Melskimės DIEVUI, nes jis mus išgelbės
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-08 13:56:06 | Nuoroda
Iškilusai ponaiti [b:2zb63y5z]mindaugai[/b:2zb63y5z], vargiai teikeisi perskaityt, kas parašyta bent jau sundingos ir mano žodžiuose. Jeigu nori "apšikti" religiją ("belekokią") tai viesiems "mėtyk" link'us su satan.lt. Ir šiaip eik ten geriau pasiskaityti antireliginių anekdotų, idant suprastum, kad į linksmus pramanus reikia ir žėti linksmai. O jeigu nori čia tų minėtųjų rimtų diskusijų, eik į skeptikas.org. Ten žmogai išvystę tokį "rimtų" diskusijų su visokiais šarlatanasi ir super - duper reilgingais padarais ir išsipisinėjimo iš jų lygį, kad tik gali pavydėti. Savaime suprantama, aš tave suprantu, bet susierzinimą gali išlieti verčiau jezus.lt forume, o ne čia ir ne taip. Be to, tavo post'e argumentų aš taip pat neįžvelgiau.
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-08 18:15:51 | Nuoroda
asmeniškai aš esu agnostikė.. o šiaip kiekvieno asmeninis reikalas tiki/netiki, religingas/nereligingas.
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-08 19:59:17 | Nuoroda
Iškilusai ponaiti mindaugai Labai malonu vargiai teikeisi perskaityt, kas parašyta bent jau sundingos ir mano žodžiuose Vargiai, bet teikiausi. Ir mano žinutė nebuvo atsakymas į jūsų (kartu su sundingos) pasisakymus. Galbūt ne taip buvau suprastas, o gal susireikšminot per daug Jeigu nori "apšikti" religiją ("belekokią") tai viesiems "mėtyk" link'us su satan.lt. Ir šiaip eik ten geriau pasiskaityti antireliginių anekdotų, idant suprastum, kad į linksmus pramanus reikia ir žėti linksmai. Iš kur toks pyktis? Tai aš jau satanistas? Tikrai nenorėjau nieko įžeisti. Sakai į pramanus reikia žiūrėti linksmai. Na tai kodėl negalima linksmai žiūrėti į komediją? Ten nieko daugiau, nors turėtum pripažinti, kad taikliu replikų ten netrūksta Be to, tavo post'e argumentų aš taip pat neįžvelgiau. Tai tik įrodo tai ką norėjau pasakyti: tokiomis temomis tikrų argumentu beveik nebūna Pabaigai: We are part of greater wisdom than we will ever understand, a higher order. Call it what you want. <...> It doesn't reward, it doesn't punish, it doesn't judge at all... It just is. And so do we. For a little while To paties tavo nesuprasto komiko žodžiai
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-08 20:21:08 | Nuoroda
Aš iš tavęs nesityčiojau, o tu - taip,ale all correct. Aš tos nuorodos net nežiūrėjau, tai tas komentaras neinspiruotas to klipo. Viskas, kas buvo pasakyta, buvo tik iš tavo parašytų žodžių. Bet turbūt dar pažėsiu jį. O tu savo ruožtu turėtum pažiūrėt satan.lt, kad suprastum apie ką aš. O jeigu tu jau esi/buvai įsigilinęs į tos puslapio esmę ir vis tieks rašai, ką parašei, tai tingėsiu gilintis į praeitą pos'ą ir ieškoti, ko dar nesuprantu.
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-08 20:42:43 | Nuoroda
Na tiesą sakant nebuvau matęs ano puslapio, bet ir pažiūrėjus labai esmė ką tu norėjai pasakyti man nepasikeitė. O tai skambėtų taip: tu neišprusęs idiote, nesuprantantis ką mes su sundinga turime galvoje, pamokysiu aš dar tave Ir šiaip aš savo pirmame post'e nematau jokio susierzinimo... ir kaip sugebi tu tai ji pastebėt Ir jei nepažiūrėjai video tai kaip ir nereikėjo buti inspiruotai pirmo sakinio. p.s. nesityčioju iš žmonių niekad, šiuo atveju iš tavęs. Tik į poelgius kartais ironiškai pažiūriu
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą