskas :) Bet tikrai - greičiau tas laikas eitų ir taip nemenkai mus šią vasarą prikankino :D 

Žinutė parašyta: 2011-07-21 14:11:09 | Nuoroda

Aišku, kad pavyktų pirmu etapu, nes 18,6 balas ir buvo žemiausiais balas pirmam etape :) Per visus tris etapus balas net 18 nesiekė praeitais metais.

Žinutė parašyta: 2011-07-22 13:12:44 | Nuoroda
-Ing- rašė:
schogetten rašė:

Žiuriu pagal praeitus metus i VIV maziausias balas i vf buvo 18,6, bet čia turbut jau per paskutinį etapą.... Mano dabar balas 18.98 tai idomu ar pirmu etapu pavyktų istot?

Istosi per pima. Jei ka, as per pirma istojau vnf su 18,40, o per trecia etapa i vf pakliuvau su tais paciais 18,40.

Nesusilaikiau nepasidomejus, kokie cia tie pirmakursiai bus ;DD

 Rimtai įstojai su 18,40 pirmu etapu?? Tada tikrai VU bando parodyt, kokia aukšta kartelė pas juos   Nes remiantis šitais duomenim www.vu.lt/site_files/SD/Stojantiesiems/Informacija_apie_priemima_2010_I_etapas_internetui.pdf , per pirmą etapą mažiausias balas buvo 18,6. Žodžiu, įdomiai čia taip tada

Žinutė parašyta: 2011-07-22 14:27:25 | Nuoroda

Ai, pagalvojau, kad į vf su tokiu balu patekai per pirmą etapą. Jau čiuožia stogas..

Žinutė parašyta: 2011-07-25 14:14:15 | Nuoroda

Informologija pas mane 3 numeriu :) Nors labiau norėčiau įstot į verslo informacijos vadybą (nr. 2), bet panašu, kad turiu didesnes galimybes įstoti į čia :)

Žinutė parašyta: 2011-07-25 23:50:52 | Nuoroda

Tai aš manau, kad visi nori įstoti pirmu numeriu įrašytą specialybę  Na, tik man, deja, to padaryti tikrai nepavyks, todėl, jau kaip ir minėjau, realiausias variantas man yra būtent informologija  Na, nebent, taip jau atsistiktų, kad viv balai gerokai kristų  

Žinutė parašyta: 2011-07-26 00:11:39 | Nuoroda

Jau yra!!

Žinutė parašyta: 2011-07-26 00:23:16 | Nuoroda

Na ką, ir aš čia įstojau!!  Sveiki, būsimi bendrakursiai!

Žinutė parašyta: 2011-07-26 00:49:04 | Nuoroda

Įstojau į VU informologiją vf ir VU leidybą vnf, bet galvoju imt informologiją. Kaži, yra būsimų kolegų?