Klausimas ›
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-07-04 17:10:19 | Nuoroda

Labas, jaunuoliai

Norėjau paklausti vieno klausimo ir taip.. žinau, kad jau esate pavargę nuo atsakinėjimų ir taip toliau, bet tikiuosi, kad kas nors galėsite sugaišti tas kelias minutes atsakydami man.


Kiek teko girdėti, internetu pildyti prašymus galima iki 7d. tačiau nežinau ar šitas deadline'as skaičiuojamas imtinai. Kadangi pirmadienis ne-darbo diena, neesu įsitikinęs, ar pavyktų spėti viską susitvarkyti per tą vieną dieną. Taigi, galbūt kas nors galite pasakyti, per kiek laiko jums atsiuntė patvirtinimus, kiek laiko užtrukote? (Beje, mano bankas NORD)


---- 
Jeigu neišeina pildyti internetu, tada alternatyva .. ? Kokius žingsnius turėtų atlikti žmogus kuris nebegali užpildyti prašymo internetu?

Dėkui.

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-07-04 18:15:19 | Nuoroda
Faust Arp. rašė:

Labas, jaunuoliai

Norėjau paklausti vieno klausimo ir taip.. žinau, kad jau esate pavargę nuo atsakinėjimų ir taip toliau, bet tikiuosi, kad kas nors galėsite sugaišti tas kelias minutes atsakydami man.


Kiek teko girdėti, internetu pildyti prašymus galima iki 7d. tačiau nežinau ar šitas deadline'as skaičiuojamas imtinai. Kadangi pirmadienis ne-darbo diena, neesu įsitikinęs, ar pavyktų spėti viską susitvarkyti per tą vieną dieną. Taigi, galbūt kas nors galite pasakyti, per kiek laiko jums atsiuntė patvirtinimus, kiek laiko užtrukote? (Beje, mano bankas NORD)


---- 
Jeigu neišeina pildyti internetu, tada alternatyva .. ? Kokius žingsnius turėtų atlikti žmogus kuris nebegali užpildyti prašymo internetu?

Dėkui.

 Labas :)

Prašymai internetu iki liepos 7 d., o raštu, tiesiai į kažkokį universitet

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-07-04 18:15:20 | Nuoroda
Faust Arp. rašė:

Labas, jaunuoliai

Norėjau paklausti vieno klausimo ir taip.. žinau, kad jau esate pavargę nuo atsakinėjimų ir taip toliau, bet tikiuosi, kad kas nors galėsite sugaišti tas kelias minutes atsakydami man.


Kiek teko girdėti, internetu pildyti prašymus galima iki 7d. tačiau nežinau ar šitas deadline'as skaičiuojamas imtinai. Kadangi pirmadienis ne-darbo diena, neesu įsitikinęs, ar pavyktų spėti viską susitvarkyti per tą vieną dieną. Taigi, galbūt kas nors galite pasakyti, per kiek laiko jums atsiuntė patvirtinimus, kiek laiko užtrukote? (Beje, mano bankas NORD)


---- 
Jeigu neišeina pildyti internetu, tada alternatyva .. ? Kokius žingsnius turėtų atlikti žmogus kuris nebegali užpildyti prašymo internetu?

Dėkui.

 Labas :)

Prašymai internetu iki liepos 7 d., o raštu, tiesiai į kažkokį universitet`

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-07-04 18:18:35 | Nuoroda
Faust Arp. rašė:

Labas, jaunuoliai

Norėjau paklausti vieno klausimo ir taip.. žinau, kad jau esate pavargę nuo atsakinėjimų ir taip toliau, bet tikiuosi, kad kas nors galėsite sugaišti tas kelias minutes atsakydami man.


Kiek teko girdėti, internetu pildyti prašymus galima iki 7d. tačiau nežinau ar šitas deadline'as skaičiuojamas imtinai. Kadangi pirmadienis ne-darbo diena, neesu įsitikinęs, ar pavyktų spėti viską susitvarkyti per tą vieną dieną. Taigi, galbūt kas nors galite pasakyti, per kiek laiko jums atsiuntė patvirtinimus, kiek laiko užtrukote? (Beje, mano bankas NORD)


---- 
Jeigu neišeina pildyti internetu, tada alternatyva .. ? Kokius žingsnius turėtų atlikti žmogus kuris nebegali užpildyti prašymo internetu?

Dėkui.

  Labas :)

Prašymai internetu iki liepos 7 d., o raštu, tiesiai į kažkokį universitetą ar kolegiją, - iki liepos 18 d., tai tikrai spėsi bent tokiu būdu. Pinigai į lamabpo.lt, gerai suvedus duomenis, nueina maždaug per 15 min, o pabandžius sustatyti bent kelis savo pasirinkimus studijų, po maždaug trijų dienų gausi prašymo patvirtinimą. Bet tai tik formalumas - studijų kryptis galėsi kaitalioti, esmė tame, kad jie tau atsiųs registracijos numerį, su kuriuo galėsi prisijungti prie duomenų bazės. Aš pats asmeniškai vešiu prašymą tik liepos 17 d., nes tik tada pareis mano matematikos apeliacijos rezultatai :)
 

Žinutė parašyta: 2009-07-04 21:43:09 | Nuoroda

Internetu gali pateikti iki liepos 7d. 12:00.

Žinutė parašyta: 2009-07-04 21:45:48 | Nuoroda
R.V.U. rašė:

Internetu gali pateikti iki liepos 7d. 12:00.

 atsiprasau, kad klausiu ne vietpj, bet is chemijos 68 gavai? nesupratau....

  • Biologija / VBE 96
  • Chemija / VBE 91
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 100
  • Matematika / VBE 76
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą