Gyvenimas VSDK:)
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2008-08-22 09:09:51 | Nuoroda
xSJx buvau su a_lisa o kaip tu atodei?
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-22 11:43:39 | Nuoroda
na visvien db neatgaminsi,kad ir pasakyciau kaip atrodziau zinojau tavo varda tj kai pasake ir atkreipiau dms i tave
Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2008-08-22 13:47:00 | Nuoroda
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-22 19:52:06 | Nuoroda
fishe,aciu))nuraminai mane)))Man butinai reikalingas)))) vaziuosiu apsigyventi 29 d. Tikiuosi kambarioke bus gera.....ar kambariokes.....bet noreciau dviese gyvent
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-22 19:57:40 | Nuoroda
xSJx,tai tu buvai priemimo komisijoj?) Gal ne tik kursiokai,bet ir grupiokai.......man atrodo dvi grupes bus,bet gal ir ne...
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-22 20:16:01 | Nuoroda
fishe, sakyk plizzzz,kur yra sitas bendrabutis? As zinau ,kad kazkur arti kolegijos.Ieskojau ir nieko...Gal tokias pastatas ,atrodo neseniai suremontuotas.....?
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-22 20:21:35 | Nuoroda
Va man idomu kiek merginu bus geodezijoj?)))))Pries mus,atrodo, buvo tik viena Gal kas nors zino?
Žinutė parašyta: 2008-08-22 20:47:39 | Nuoroda
Bendrabutis labai arti, bent vaikinu, merginu siek tiek toliau, jeigu reikia orentyro kur jis randasi, eidama i kolegija per pagrindines duris pasuk i desine ir paejus bus laiptai zemyn link upes desineje puseje bus pastatas, tai cia vaikinu bedrikas, o toliau esantis pastatas merginu, beje as vakar buvau ir viska sutariau su komendante, net leido pasirinkti su kuo gyventi, ir liepe sumoketi i banko saskaita 250 uz 2 menesius, as kai vienas is pirmuju ten nuejau dar leido rinktis.
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-22 22:47:33 | Nuoroda
ooo....tiesa sakant nesupratau kur jis yra..((((O kodel tau leido jau dabar rinktis?Kazkokia nesamone(Sitas direktoriaus pavaduotojas posedyje sake apgyvendinimas tik nuo 29 d. galvojau simtas litu kainoja(((O kodel uz 2 m. moket reikia?O uz viena negalima?(( Iki kokios datos reikia sumoket? As sutrikau
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-22 23:25:32 | Nuoroda
Tenai yra bendrabuciai Antakalnio g. 56 ir P.Vilesio g. 20. Galvojau .kad merginu barakas Antakalnio g. 56.,bet jeigu jis prie upes tai gal cia? http://www.maps.lt/map/query.aspx?actio ... 8f93cd7dc1
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-23 01:03:31 | Nuoroda
na taip buvau as priemimo posedi, ir sedejau salia paneles,kuri taip pat istojo i geodezija tai turetumem manau dar susimatyti
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-23 01:34:48 | Nuoroda
sedejai? ne, salia musu kaz koks vaikinas stovejo Tenai apskritai nebuvo kur sedeti))) Daugiau istojusiu i geodezija nemaciau. O tau bendrabutis nereikalingas?
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-23 01:38:18 | Nuoroda
oi......as sakau ne apie posedi)))o paskui kur mes atidavem atestatus)))) O posedy as nieko nemaciau))))))Tuo metu apie kita galvojau
Žinutė parašyta: 2008-08-23 10:06:40 | Nuoroda
Apgyvendinimas 29 diena prasideda, bet niekas nedraudzia ankciau nuvaziuoti ir viska susitvarkyti, o del pasirinkimo su kuo gyventi, as ir dar vienas istojom i ta pacia specialybe ir kartu nuejom i bendrabuti ir viska susitvarkem, o kodel reikia moketi uz 2 menesius as ir pats nezinau, beje nueik i P.Vileisio 20 bendrabuti ir tau viska paaiskins kur kreiptis.
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-23 10:34:13 | Nuoroda
Ir daug tenai zmoniu viska jau susitvarke?( Tiesiog galvoju,gal iki 29 d. nebebus normaliu vietu(kambariu ) O jus jau apsigyvenot ar ne? Taigi P.Vileisio g. 20 merginu bendrabutis?Man i ji eit?
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-23 10:39:43 | Nuoroda
Beje ,gal tu zinai iki kokios datos reikia sumoket uz bendrabuti?29 d. galima? Paprastai posedy sake ,kad kas istojo i mokama turi simoket iki 29 d. Gal uz bendrika irgi?
Žinutė parašyta: 2008-08-23 11:28:25 | Nuoroda
Nezinau ar daug ten zmoniu susitvarke, nes as vienas is pirmuju nuejau, ir nebuvo dar nieko, o P.vileisio 20 cia vaikinu bendrabutis, bet jei paklausi kur merginu manau maloniai tau atsakys, beje man sake kad 29 diena skirs bendrabucio kambari ten kur bus vietu, ir neleis rinktis, labai paprasta, kas pirmas susitvarko, tas gauna geriausius kambarius, o veliau kisa kur yra vietu. Nu man sake sumoketi 29 diena, nes tada matys kieno pinigai ateina, bet ne anksciau.
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-23 11:37:51 | Nuoroda
mane po jusu sauke, mazesnis balas mano buvo tj ir nepamatet as tj sedejau salia merginos,kuri istojo i geodezija,as tikrai ne stovejau bendriko neimsiu, gal kas gyvena seskinej?vazinetume kartu i paskaitas
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-23 17:57:06 | Nuoroda
bet tai del to kolegijos naujo pavadinimo tj sakes , skamba kaip profke kokia, Vilniaus technologiju ir dizaino kolegija... ei, o kas girdet del studento pazymejimo?gal kam jau patvirtino?
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-23 21:03:48 | Nuoroda
na todel ir nemaciau taves,nes mes iskart isejom is sitos sales) Va man irgi visiskai nepatinka naujas pavadinimas Nesuprantu kodel negalima sena palikt Is tikruju,kaip profke
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą