!!! lrt prisišaukiau
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-27 23:03:31 | Nuoroda
logiskas atsakymas
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-27 23:47:55 | Nuoroda
blemba ta sukiene reikia pagaut ir tardyt ir tegul pasako kaip ten buvo is tikruju nes man jau uzpiso sitos nesamones
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-28 12:24:36 | Nuoroda
Kad gimtosios kalbos egzaminai issigime-visiems aisku- tai Lansbergis, tai nebeaisku ar is viso pedagogo isislavinima turintys uzduotis ruose. Vakar telefonu is p .Cepienes gavau tokia informacija: dirbo 379 tikrintojai kasdien po 5 val.(O juk buvo jos planuota , kad kokybiskam darbui reiks surinkti 800!!!!!!!!) Paskaiciuokim: 379 tikrintojai x 5 val(=300min.)x 26 dienu( nors buvo sklelbiama, kad dirbo tik 3 savaites!!!!!!!!!!!! = 2.986.200 min. Kiekvienam abituriento darbui, jei kiekvienas tikrintojas tikrintu tik po viena darba 2.986.200 : 40.000 (tai apie 20000 abiturientu po 2 egzamino darbo dalis)= 74,6min (1,24 val). Taciau tie patys tikrintojai ,kaip teigiama, tikrino po 2-3 kartus. Toliau; 74,6 min : 3 kartu= 1 tikrintojas darbui tegalejo skirti 24 minutes. Kiek lietuvoje asu, kurie gali ivertinti rasini ar interpretacija per 24 minutes!!!!!!!!!!Tik pagal trafareta matematika taip galima patikrinti!!!!!!!!!O kur dar laikas is tu 5valandu nusiziovauti, ora pagadinti????????? Tai va,mielieji…..
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-28 12:32:11 | Nuoroda
duok apeliacija ir busi patikrintas kaip reikiant, paskui neverk kad dar labiau krito balas tavo.
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-01 17:04:35 | Nuoroda
Šaunuoliai. Aciū. LRT išties atkreipė dėmesį. Gal ir toliau jo nenumes už borto... Taip norėtųsi tuo tikėti...
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-02 12:58:50 | Nuoroda
kazkaip man atrodo, jog nemazai zmogiuku uz grazias akis..... nesupykit
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-02 15:34:37 | Nuoroda
Istiesu smagu,kad kazkas stengiasi kovoti uz savo tiesa [nesvarbu ar ji teisinga ar ne ] Nesuvokiama isties siu metu LT VBE situacija. Kai pagalvoji kiek nervu... As pati jau nebesuprantu ar buvo sumaisyti kodai ar ne,aisku tik tai,kad nustebino mane labai rezultatai. Labai keista kuomet zmones raso SAMPROTAUJAMAJI rasini,jame pasakoja apie bernen sumusima bei rukymo uzdraudima kavinese ir gauna virs 50%. As rasiau interpretacija,su mokytoja kalbejau apie tai ka rasiau ir kaip rasiau - ji tikrai man sake,jog tureciau laukti geru rezultatau ir stai, gaunu 32%. Kalta kodu sistema,galbut nekorektiski vertintojai? Kalbant apie gandus,girdejau net tai,jog pritrukus vertintoju,buvo pavesta dali darbu tikrinti VPU 4-to kurso studentams. Nezinau ar tai gandas,bet tai padetu daugeli tasku ant i. Jei reiktu argumentu ar pakalbeti,as laisvai esu pasiruosusi pateikti realiu pavydziu (mano aplinkoje siemet stebuklu isties buvo daug). o Galbut ir mes save pervertiname,tikekimes,kad laikui begant viskas paaiskes,man tik gaila ateities kartu... ;(
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-02 16:22:11 | Nuoroda
ateities kartoms gal jau nebeteks tokio pobudzio egzu laikyt, pats ministras taip sake nzn, mano manymu, galima istaisyt darba per tas 20 min... nu kiek ten prie jo sedet? juk igundi ir varai ne, nejuokauju, tikrai tu 20 min pakanka laukiam ziniu del sumaisytu kodu
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-02 16:45:39 | Nuoroda
O tai kada to mokyklinio perlaikymas, jeigu tokia situacija, juk daug kas niekur gali nesuspeti istoti, jeigu uztruks apeliaciju irkodu pertikrinimas, atestata tai gaus neaisku kada
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-02 16:46:55 | Nuoroda
Čia tu truputį nusišnekėjai, kad vienam darbui pakanka 20 min. Vien anglų darbus tarkim per dieną 20-30 teištaiso 1 mokytojas, o čia interpretacijos, kūrybinis darbas prie kurio oho, kiek reikia sedėt. Mūsų mokytoja mokykloj ir tai prie vieno darbo po 30 minučių mažiausiai sedėdavo, net po valandą prie kitų ir tai klaidų rasdavau, o čia valstybinis egzaminas. Matosi, kad neturi supratimo, kiek ir kas užtrunka. Be pykčio.
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-03 11:57:43 | Nuoroda
Gerai, gerai, rehab Neturiu supratimo nes nesu mokytoja Man tiesiog taip atrodė
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą