Kas stos į MRU? Bendraukime čia :)
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-04 10:31:28 | Nuoroda
Jau zinai, kaip ten su tom pazymom, karalaiti? Cia gal jau gavus pakvietima studijuoti, reikia jas atnest...
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-04 11:39:41 | Nuoroda
nereikia cia tu pazymu, as, kai dar nezinojau rezultatu galvojau cia stot. Tad skambinausi i ta teritorie muitine ir sake "ko cia durniau skambieji" nu gal ne visai taip...;D Bet zodziu, kai stoji i teise ir valstybes apsauga, tada reikia papildomu dokumentu, o ne i muitine
Žinutė parašyta: 2008-07-04 13:01:46 | Nuoroda
Kliaksa- As kazkaip dristu abejot tavo aukstu intelektu,nes primeni man turgaus boba su siauru mastymu. Nei as variau ant taves nei ka,pati uzsipuolei mane. Nesugebi priimt kito zmogaus nuomone,pasiunti ji anan galan, galiausiai susikuri dar viena nika,kad apdergt mane. Tai kur tas aukstas tavo intelekto koeficientas? Ne tavo reikalas kur as stosiu,nesijaudink i teise pirmais numeriai bandysiu. Tarp kitko atsiversk zodyna ties raide i ir surasi zodi imbecilas,o ne imbecilas. Man juokinga kai pradejai svaidytis tokiais issireiskimais,kad as vagiu tavo zodzius. Jei jau negerbi manes,tai gerbk bent jau supancia liaudi ir netersk temos savo dvigubais ir kvailais postais,turi nusiskundimu-rasyk pm.
Žinutė parašyta: 2008-07-04 13:06:10 | Nuoroda
Del pazymos skambinau i MRU,atsiliepe tokia keista moteriske,is pradziu ji pasake nieko negalvodama,kad reikalinga ta pazyma,po to atsiprase ir pasake,kad jos nereik. Suprask kaip nori,reikes ten vaziuot tiesos ieskot,nes bus bedu.
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-04 13:21:57 | Nuoroda
jos tikrai nereikia, nes aš klausiau bene dviejų pernai ten įstojusių pažįstamų žmogų ir jie užtikrino, kad tikrai jokių pažymų nereikia dieniokams. manau, tik neakivaizdininkams jos reikalingos
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-04 13:48:15 | Nuoroda
Kiek pastebejau karalaitis daug zino apie MRU studijas tai norejau pasiklausti Norejau stoti i finansu ekonomika, bet balai per mazi tame paciame fakultete yra teise ir muitines veikla, i kuria istoju. Man iskilo klausimas ar istojus i teise ir muitines veikla galiu pereiti po kiek laiko i finansu ekonomika? fakultetas atrodo tas pats bet mokomieji dalykai visai kiti....ir dar pvz jeigu is kokios teises i ta ekonomika persirasyti...ar imanoma taip? Buciau dekinga uz info
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-04 13:53:42 | Nuoroda
as vakar sito mru studento klausiau, tai sake galima tik perstot, uzskaito islaikytus egzus, iskaitas, bet pereit niekaip.
Žinutė parašyta: 2008-07-04 13:58:51 | Nuoroda
Na sito tai nezinau,taciau tikrai teise ir muitines veikla ir finansu ekonomika randasi Ekonomikos ir finansu valdymo fakultete,bet mokomieji dalykai labai skiriasi,taigi abejoju. Net keista,kad abu mazai panasus dalykai viename fakultete. http://www.aikos.smm.lt/aikos/webdriver ... =/Programa ir http://www.aikos.smm.lt/aikos/webdriver ... grama.html O koks pas tave balas? i mokama nebandysi?
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-04 14:03:16 | Nuoroda
na vat ir nebezinau ka man daryt - man pazystamas patare stot i ta pati fakulteta to dalyko kur nori studijuot ir perstot bet pati kazkaip ziuriu nesamone teise ir ekonomika...net balai (koeficientu prasme) itaip skaiciuojas o kaip suprast perstoti? tai pvz po pirmo kurso bandyt stot is naujo i antra kursa ar kaip? Maniskis tai 16,41 GAL i mokama istociau...BET girdejau kad mokantiems bendrabucio neduoda... a tas is tikruju taip yra?? Jeigu taip tai as nzhn... labai didele suma man gaunas moketi - mokslas + butas ir pan
Žinutė parašyta: 2008-07-04 14:13:33 | Nuoroda
Parasyk jiem meila arba pasiskambink ir suzinosi.
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-04 15:32:31 | Nuoroda
tik i pirma kursa perstot sake galima... bet patarciau geriau pasiskambint ir tiksliai susizinot, kaip karalaitis sake. jei suzinosi, buk gera, mestelk cia info
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-04 17:11:27 | Nuoroda
krc parasiau jiem 2 laiskus. 1 siandiena o kita pries pora sav ir nieko nearase....as nesuprantu kam duoda savo meila ei neatraso Jauciu teks skambint,.... ir speju kad po tu ilguju savaitgaliu
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-04 17:12:56 | Nuoroda
*neatrase
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-04 18:54:32 | Nuoroda
Zinai, karalaiti, as paklausysiu tavo patarimo ir su 5 vbe balais, kurie visi virs 90, eisiu dirbti i turgu, o tu, busimas teisininke ar istorike, pasieksi karjeros virsune , nes niekuo nenusileidi man, kas liecia izeidinejimus irt.t.Gerai, as panele, gal perdaug kalbu, gal ir perlenkiau lazda, bet tu gi vaikinas, beje, taip pat netaktiskas ir nemandagus, ir negali visko zinoti ,kas kur dedasi, o mersas- mano klasiokas,tavo ziniai.Ar tu nepastebejai, kad niekam nerupi musu gincai, vienas kito izeidinejimai irt.t., visi rupinasi savo reikalais, nes yra svarbesniu ir aktualesniu dalyku dabar, nei irodineti vienas kitam savo pranasuma, gal tau nuo to lengviau, bet man - tikrai ne.Daugiau as tau neparasysiu nei vieno zodzio, o tau, jei dar kersyt man per mazai, gali ir toliau irodinet savo tiesasir dar kieciau izeidinet mane.Pasakiau viska, ka norejau.Zodziu, viso gero arba iki pasimatymo(ka gali zinoti).
Žinutė parašyta: 2008-07-04 19:07:56 | Nuoroda
As irgi pasakiau viska. Viso geriausio.
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-04 19:47:05 | Nuoroda
Meskit lauk tą mandagumą
Žinutė parašyta: 2008-07-04 19:49:18 | Nuoroda
Siulai toliau purvais drabstytis?
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-04 19:54:42 | Nuoroda
Pliurzga, argi tau is tikruju buvo idomu skaityt musu rietenas?
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-04 19:57:46 | Nuoroda
Kreipkitės į teismą dėl orumo įžeidimo, mus pakvies kaip liudininkus, bus įdomi būsima praktika
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-24 19:32:56 | Nuoroda
cia as dabar ne i tema, bet ar man buvo su balu 15,54 istoti i dienini mokaka?
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą