PO Anglu VBE
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-04 13:10:11 | Nuoroda
Nu manau gan aiski buvo tema kad 'vieta kurioj megstu lankytis' , kodel tau ji patinka juk priezastis reikejo nurodyt... tai vadinas turejai but buves jau ten ir ne karta:) bet man tai klausymo buvo antra dalis kosmosas... nespejau nieko;) nenugirdau i pirmus tuos tarpus ka irasyt o po to pasimeciau kur skaito:) vos nesupanikavau jau kad stabdykit bl:D negi jums tikrai lengva ta antra dalis irgi buvo?:)
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-04 13:11:14 | Nuoroda
užduotį reikėjo perskaityt idėmiai, tikrai buvo parašyta konkrečiai rašyti apie vietą į kurią norėtum nuvykti, aš rašiau apie United Kingdom...
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-04 13:12:46 | Nuoroda
man antra dalis lengva buvo,,pirma karta daugiau nei puse zodziu irasiau o po to kitus;] tik kad greit labai snekejo,,nu toks ispudis kad specialiai daro tokius liseningus bet siaip visai nieko ta antra dalis, bent nereikejo irasinet visos frazes, o cia tik po viena zodi;]
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-04 13:13:11 | Nuoroda
dabar kazkaip pasimeciau:) manau kur megsti lankytis bet jei jau jus taip tvirtinat gal geriau zinot;DD bus aisku tik kai pamatysiu uzduoti:) nes jauciu is tos itampos db kazkaip pasimirso man:)
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-04 13:13:55 | Nuoroda
Kitąkart galėtų bent užduotis suprantamai suformuluot, nes matot, kas gaunasi. Nors aš tikrai supratau, kaip vietą, kur norėčiau nuvykti ir pateikiau 3 argumentus, kodėl būtent ten.
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-04 13:14:24 | Nuoroda
Ne, nebuvo parasyta kad gali gauti kaip priza. Buvo parasyta kad rasai kelioniu agenturai, kuri organizuoja konkursa ir dovanoja priza - kelione, apie vieta, kurioje megsti lankytis.. Bet nieko panasaus i tai kad aprasai ta vieta, i kuria nori nuvykti, ir jie tau tai padovanos gal. Aisku, gal tai reikejo savaime suprasti, nu bet as nesupratau, tai ka dabar padarysi..
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-04 13:16:02 | Nuoroda
užduotyje buvo parašyta, kad laimėjęs rašinio autorius galės aplankyti tą šalį apie kurią rašė..
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-04 13:16:55 | Nuoroda
nu va as irgi taip supratau kaip <plug_in_baby>
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-04 13:17:24 | Nuoroda
bet siaip visai nieko ta antra dalis, bent nereikejo irasinet visos frazes, o cia tik po viena zodi;] negi tik vieną žodį įrašyt antroj daly reikėjo?
Žinutė parašyta: 2008-06-04 13:18:14 | Nuoroda
Kadangi aš irgi nesupratau temos, tai parašiau apie vietą, kurioje mėgstu lankytis, bet norėčiau nukeliauti ir vėl... ("Doubtlessly, Amsterdam is the place I fancy going to again and again.")
Žinutė parašyta: 2008-06-04 13:18:43 | Nuoroda
O ar neturėtų būri Place I would like to go to, jei norėčiau, o jei like tai jau dabar mėgstu ten keliaut Nebesuprantu nieko..
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-04 13:19:56 | Nuoroda
antroje užduotyje buvo galima rašyti vieną žodį arba žodžių junginį.. o dėl rašinio tai nieko jau nebesuprantu
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-04 13:20:18 | Nuoroda
nu gal nebutinai, bet man kazkaip visur gavos po viena nu kazkur buvo gal PART OF ,,nebepamenu;/nu cia man taip gavos, tai as nesakau kad taip ir turejo but
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-04 13:21:48 | Nuoroda
greiciau atsirastu uzduotys tada paziuretume kaio ten reikejo rasyt
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-04 13:23:09 | Nuoroda
Jau net išsigandau šiaip visokių ten nesamonių prirašiau.. O dėl rašinio iki dabar man net mintis nebuvo kilus, kad jis buvo suprastas ir kitaip. Man ten kažkaip labai aiškiai pasirodė ta vieta, į kurią norėčiau nuvykti..
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-04 13:23:47 | Nuoroda
nu nesvarbu manau islaikiau:D o visa kita neidomu:) nes paskutinis egzas! atostogos einu nuo kompo:) sekmes diskutuojant toliau:)
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-04 13:25:38 | Nuoroda
Antrame lisininge reikejo tik viena zodi (uzduotyje buvo parasyta taip) O siaip man pasirodo egzas vidutiniskas
Žinutė parašyta: 2008-06-04 13:25:57 | Nuoroda
Pas mus tai komedija buvo. Klausymas iškart užstrigo, mokytojos panikuot pradėjo, pasikvietė direktorių ar ką ten tokį, tas ten kažką pagrabaliojo, sako nukeliam klausymą į egzamino galą ir pradedam nuo skaitymo. Pradėjom nuo skaitymo, padarėm viską. Vieni baigė užduotis daryti dar likus daugiau nei visai valandai iki numatyto klausimo. Pats labai neskubėdamas padariau viską likus 40min iki klausymo. Tai tada smagiai sau sėdėjom suoluose ir laukėm. Priklaukėm, tada paklausėm... Dėl pačio egzamino tai nežinau, egzaminas kaip egzaminas. Labai abejoju dėl savo e-mailo, nes juodraštyje parašius per ilgas gavosi, trumpinant išmetus keletą sakinių toks labai jau lėkštas ir primityvus gavosi, dar pribraukiau tai vaizdelis toks nekoks turėtų susidaryti vertintojui tik atsivertus. Antrą rašinį rašiau apie Prancūziją. Truputį apie Paryžių parašiau, apie daug pasaulinio lygio muzieju, senas šalies tradicijas, naktinį gyvenimą, tokie buvo mano argumentai kodėl aš ten noriu. O dabar mėnesiuką luktelėti reikės ;].
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-04 13:27:53 | Nuoroda
as irgi parasiau kur noreciau nuvykti... blyn jei bus blogai... o tai daug nuims jei netaip suprasta tema? ar isvis neuzskaitys??
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-04 13:28:45 | Nuoroda
neužskaitys čiuju
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą