Vartotojo whatwho pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2011-05-16 17:42:00 | Nuoroda

Sveiki, tai kaip ten su kalbos užduotimi su tuo šalutiniu sąlygos sakiniu? Būtent kurią sakinio vietą pabraukėte? IR kokius jungtukus panaudojot, ar išvis jų nereikėjo naudoti? Ir ten kur reikėjo sudėti kablelius, buvo junginys žodžių, pasvirusiai parašyti nemylima Lietuva, ar kaip ten, reikėjo išskirti kabutėse??

Žinutė parašyta: 2011-05-16 18:03:25 | Nuoroda

na žinojau, jog sąlygos jungtukai: jei, jeigu, kad, jei...tai, kad...tai, bet niekaip jų negalėjau priderint, tai pakeičiau į nors...bet, ir taip, aš žinau kad neteisingai, ir mane dabar graužia sąžinė, jog ir tos nemylima Lietuva neišskyriau niekaip... Ir dar graužia tai, kadkiekvienąkart parašiau be nosinės :D Ir tikriausiai neteisingai argumentavau, kodėl ten dramos rūšis, tad...et.. :D

Žinutė parašyta: 2011-05-19 17:58:25 | Nuoroda

Wow, tik 3 taškus praradai!! sveikinu :))) Mano prastesnis rezultatas, pas mus klasėje iš teksto suvokimo ir gramatikos užduoties maximum 27 taškus surinko ar dar mažiau, taigi, tokį rezultatą pasiekt kaip tavo tikrai nelengva buvo :) Pati labai susigadinau viską gramatikoje, rezultatai tikrai nėra puikūs :(