del stojamojo konkursinio balo
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-06-30 10:48:44 | Nuoroda

Sveiki, kaip manot ar siais metais kris ar kils stojamieji balai?     matot pagal pernai metus as istoju i vf,o siemet nzn kaip cia bus.

Žinutė parašyta: 2009-06-30 10:53:35 | Nuoroda
tomka88 rašė:

Sveiki, kaip manot ar siais metais kris ar kils stojamieji balai?     matot pagal pernai metus as istoju i vf,o siemet nzn kaip cia bus.

 Nu tai priklauso kur tu stoji ir koks balas. Jei ziuri y praeitu metu vf kas kaip istojo tai jau imk vidurki tuomet, o minimalius balus gali net neziuret nes tokiu jau nebebus siaip metais.

 
Žinutė parašyta: 2009-06-30 11:05:25 | Nuoroda

as suprantu,kad lygiai tokio pacio siemet nebus.bet idomu kris balas ar gali pakilti. ir kiek gali tas balas nukrist ar pakilt?

Žinutė parašyta: 2009-06-30 11:08:23 | Nuoroda
tomka88 rašė:

as suprantu,kad lygiai tokio pacio siemet nebus.bet idomu kris balas ar gali pakilti. ir kiek gali tas balas nukrist ar pakilt?

 Lievose specialybese kaip verslas vadyba ir t.t neliks is viso tu vf. Nes jie bus skiriami bendrai socialiniams mokslams, todel gaves krepseli tikrai stos i ekonomika, o ne i versla. Taigi jei planuoji stoti kazkur rimciau nei verslas vadyba, manau sansai gauti vf yra geresni nei pernai. VF gaus daugiau kaip puse stojanciuju i univerus.

  • Istorija / VBE 99
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 53
  • Matematika / VBE 49
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 91
Žinutė parašyta: 2009-06-30 11:13:16 | Nuoroda
tomka88 rašė:

as suprantu,kad lygiai tokio pacio siemet nebus.bet idomu kris balas ar gali pakilti. ir kiek gali tas balas nukrist ar pakilt?

  As ne ta turiu omeny. Praeitais metais y daugeli dalyku (ypac nepopuliariu) paskutiniu istojusiusiu balai buvo isties mazi ir siais metais taip tikrai nebus taigi tu neziurek pagal min. balus. Realiai jei paziurejes y dabartini savo bala matai kad vos vos patenki y vf pagal praeitu metu statistika tai siais metais nesitikek taip patekt.

 

 

Žinutė parašyta: 2009-06-30 11:24:32 | Nuoroda

na ten kur as noriu stoti yra populiari specialybe.o nuo mano balo iki zemiausio (pagal praeitus metus) yra 0,31.tad ar gali tiek nukristi,kad neistociau i vf?

Žinutė parašyta: 2009-06-30 11:25:36 | Nuoroda
tomka88 rašė:

na ten kur as noriu stoti yra populiari specialybe.o nuo mano balo iki zemiausio (pagal praeitus metus) yra 0,31.tad ar gali tiek nukristi,kad neistociau i vf?

 pasakyk kur nori stot ir koks balas tavo.

 
Žinutė parašyta: 2009-06-30 11:35:38 | Nuoroda

sveiki , man  labai  idomu  tarkim as stoju  ir savo prasime rasiau  8 i  vf ir 8 i m ,  tada as neistoju  i  vf ,o  i  m  visi  sansai  gal yra isoti? taip  suprantu jai moki tai istoji ar ne?

  • Fizika / VBE 40
  • Istorija / VBE 72
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 24
  • Matematika / VBE 17
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 30
Žinutė parašyta: 2009-06-30 12:47:45 | Nuoroda

Sveiki,mano balas 18,20.Ar su tokiu balu galeciau istot i vu teise mokama vieta?ar yra galimybiu? 

Žinutė parašyta: 2009-06-30 12:51:00 | Nuoroda
kemor rašė:

Sveiki,mano balas 18,20.Ar su tokiu balu galeciau istot i vu teise mokama vieta?ar yra galimybiu? 

 Manau kad tu gausi krepseli, t.y nemokama vieta, bet i VU teise sunkiai.

  • Istorija / VBE 99
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 53
  • Matematika / VBE 49
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 91
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą