Vartotojo muttis pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2011-06-04 19:49:38 | Nuoroda

Sveiki,

Aš taip pat laikau mokyklinį dailės egzaminą. Taip, jis nėra vertinamas. Aš nežinau nei vienos specialybės, į kurią stojant reikėtų jo (apšvieskite mane)...

Pirmoje dalyje surinkau 100. Antrojoje taip pat maždaug tikiuosi 90-100, nesunku ten.

Pirmu numeriu stojimų pareiškime įrašysiu VDA grafiką. Tikiuosi pavyks prasibrauti pro norinčiųjų minią ir įstoti į valstybės finansuojamą vietą. Gal čia yra daugiau mano likimo brolių/sesių?

Žinutė parašyta: 2011-06-04 22:29:15 | Nuoroda
Rutelia :) rašė:

Dailės niekur neužskaito

 Apie ką aš ir pliurpiu...

Žinutė parašyta: 2011-06-04 22:37:32 | Nuoroda
Rutelia :) rašė:

Šiaip dailės mokytojai kovoja dėl to kad bent kazkiek uzskaitytu, nors ministerija nesiklauso, tipo universitetai mokykliniu dailės egzu nepasitiki, jo nevertina...

 Kas ir blogiausia.. Iš dar kita šūdina pusė - respublikinių olimpiadų laimėtojų diplomų neužskaito. Man, pavyzdžiui, ne vieną balą pridėtų. Bet kam tai rūpi... :]

Žinutė parašyta: 2011-07-04 17:48:15 | Nuoroda

Sveiki. Aš taip pat laikiau stojamuosius egzaminus (į VDK ir į VDA). Kol kas rezultatus gavau tik iš VDK (100).  Norėjau paklausti, gal čia yra ir daugiau stojančiųjų į VDK (interjero dizainą) ar į VDA (grafiką)? Būtų įdomu susipažinti, pabendrauti. Galbūt ateityje reikės ieškoti vietos gyventi, todėl, manau, bendraminčiai kamkariokai niekam nepamaišys. ( c:

Žinutė parašyta: 2011-07-04 17:58:08 | Nuoroda

Sveiki!

 

-->Čia renkasi visi kam aktualios studijos Vilniaus Dailės Akademijoje.

 

Kaip pastebėjau, VDA šiame forume nėra labai aktyvi, bet vis dėlto būtų tikrai malonu susipažinti su bendraminčiais, pasidalinti įspūdžiais iš stojamųjų, kartu laukti jų rezultatų. ( c:

Žinutė parašyta: 2011-07-04 18:28:32 | Nuoroda
Deriukas rašė:
muttis rašė:

Sveiki. Aš taip pat laikiau stojamuosius egzaminus (į VDK ir į VDA). Kol kas rezultatus gavau tik iš VDK (100).  Norėjau paklausti, gal čia yra ir daugiau stojančiųjų į VDK (interjero dizainą) ar į VDA (grafiką)? Būtų įdomu susipažinti, pabendrauti. Galbūt ateityje reikės ieškoti vietos gyventi, todėl, manau, bendraminčiai kamkariokai niekam nepamaišys. ( c:

 Kiek matau esi tas pats veikėjas iš Facebook'o ;D VDK sienos :D

 Kaip matau tu irgi ne iš kur kitur. :D

Žinutė parašyta: 2011-07-04 18:50:30 | Nuoroda
Deriukas rašė:

 O, klausyk ko nemetei stojimo į VTDK? 

 Hm. Jau seniai žinojau, kad stosiu į VDA grafiką. Ir man tiesiog reikėjo atsarginio varianto, nesėkmės atveju (niekada negali žinoti, kas gali atsitikti...).  Žiūrinėjau žiūrinėjau ir mano akį kažkaip patraukė VDK (studentų maždaug apsiklausinėjau apie studijų programą... šiaip ten labai jauki atmosfera, daug draugiškų ASMENYBIŲ ir t.t.), po to sužinojau, kad VDK studijuoja dar ir porą žmonių iš mano galo... Tai buvo paskutinis lašas. Taip ir pasirinkau. VDTK... Net nežinau. Kažkaip nepatraukė.

 

Bet aš vis vien tikuosi, kad to atsarginio varianto man neprireiks, pasiseks su VDA (...and my dream will come true...). :D

Žinutė parašyta: 2011-07-04 19:13:30 | Nuoroda

Ne, nežinau dar. Pagal planą rytoj jau turėtų būti paskelbti. Tikiuosi, kad nebus jokių nukėlimų, netikslumų, nesklandumų ar pan.

 

Pritariu --> laukimas žudo... :/ Tai įrodo vien tas faktas, kad prie kompo ankščiau buvau pasiekiamas ne dažniau kaip kartą per porą savaičių, o dabar jau apie porą valandų per dieną chekinu čia viską. :D

Žinutė parašyta: 2011-07-04 19:48:45 | Nuoroda

Net neįsivaizduoju ar jis kris, ar leisis... Išties tai netikiu, kad minimumas pakils iki tiek, kiek turiu, todėl kažkaip ramiai aš dėl tos kolegijos. :]

Žinutė parašyta: 2011-07-04 20:03:44 | Nuoroda

max iki 19 užkils. Nes paskui bus žiauriai išpūstas stojamasis :D Kaip pernai visur buvo 18,6 tai sakyčiau dar normaliai. Tarkim ant tiek reikia kažkur 70 stojamojo, 50 LTU ir anglų metinio 8. Aišku kuo aukštenis stojamasis, tuo reiks mažesnių LT ir anglų metinio :)

 

Tikiuosi, kad tu teisus... :] Nesuprantu, ar čia man vienam LAMA BPO skaičiuoklė durniuoja. Kad ir dabar, suvedžiau tavo patašytus, tariamus rezultatus ir išmetė KB tik 17,6... Taip žmonės ir apsišauna.

Žinutė parašyta: 2011-07-04 20:16:12 | Nuoroda
Deriukas rašė:
muttis rašė:

max iki 19 užkils. Nes paskui bus žiauriai išpūstas stojamasis :D Kaip pernai visur buvo 18,6 tai sakyčiau dar normaliai. Tarkim ant tiek reikia kažkur 70 stojamojo, 50 LTU ir anglų metinio 8. Aišku kuo aukštenis stojamasis, tuo reiks mažesnių LT ir anglų metinio :)

 

Tikiuosi, kad tu teisus... :] Nesuprantu, ar čia man vienam LAMA BPO skaičiuoklė durniuoja. Kad ir dabar, suvedžiau tavo patašytus, tariamus rezultatus ir išmetė KB tik 17,6... Taip žmonės ir apsišauna.

 Na pas mane gerai rodo. Šiaip aš tikiuosi, nes bus tikra nesąmonė, jei tarkim aš neįstosiu. Rezultatas tikrai ganėtinai geras. Stojamasis 85%, Lietuvių 42, Anglų 7. Konkursinis 19,29

Toks atvejis būtų tiesiog absurdiškas... Turint omeny, kaip šiemet visi lietuvių VBE išlaikė... Ir kokia tikimybė, kad geriausiai išlaikę stos į menus... Į kolegijas?? Damn. nemanau, jog konkurencija bus didelė. Tau tikrai turėtų pasisekti.

Žinutė parašyta: 2011-07-04 20:20:18 | Nuoroda
šalala rašė:

Man lama jau rodo vieno stojamojo į vda (antrosios dienos) įvertinimą! Nežinot ar bus ir antras ir reiks vestis vidurkį ar čia jau bendras galutinis rezultatas?

 Manau, kad kaip ir visur, bus tik vienas įvertinimas. Jei ne paslaptis, kokia specialybė? Ir koks rezultatas? :]

 

Man dar nieko nerodo. Shit... Kaip laukiu.

Žinutė parašyta: 2011-07-04 20:25:09 | Nuoroda
šalala rašė:
muttis rašė:
šalala rašė:

Man lama jau rodo vieno stojamojo į vda (antrosios dienos) įvertinimą! Nežinot ar bus ir antras ir reiks vestis vidurkį ar čia jau bendras galutinis rezultatas?

 Manau, kad kaip ir visur, bus tik vienas įvertinimas. Jei ne paslaptis, kokia specialybė? Ir koks rezultatas? :]

 

Man dar nieko nerodo. Shit... Kaip laukiu.

 Tai man jau nebelaukt kito? ten kaip ir tuščias langelis... Stoju į grafinį dizainą, įrašyta 95. Labai apsidžiaugiau! : D

 Sveikinu! :D

 

Bijau pameluoti, bet manau, kad nieko laukti nebereikia. Pažiūrėk ten apačioje prie "Užpildytas prašymas" smulkiom raidelėm turėtų būti parašyta kaip kas. Vertinimas buvo kompozicijos grafoje?

Žinutė parašyta: 2011-07-04 20:36:59 | Nuoroda
šalala rašė:
muttis rašė:
šalala rašė:
muttis rašė:
šalala rašė:

Man lama jau rodo vieno stojamojo į vda (antrosios dienos) įvertinimą! Nežinot ar bus ir antras ir reiks vestis vidurkį ar čia jau bendras galutinis rezultatas?

 Manau, kad kaip ir visur, bus tik vienas įvertinimas. Jei ne paslaptis, kokia specialybė? Ir koks rezultatas? :]

 

Man dar nieko nerodo. Shit... Kaip laukiu.

 Tai man jau nebelaukt kito? ten kaip ir tuščias langelis... Stoju į grafinį dizainą, įrašyta 95. Labai apsidžiaugiau! : D

 Sveikinu! :D

 

Bijau pameluoti, bet manau, kad nieko laukti nebereikia. Pažiūrėk ten apačioje prie "Užpildytas prašymas" smulkiom raidelėm turėtų būti parašyta kaip kas. Vertinimas buvo kompozicijos grafoje?

 Na taip, ties vizualine raiška ir kompozicija, antrąja diena. Ir aš maniau, kad turi būti vienas įvertinimas, tiesiog ties pirmąja diena kažkaip keistai tuščia. Jau grįžo viltis įstoti, nes maniau, kad su savo lietuvių įvertinimu teks tik kitais metais bandyti.. O kažin, šiemet turėtų  smarkiai kilti konkursiniai balai?

Manau, kad tik vienas ir bus. Dėl konkursinio balo tai tikrai nežinau. Gali maždaug pagal stojančius, kurie tavo grupėje buvo, orientuotis, stiprūs darbai buvo ar nelabai ir t.t. Lietuvių egzaminas tik 0,2 - mažai ką nulems. Žinoma, kad geriau turėti kuo aukštesnį įvertinimą, bet bendrame kontekste šiemet neaukšti rezultatai, kiek žinau. Neverta jaudintis. Tikiu, jog tau pasiseks įstoti. :]

Žinutė parašyta: 2011-07-04 20:44:31 | Nuoroda

Nėra už ką. Labai tikuosi, kad neprašausiu. :]

Žinutė parašyta: 2011-07-04 20:48:11 | Nuoroda
Deriukas rašė:

 kad į VDK įstojai, gali nedėt į kelnes ;D Būk ramus : D

 Neprikarksėk čia man... :D

Žinutė parašyta: 2011-07-04 20:56:53 | Nuoroda
Deriukas rašė:
muttis rašė:
Deriukas rašė:

 kad į VDK įstojai, gali nedėt į kelnes ;D Būk ramus : D

 Neprikarksėk čia man... :D

 Supranti, aš dar galiu dvejot, nes sėdžiu ant plauko. :D O, kaip pas tave toks konkursinis, tai pasimk alaus įgerk ir lauk to meto, kai reikės vežt dokus :D

 Jau gėriau alaus, bet tai nė kiek nesumažino mano kepenų skausmo dėl VDA. :D

Žinutė parašyta: 2011-07-04 21:05:29 | Nuoroda
Invisible rašė:

Man dar idomu, koks ten vertinimas desimtbaleje sistemoje ar kaip ir valstybiniai egzaminai procentais? :)

 Šimtabalė vertinimo sistema. :]

Žinutė parašyta: 2011-07-04 21:18:54 | Nuoroda
Invisible rašė:

Tikrai simtabale? Kaip keista, nes man yrasyta 10, bet as tikrai ne tiek verta jei simtabaleje sistemoje, viska ten gerai atsakinejau ir t.t.  keista.. cia gali taip buti?

 Na kiek žinau, visiems, tame tarpe ir man, stojamųjų egzaminų rezultatai yra pateikti šimtabalėje sistemoje. Nežinau, gal pas tave ten kitaip yra.

Žinutė parašyta: 2011-07-04 21:53:17 | Nuoroda
Invisible rašė:

O tai  kiek tu gavai? :) ir i kokia spec stoti galvoji? :) Gal kas laiket stojamaji i muzika VPU?

 

Kol kas žinau tik vieno stojamojo rezultatą (VDK, interjero dizainas) - 100 balų. O dabar laukiu atsakymo iš VDA. :]