Žmonės, kada jau bus lietuvių VBE atsakymai parasykit čia!
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-13 12:00:50 | Nuoroda
As rezultatu nenoriu zinoti bo esu pasirengus moraliskai isgirsti tik kad islaikiau gerai kazkaip net nezinau ka bedaryt jej blogai islaikysiu todel kazkaip ir neidomu...stengiuos negalvot apie tuos egzus O del tos Juozapotos..tai mazokai laiko is tikruju tai interpretacijai. Juk yra keli faktoriai: 1 dalykas, kad reikia perasyti i svarrasti ir dar zodzius suskaiciuot kiek tas laiko uztrunka 2 dalykas - kaip man pvz buvo rasiau rasiau...ir uzstrigau minties nebesurezgu ir sedet taip gali ivairiai taip kad nezinau...bet as asmeniskai nemanau kad visa Lietuva pasimove ant LT egzamino tikekimes geriausio
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-13 12:03:24 | Nuoroda
man taip pat mokytoja, kuri taiso darbus, sakė, kad Bilūno interpretaciją prastai parašė...aišku gal ne visi darbai blogi, bet jaučiu daugumą..tai taip apsidžiaugiau, kad Skirgailą interpretavau :D:D bet tai dar nereiškia, kad bus geras darbas o šiaip nedaug jau visai liko ir žinosim tuos rezultatus..o tada vieni gailėsis, kiti džiaugsis..
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-13 12:03:45 | Nuoroda
Biliūno*
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-13 12:05:17 | Nuoroda
Amalija,ne wisa,bet 50% tei tikrAI su tokiu texto suwokimu,tai kaaa ash zhn.. net ltu mokytojos sake,kad lbj kwajlaj suformuluoti klausimai.. bet chja jau tesia sawo tradicija NECas
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-13 12:14:11 | Nuoroda
kaip vienas labai geras mokytojas yra pasakes - nebuvo pas manes nei vienos abiturientu laidos, kurie nekeike egzamino ir nebutu pasake kad jis buvo nesamoningas Bet pavyzdziui mokytojai taiso ne savo aspkrities darbus. Pvz Klaipediskiai mokytojai gauna taisyti kokiu Shalcininku ar pan darbus tai is kur zinoti gal tavoji mokytoja kokio nors rajono, kaimelio ar pan taise Na as nezinau ieskau ko nors kuo galima pasiguosti nes pati Biliuna rasiau Nemanau aishku kad ten super ar pan parasem nes juk pirmi metai taip as giliai sirdyje tikiuosi kad NEC musu pasigailes ( naivuole ) na bet kas belieka... seip tas teksto suvokimas apgaulingas..nezinosi gal atrodo jog blogai o gal is tikruju ir normaliai parashem
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-13 12:19:27 | Nuoroda
Žinai delko sako,kad tie kurie rašė Biliūno interpretaciją,tj parašė prastai?todėl,kad dauguma laikė šią ištrauką lengviausia iš visų,ją interpretuoti pasirinko labai didelė dalis mokinių,o tarp jų ir labai prastų mokinių,kurie perdėtai pasitikėjo savimi ir ėjo laikyti valstybini egzą ..Vadinasi,aš išlošiau,kad rinkausi Biliūną,nes jei daug kas parašė blogai,tj mano darbas iškilo truputį aukščiau
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-13 12:22:36 | Nuoroda
Hmm,... O aš tai rašiau apie meną Net neatsimenu ką, nu gal norm bus
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-13 12:24:25 | Nuoroda
as tai is karto zinojau kad tik proza rasysiu nes su eilerasciais nezinosi ka autorius IS TIKRUJU norejo pasakyti o pvz musu mokyklos lietuviu kalbos eksperte is vis sake nerasyti dramos nes gali visiskai i pievas nugrybauti bet jeigu pvz rase drama mazai zmoniu tai gal ir isplauksi Na Biliunas seip lengvesnis buvo tuo, kad ten belenkiek simbliu galima izvelgt pasiemi koki simboli ir siedamas su tekstu ten svaigsti atsisedes O kokia aplamai metodine kiaulyste NEC daro jis pvz juodrasty duoda 4 puslapius ...o svarastyje tai juk tik 3 esu nugirdus po egzo kad kiti po 800 zodziu parase neisivaizduoju kur jie juos ten igrudo
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-13 12:40:53 | Nuoroda
emiau Biliuna ir jauciu, kad gerai parasiau
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-13 12:42:19 | Nuoroda
toks vienas pacanas po egzo man sako: parasiau 1000 zodziu, o paskui pagalvojau, kad per daug tai puse nubraukiau
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-13 12:45:22 | Nuoroda
mano viena drauge irgi prirase, o po to puse isbrauke beveik..
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-13 12:48:16 | Nuoroda
Zivila, geras tavo pastebėjimas apie Biliūną Gal aš irgi neprašoviau pro šalį ;] Bet manau, kad nemažai lemia kas taiso tavo darbą. Galbūt viena vertintoja vertina atlaidžiau, kita grieščiau. O kas dėl rašinių, prieš porą savaičių teko skaityti, kad viena mokytoja, kuri taiso rašinius sakė, kad kol kas daugiausia parašė 29 taškus iš 52 (jei neklystu) ;]] Bet gal čia eilinis gandas.
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-13 12:52:35 | Nuoroda
na negerai yra braukyti. Man mokytojas istorijos vaziuojantis taisyti darbu sake kad kai skaitai darba tai vis tiek pajauti jo autoriu ka jis norejo pasakyti ir pan na ir kokia nuomone susidarys tikrintojas pribraukyta visa darba pamates? Seip keliais mokytojais sunku remtis, nes juk nezinome kokio lygio mokiniu darbus jie vertino. Gal jie kaip tik vertino tuos, kurie i egza ejo kaip i loterija - pasiseks nepasiseks
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-13 12:57:17 | Nuoroda
tai ji is juodrascio isbrauke, o ne svarrasti pribrauke.
Žinutė parašyta: 2008-06-13 14:07:47 | Nuoroda
Ne,nu čia tai žiauru ..Gi toje ištraukoje gal 10 kartu buvo minimas juozapotos vardas..gal akinius namuose palikęs buvai? Tai, kad nė karto tas vardas nebuvo paminėtas
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-13 14:29:47 | Nuoroda
jo, ir negalejo minet juozapotos nes istraukoj nebuvo, nes jei pamini tai vadinas isankstinis zinojimas uz kuriuos mazina taskus... tep sake mokytoja kad jie ten taip daro... nekazkas...
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-13 14:40:04 | Nuoroda
Biliūnai jūs biliūnai, aš apie toleranciją rašiau, o ten gandais sako, kad ten toks nusišnekėjimas buvo, kaip reta tai kam čia baisiau? pas mane vienas iš kultūrinių kontekstų buvo simpsonai
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-13 14:41:35 | Nuoroda
as rasiau interpretacija, bet lb idomu kaip paminejai tuos simpsonus? P.S. man jie patinka
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-13 14:45:27 | Nuoroda
man irgi patinka dar šekspyras patinka tai ir tą įkišau o simpsonus tai rašiau kad tolerantiškas žmogus nėra abejingas, o lietuviškieji Homer Simpson išsėdi abejingumo duobutes savo sofose, pastatytose prieš televizorių ("Boring!" - ataidi iš už Atlanto) ir vienintelis veiksmas, kurį jie nori atlikti matydami kas vyksta pasaulyje, tai perjungti kanalą . kažkaip panašiai ten suvėliau dar tą princesę iš vichy viva fresh reklamos įkišau jeigu vertintojos nesupras mano stiliaus, tai man rags
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-13 14:45:27 | Nuoroda
simpsonu kulturini konteksta galima pritaikyti visur
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą