VU filologijos
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-08-10 19:51:34 | Nuoroda

laba as istojau i lt filologija ..noreciau susipazinti..kas dar istojote ?????

..maciau indriga pingpong... :)

Žinutė parašyta: 2009-08-11 06:34:54 | Nuoroda
fju :D rašė:

laba as istojau i lt filologija ..noreciau susipazinti..kas dar istojote ?????

..maciau indriga pingpong... :)

 malonu susipazinti, fju

  • Informacinės technologijos / MBE -
  • Istorija / VBE -
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE -
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE -
Žinutė parašyta: 2009-08-11 19:34:33 | Nuoroda
pingpong rašė:
editha rašė:

Sveiki ;] įstojau į rusų filologiją ;}} dar norėjau paklaust dėl tos fuxų stofkės, kaip ten kas ;D kur reikėjo tą emailą savo pasakyt? ;D nes aš tai niekam nediktavau, nei ką ;D turbūt man ir kvietimo neatsiųs.. :} O šiaip tai planuoju bendrabuty gyvent, jei atsirastų bendraminčių, mano skype: editjulia1 :}}

 Sveika, Edita  :)  Priduodant dokumentus, šalia yra kabinetas, kuriame vaikšto studentai (tikriausiai iš studentų atstovybės), na ir ten nueini, papasakoja, kaip pasidaryt studento pažymėjimą, duoda lapuką apie fuxų stofkę, kuri vyks rugpjūčio 27-29 dienomis Pailgyje, Švenčionių rajone, dar duoda bukletą apie koncertą, vyksiantį rugsėjo 1d. Vingio parke. Nuveda prie kompo, ten užsirašo tavo vardą, pavardę ir paprašo e-mailą, nes į jį atsiųs pakvietimą į fuxų stofkę ;)   

o tavo atveju net nežinau, ką patarti.. O tai, kai nešei dokumentus, nesimatė besibastančių studentų šalia? 

 Tai vat, kad matėsi, ir mane užkalbino, sako "kai viską susitvarkysi, užeik pas mus ;D o aš ten kelis kartus pirmyn atgal į 6 aukštą laipiojau, ir paskui užmiršau visai ;D Bet va parašiau jiem į emailą, tai sakė, kad biškį pavėlavau. Tai į sotfkę nevarysiu :}

  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 63
  • Matematika / MBE 8
  • Užsienio kalba (anglų) / MBE 8
  • Užsienio kalba (rusų) / VBE 90
Žinutė parašyta: 2009-08-11 23:26:38 | Nuoroda
editha rašė:
pingpong rašė:
editha rašė:

Sveiki ;] įstojau į rusų filologiją ;}} dar norėjau paklaust dėl tos fuxų stofkės, kaip ten kas ;D kur reikėjo tą emailą savo pasakyt? ;D nes aš tai niekam nediktavau, nei ką ;D turbūt man ir kvietimo neatsiųs.. :} O šiaip tai planuoju bendrabuty gyvent, jei atsirastų bendraminčių, mano skype: editjulia1 :}}

 Sveika, Edita  :)  Priduodant dokumentus, šalia yra kabinetas, kuriame vaikšto studentai (tikriausiai iš studentų atstovybės), na ir ten nueini, papasakoja, kaip pasidaryt studento pažymėjimą, duoda lapuką apie fuxų stofkę, kuri vyks rugpjūčio 27-29 dienomis Pailgyje, Švenčionių rajone, dar duoda bukletą apie koncertą, vyksiantį rugsėjo 1d. Vingio parke. Nuveda prie kompo, ten užsirašo tavo vardą, pavardę ir paprašo e-mailą, nes į jį atsiųs pakvietimą į fuxų stofkę ;)   

o tavo atveju net nežinau, ką patarti.. O tai, kai nešei dokumentus, nesimatė besibastančių studentų šalia? 

 Tai vat, kad matėsi, ir mane užkalbino, sako "kai viską susitvarkysi, užeik pas mus ;D o aš ten kelis kartus pirmyn atgal į 6 aukštą laipiojau, ir paskui užmiršau visai ;D Bet va parašiau jiem į emailą, tai sakė, kad biškį pavėlavau. Tai į sotfkę nevarysiu :}

 nu lievai, kad taip ivyko :)

nu bet padarysim juk meet'a paskutinemis rugpjucio dienomis visi :) :) ir kas pateks i stofke, ir kas nepateks

  • Informacinės technologijos / MBE -
  • Istorija / VBE -
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE -
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE -
Žinutė parašyta: 2009-08-12 00:13:37 | Nuoroda
pingpong rašė:
editha rašė:
pingpong rašė:
editha rašė:

Sveiki ;] įstojau į rusų filologiją ;}} dar norėjau paklaust dėl tos fuxų stofkės, kaip ten kas ;D kur reikėjo tą emailą savo pasakyt? ;D nes aš tai niekam nediktavau, nei ką ;D turbūt man ir kvietimo neatsiųs.. :} O šiaip tai planuoju bendrabuty gyvent, jei atsirastų bendraminčių, mano skype: editjulia1 :}}

 Sveika, Edita  :)  Priduodant dokumentus, šalia yra kabinetas, kuriame vaikšto studentai (tikriausiai iš studentų atstovybės), na ir ten nueini, papasakoja, kaip pasidaryt studento pažymėjimą, duoda lapuką apie fuxų stofkę, kuri vyks rugpjūčio 27-29 dienomis Pailgyje, Švenčionių rajone, dar duoda bukletą apie koncertą, vyksiantį rugsėjo 1d. Vingio parke. Nuveda prie kompo, ten užsirašo tavo vardą, pavardę ir paprašo e-mailą, nes į jį atsiųs pakvietimą į fuxų stofkę ;)   

o tavo atveju net nežinau, ką patarti.. O tai, kai nešei dokumentus, nesimatė besibastančių studentų šalia? 

 Tai vat, kad matėsi, ir mane užkalbino, sako "kai viską susitvarkysi, užeik pas mus ;D o aš ten kelis kartus pirmyn atgal į 6 aukštą laipiojau, ir paskui užmiršau visai ;D Bet va parašiau jiem į emailą, tai sakė, kad biškį pavėlavau. Tai į sotfkę nevarysiu :}

 nu lievai, kad taip ivyko :)

nu bet padarysim juk meet'a paskutinemis rugpjucio dienomis visi :) :) ir kas pateks i stofke, ir kas nepateks

 Tai aš manau, vistiek bus juk barake gyvenančių, susipažinsim tikrai :}

  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 63
  • Matematika / MBE 8
  • Užsienio kalba (anglų) / MBE 8
  • Užsienio kalba (rusų) / VBE 90
Žinutė parašyta: 2009-08-12 11:28:45 | Nuoroda

tikrai taip be to, juk dar wisi metai laukia moxlu... cementovkes ir t.t. ash gawau ta kwietima, bet tik sekmadieni atrashiau, nes ishwaziawus buwau. Tj mazai shansu, kad pawyx i stovke varyt... gaila, bet ka jau padarysi.

Žinutė parašyta: 2009-08-13 00:11:43 | Nuoroda

ash irgi ne ta diena atrasiau, kai gavau, bet issiunciau dar, juk viltis mirsta paskutine ;D :D

awdrug pakvies :D :D

  • Informacinės technologijos / MBE -
  • Istorija / VBE -
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE -
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE -
Žinutė parašyta: 2009-08-13 00:12:21 | Nuoroda

na taip viltis - durniu motina, o motina vaiku nepalieka 

Žinutė parašyta: 2009-08-13 21:51:40 | Nuoroda

manes tai niekas nekviete ,ot nieksai

Žinutė parašyta: 2009-08-13 23:04:21 | Nuoroda

manes irgi, laukiu :) :)

  • Informacinės technologijos / MBE -
  • Istorija / VBE -
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE -
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE -
Žinutė parašyta: 2009-08-14 18:05:19 | Nuoroda

wa, mane jau pakviete, kas dar gavo pakvietima? :)

  • Informacinės technologijos / MBE -
  • Istorija / VBE -
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE -
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE -
Žinutė parašyta: 2009-08-14 19:12:43 | Nuoroda

Mane irgi pakvietė:)

Važiuojam?

Žinutė parašyta: 2009-08-14 19:15:36 | Nuoroda

ou je :D waziuojam :D  o ka tu studijuosi? :)

  • Informacinės technologijos / MBE -
  • Istorija / VBE -
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE -
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE -
Žinutė parašyta: 2009-08-16 15:48:37 | Nuoroda

man irgi nusishypsojo ta laime nors jau buwau beweik praradus wilti

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą