Šauktinio liudijimas
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-07-08 22:47:43 | Nuoroda

Na aišku kad nesamonės. 21 amžius, kodėl jie negali visko suvest į duomenų bazes, o tada persisiųst vieni kitiems - čia galioja ir mokyklos/egzaminų rezultatai. Taip daug mažiau painiavos būtų.

Žinutė parašyta: 2009-07-08 22:50:42 | Nuoroda

Oj, cia per daug vargo ;) Ikisai paaugliui i dantis lapuka, pasakei, kad griztu iki 19 metu, jei negrizo - 500lt baudos. Visi laimi, ar ne ? Isskyrus sauktini ;) 

  • Istorija / VBE 86
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 96
  • Matematika / VBE 76
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 98
Žinutė parašyta: 2009-07-08 23:40:20 | Nuoroda

o tai neprisikabins ten niekas kai pildysiu prasyma del to kad neapsilankiau kai sukako 19m? kad paskuj man neanuliuotu prasymo del sitos nesamones

  • Istorija / VBE 41
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 46
  • Matematika / VBE 37
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 43
Žinutė parašyta: 2009-07-08 23:41:40 | Nuoroda

nu shito as irgi klausiau.. tj kolkas ner atsakymo :)

 

tj as pirmadieny vaziuosiu prashymo priduot, paklausiu.. jeigu prisipis, nuvaziuosiu pasirodyt :)

  • Istorija / VBE 81
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 58
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 62
Žinutė parašyta: 2009-07-08 23:42:05 | Nuoroda

Šiandien aš tą atsiskanavau ir kopiją pasidariau. Beliko tik notarui nunešti. 

  • Istorija / VBE 60
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 60
  • Matematika / MBE 9
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 53
Žinutė parašyta: 2009-07-08 23:43:46 | Nuoroda
imaggGO rašė:

Šiandien aš tą atsiskanavau ir kopiją pasidariau. Beliko tik notarui nunešti. 

 Ta kopija turi būti patvirtina notaro?

Žinutė parašyta: 2009-07-08 23:45:19 | Nuoroda

Dėl šaktinio liudijimo nežinau, bet pvz dokumentus ir atestato kopija turi patvirtinti notaras. Kitaip tai bevertis šūdpopieris :) 

  • Istorija / VBE 60
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 60
  • Matematika / MBE 9
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 53
Žinutė parašyta: 2009-07-08 23:48:47 | Nuoroda
imaggGO rašė:

Dėl šaktinio liudijimo nežinau, bet pvz dokumentus ir atestato kopija turi patvirtinti notaras. Kitaip tai bevertis šūdpopieris :) 

 Nereikia notaro patvirtinimo. As ryt vesiu dokumentus i priemimo komisija, jie ten vietoj man viska atsvies uz centukus, antspaudukus savo sudes ant tu kopiju ir sueis. Net jei uz mane dokumentus veztu kitas zmogus, uztektu mano rastisko igaliojimo be notaro patvirtinimo.

Žinutė parašyta: 2009-07-08 23:49:09 | Nuoroda

Bent jau aš, remadamasis BP taisyklėmis, suprantu taip.

Registruojant dokumentus reikia parodyti arba originalų šauktinio liudijimą, arba jo nuorašą (kopiją), patvirtintą notaro. Registruojant nieko įteikti nereikia, tik parodyti.

Įforminant dokumentus reikia šauktinio liudijimo kopijos, nebūtinai patvirtinos notaro, išskyrus tuo atveju, jei stojama į karo akademiją

Žinutė parašyta: 2009-07-08 23:51:48 | Nuoroda
daktariūkštis rašė:

Bent jau aš, remadamasis BP taisyklėmis, suprantu taip.

Registruojant dokumentus reikia parodyti arba originalų šauktinio liudijimą, arba jo nuorašą (kopiją), patvirtintą notaro. Registruojant nieko įteikti nereikia, tik parodyti.

Įforminant dokumentus reikia šauktinio liudijimo kopijos, nebūtinai patvirtinos notaro, išskyrus tuo atveju, jei stojama į karo akademiją

 Nors visgi tose pačiose BP taisyklėse parašyta, kad reikia visų lengvatas suteikiančių dokumentų kopijas ir įteikti. Kaip suprantu, šauktinio liudjimas yra vienas iš tų lengvatas suteikiančių dokumentų.

Žinutė parašyta: 2009-07-08 23:54:51 | Nuoroda

o jus gavote karini be mane pirma karta kviete kai buvau 16 ir dar dar nieko   niekas nekviecia...

  • Fizika / VBE 40
  • Istorija / VBE 72
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 24
  • Matematika / VBE 17
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 30
Žinutė parašyta: 2009-07-08 23:56:55 | Nuoroda
dainius.... rašė:

o jus gavote karini be mane pirma karta kviete kai buvau 16 ir dar dar nieko   niekas nekviecia...

 Kviečia tik pirmąjį sykį, po to pats turi susiprotėti, jog ten reikia pasirodyti. Tai vadinama šauktinio pareigomis.

Žinutė parašyta: 2009-07-08 23:59:09 | Nuoroda
daktariūkštis rašė:
dainius.... rašė:

o jus gavote karini be mane pirma karta kviete kai buvau 16 ir dar dar nieko   niekas nekviecia...

 Kviečia tik pirmąjį sykį, po to pats turi susiprotėti, jog ten reikia pasirodyti. Tai vadinama šauktinio pareigomis.

 o jai  nebusiu buves ir vesiu ta karinio liudijima vezant prasyma nieko tokio?

  • Fizika / VBE 40
  • Istorija / VBE 72
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 24
  • Matematika / VBE 17
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 30
Žinutė parašyta: 2009-07-09 00:00:01 | Nuoroda

Jo, antra kart reik eiti 30 dienu iki, arba 15 dienu po 19 metu sukakties. Ant liudijimo pacio raso ;) 

  • Istorija / VBE 86
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 96
  • Matematika / VBE 76
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 98
Žinutė parašyta: 2009-07-09 00:00:18 | Nuoroda
dainius.... rašė:

o jus gavote karini be mane pirma karta kviete kai buvau 16 ir dar dar nieko   niekas nekviecia...

 joa, tau ten tam pazhymejime parashyta bus kad per dvi savaites nuo 19to gimtadienio tavo turi pasirodyt..

  • Istorija / VBE 81
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 58
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 62
Žinutė parašyta: 2009-07-09 00:04:02 | Nuoroda

tai vaje kad jau nuo mano  gimtadienio  praejo 5 menesiai kai  man  sukako 19  ir net nebuvau  i ta karini nuejes,  bet ar nieko  tokio  kad veziu  priduodant prasyma karini liudijima  i  ji  nebuves tik kai buvau 16

  • Fizika / VBE 40
  • Istorija / VBE 72
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 24
  • Matematika / VBE 17
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 30
Žinutė parašyta: 2009-07-09 00:08:12 | Nuoroda

Kiekvienas jaunuolis, kai jam sukanka 16 metų tampa karo prievolininku ir per du mėnesius privalo pasitikrinti sveikatą. Pažymą reikia pristatyti į karo prievolės teritorinį skyrių. Nuo 16 iki 19 metų karo prievolininkai vadinami ikišaukiamojo amžiaus jaunuoliais.

Karo prievolininkas, sulaukęs 19 metų, privalo per 45 dienas (laikotarpis prasideda prieš 30 dienų iki 19 metų sukakties dienos ir baigiasi praėjus 15 dienų nuo sukakties) atvykti į karo prievolės administravimo tarnybos teritorinį skyrių.

Jei jaunuolis negali atvykti dėl ligos, šeimos nario ar artimo giminaičio mirties, stichinės nelaimės, nelaimingo atsitikimo ar dėl kitų pateisinamų priežasčių, jis privalo pateikti arba atsiųsti registruotu laišku pateisinamąjį dokumentą ir dokumentus dėl tarnybos atidėjimo.

Atvykęs jaunuolis privalo turėti: šauktinio liudijimą, pasą ir asmens sveikatos būklės (ambulatorinę) kortelę.

Atrankos komisija, vadovaudamasi Lietuvos Respublikos karo prievolės įstatymu, priims sprendimą: pašaukti (siųsti) į privalomąją karo tarnybą, nuo jos atleisti ar ją atidėti.

Žinutė parašyta: 2009-07-09 00:08:29 | Nuoroda

Ant liudijimo raso, kad busi baudziamas pagal baudziamaji kodeksa :DD Siaip, manau, susitart galima :) Aplamai, Lietuvoj numatyta samdoma kariuomene, nefig jie prie pilieciu prisiknisineja ? 

  • Istorija / VBE 86
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 96
  • Matematika / VBE 76
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 98
Žinutė parašyta: 2009-07-09 00:09:11 | Nuoroda
dainius.... rašė:

tai vaje kad jau nuo mano  gimtadienio  praejo 5 menesiai kai  man  sukako 19  ir net nebuvau  i ta karini nuejes,  bet ar nieko  tokio  kad veziu  priduodant prasyma karini liudijima  i  ji  nebuves tik kai buvau 16

 O ne paprasčiau būtų nuvažiuoti iš pradžių į KAM teritorinį skyrių, gauti tą nelemtą antspaudą ir ramiai važiuoti registruoti dokumentus?

Žinutė parašyta: 2009-07-09 00:12:11 | Nuoroda
PsicLt rašė:

Ant liudijimo raso, kad busi baudziamas pagal baudziamaji kodeksa :DD Siaip, manau, susitart galima :) Aplamai, Lietuvoj numatyta samdoma kariuomene, nefig jie prie pilieciu prisiknisineja ? 

Buvęs krašto apsaugos ministras Juozas Olekas pasirašė įsakymą dėl šaukimo į privalomąją pradinę karo tarnybą sustabdymo. Bet šis įsakymas reikalui esant gali būti atšauktas, dėl to ir registruoja mus visus dėl viso pikto.


Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą