aš TAI padariau
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-07-06 18:08:20 | Nuoroda

1 vgtu geodezija

2 vgtu aplinkos apsaugos inzinerija

3 vu Aplinkos hidrogeologija ir geoinžinerija

4 vu matematika ir informatika

5 vgtu statybos inzinerija

6 vu informatika

7 vgtu keliu ir gelezinkeliu inzinerija

8 vgtu miestu inzinerija

9 vgtu transporto inzinerija

10 vgtu miestu vandentvarkos inzinerija

11 vu matematika ir jos taikymai

12 vgtu pramones inzinerija

viskas (vf), tik turiu viena klausyma, gal kas zinos... sako kad reiks moket uz paraiskas kai jau istosim i univera koky, tj gal zinot kiek?

  • Fizika / VBE 34
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 54
  • Matematika / VBE 35
  • Užsienio kalba (vokiečių) / VBE 10
Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2010-07-06 18:10:53 | Nuoroda
maiklasjordanas rašė:

1 vgtu geodezija

2 vgtu aplinkos apsaugos inzinerija

3 vu Aplinkos hidrogeologija ir geoinžinerija

4 vu matematika ir informatika

5 vgtu statybos inzinerija

6 vu informatika

7 vgtu keliu ir gelezinkeliu inzinerija

8 vgtu miestu inzinerija

9 vgtu transporto inzinerija

10 vgtu miestu vandentvarkos inzinerija

11 vu matematika ir jos taikymai

12 vgtu pramones inzinerija

viskas (vf), tik turiu viena klausyma, gal kas zinos... sako kad reiks moket uz paraiskas kai jau istosim i univera koky, tj gal zinot kiek?

 120lt:)

Žinutė parašyta: 2010-07-06 18:25:59 | Nuoroda

dekui :) beje ka manot apie geodezijos spec? kokie privalumai, minusai

  • Fizika / VBE 34
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 54
  • Matematika / VBE 35
  • Užsienio kalba (vokiečių) / VBE 10
Žinutė parašyta: 2010-07-06 18:53:19 | Nuoroda

Žiemą turėtų būti labai šaltą lauke dirbti :)

  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE -
Žinutė parašyta: 2010-07-06 19:30:44 | Nuoroda
nerami rašė:
lintu13 rašė:

1. MRU teisė vf

2. MRU teisė vnf

3. MRU teisė ir valdymas vf

4. MRU teisė ir valdymas vnf

Daugiau nebežinau. Aš tikrai tikrai nenoriu į valdymą :(

 nerašyk šalia vnf vietos,geriau,pirma,surašyk visas valstybės finansuojamas,ir po to,tik nefinansuojamas,nes per tokias klaidas,daug žmogučių apsižioplina ir moka už mokslą,nors galėtų nemokėti.

 Ačiū už patarimą, bet aš neapsižioplinau ;} Jau geriau aš už teisę mokėsiu, nei už teisę ir valdymą nemokėsiu

  • Istorija / VBE 86
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 74
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 74
Žinutė parašyta: 2010-07-06 20:20:51 | Nuoroda
lintu13 rašė:
nerami rašė:
lintu13 rašė:

1. MRU teisė vf

2. MRU teisė vnf

3. MRU teisė ir valdymas vf

4. MRU teisė ir valdymas vnf

Daugiau nebežinau. Aš tikrai tikrai nenoriu į valdymą :(

 nerašyk šalia vnf vietos,geriau,pirma,surašyk visas valstybės finansuojamas,ir po to,tik nefinansuojamas,nes per tokias klaidas,daug žmogučių apsižioplina ir moka už mokslą,nors galėtų nemokėti.

 Ačiū už patarimą, bet aš neapsižioplinau ;} Jau geriau aš už teisę mokėsiu, nei už teisę ir valdymą nemokėsiu

 tj tada tu gan idomi... juk mokslas kainuoja ne 100 lt o desimtim tukstanciu ir nors uzmusk nesirinkciiau mokamos vietos jei butu galimybe i nemokama eit, tjgi manau tu dar pergalvok viska, galu gale jei taip nenori tos spec tjisvis kam tu ja rasai, manau 99% yra kad istosi i vnf jei nepriims vf, bet patarciau tau viska pergalvot, beto db spec yra gyvas velnias tik reik pasiskaityt mazdaug tos krypties kurios nori ir net neabejoju jog rasi alternatyvu :)

  • Fizika / VBE 34
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 54
  • Matematika / VBE 35
  • Užsienio kalba (vokiečių) / VBE 10
Žinutė parašyta: 2010-07-06 20:43:21 | Nuoroda

Tai kuo daugiau idomiu zmoniu, tuo geriau.

Žinutė parašyta: 2010-07-06 20:43:22 | Nuoroda
maiklasjordanas rašė:
lintu13 rašė:
nerami rašė:
lintu13 rašė:

1. MRU teisė vf

2. MRU teisė vnf

3. MRU teisė ir valdymas vf

4. MRU teisė ir valdymas vnf

Daugiau nebežinau. Aš tikrai tikrai nenoriu į valdymą :(

 nerašyk šalia vnf vietos,geriau,pirma,surašyk visas valstybės finansuojamas,ir po to,tik nefinansuojamas,nes per tokias klaidas,daug žmogučių apsižioplina ir moka už mokslą,nors galėtų nemokėti.

 Ačiū už patarimą, bet aš neapsižioplinau ;} Jau geriau aš už teisę mokėsiu, nei už teisę ir valdymą nemokėsiu

 tj tada tu gan idomi... juk mokslas kainuoja ne 100 lt o desimtim tukstanciu ir nors uzmusk nesirinkciiau mokamos vietos jei butu galimybe i nemokama eit, tjgi manau tu dar pergalvok viska, galu gale jei taip nenori tos spec tjisvis kam tu ja rasai, manau 99% yra kad istosi i vnf jei nepriims vf, bet patarciau tau viska pergalvot, beto db spec yra gyvas velnias tik reik pasiskaityt mazdaug tos krypties kurios nori ir net neabejoju jog rasi alternatyvu :)

 :))) Na, aš jau pastudijavau du metus 'beleką' ir 'alternatyvas', daugiau laiko švaistyti veltui nesiruošiu. Geriau jau mokėti už tai, ką tu tikrai nori mokytis, o ne nemokėti ir mokytis šūdą. Beje, ko čia pergyvenat, ne jums už mane mokėti reikės.

  • Istorija / VBE 86
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 74
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 74
Žinutė parašyta: 2010-07-06 20:52:23 | Nuoroda
lintu13 rašė:
maiklasjordanas rašė:
lintu13 rašė:
nerami rašė:
lintu13 rašė:

1. MRU teisė vf

2. MRU teisė vnf

3. MRU teisė ir valdymas vf

4. MRU teisė ir valdymas vnf

Daugiau nebežinau. Aš tikrai tikrai nenoriu į valdymą :(

 nerašyk šalia vnf vietos,geriau,pirma,surašyk visas valstybės finansuojamas,ir po to,tik nefinansuojamas,nes per tokias klaidas,daug žmogučių apsižioplina ir moka už mokslą,nors galėtų nemokėti.

 Ačiū už patarimą, bet aš neapsižioplinau ;} Jau geriau aš už teisę mokėsiu, nei už teisę ir valdymą nemokėsiu

 tj tada tu gan idomi... juk mokslas kainuoja ne 100 lt o desimtim tukstanciu ir nors uzmusk nesirinkciiau mokamos vietos jei butu galimybe i nemokama eit, tjgi manau tu dar pergalvok viska, galu gale jei taip nenori tos spec tjisvis kam tu ja rasai, manau 99% yra kad istosi i vnf jei nepriims vf, bet patarciau tau viska pergalvot, beto db spec yra gyvas velnias tik reik pasiskaityt mazdaug tos krypties kurios nori ir net neabejoju jog rasi alternatyvu :)

 :))) Na, aš jau pastudijavau du metus 'beleką' ir 'alternatyvas', daugiau laiko švaistyti veltui nesiruošiu. Geriau jau mokėti už tai, ką tu tikrai nori mokytis, o ne nemokėti ir mokytis šūdą. Beje, ko čia pergyvenat, ne jums už mane mokėti reikės.

 patikek nepergyvenu :D ten yra tavo gyvenimas, tiesiog geranoriskai issakiau savo nuomone i ja nebutina kreipt demesio, beto ka tu gali zinot ko ismoksi savo norimoj spec, gal ten dar didesnis sudas? :D ir tiesa sakant abejoju kad universitetuose dar gali mokyt beleko, tjgi ten ne vaiku darzelis o rimtos istaigos

  • Fizika / VBE 34
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 54
  • Matematika / VBE 35
  • Užsienio kalba (vokiečių) / VBE 10
Žinutė parašyta: 2010-07-06 21:27:25 | Nuoroda
maiklasjordanas rašė:
lintu13 rašė:
maiklasjordanas rašė:
lintu13 rašė:
nerami rašė:
lintu13 rašė:

1. MRU teisė vf

2. MRU teisė vnf

3. MRU teisė ir valdymas vf

4. MRU teisė ir valdymas vnf

Daugiau nebežinau. Aš tikrai tikrai nenoriu į valdymą :(

 nerašyk šalia vnf vietos,geriau,pirma,surašyk visas valstybės finansuojamas,ir po to,tik nefinansuojamas,nes per tokias klaidas,daug žmogučių apsižioplina ir moka už mokslą,nors galėtų nemokėti.

 Ačiū už patarimą, bet aš neapsižioplinau ;} Jau geriau aš už teisę mokėsiu, nei už teisę ir valdymą nemokėsiu

 tj tada tu gan idomi... juk mokslas kainuoja ne 100 lt o desimtim tukstanciu ir nors uzmusk nesirinkciiau mokamos vietos jei butu galimybe i nemokama eit, tjgi manau tu dar pergalvok viska, galu gale jei taip nenori tos spec tjisvis kam tu ja rasai, manau 99% yra kad istosi i vnf jei nepriims vf, bet patarciau tau viska pergalvot, beto db spec yra gyvas velnias tik reik pasiskaityt mazdaug tos krypties kurios nori ir net neabejoju jog rasi alternatyvu :)

 :))) Na, aš jau pastudijavau du metus 'beleką' ir 'alternatyvas', daugiau laiko švaistyti veltui nesiruošiu. Geriau jau mokėti už tai, ką tu tikrai nori mokytis, o ne nemokėti ir mokytis šūdą. Beje, ko čia pergyvenat, ne jums už mane mokėti reikės.

 patikek nepergyvenu :D ten yra tavo gyvenimas, tiesiog geranoriskai issakiau savo nuomone i ja nebutina kreipt demesio, beto ka tu gali zinot ko ismoksi savo norimoj spec, gal ten dar didesnis sudas? :D ir tiesa sakant abejoju kad universitetuose dar gali mokyt beleko, tjgi ten ne vaiku darzelis o rimtos istaigos

 Abejok, nepastudijavęs kartelio nesužinosi. Pagal tave taip išeina, kad geriau studijuoti nemokamai, bet bet ką, ane? Ar kaip, nelabai pagaunu aš tavo minties? Jei taip, tai tada tu kažkoks įdomus, o ne aš :} Ir patikėk, universitetas ten nėra kažkas jau tokio. Jei pasirenki specialybę pagal bet ką (šiuo atveju pagal tave, kad 'tinka bet kas', bet bile nemokamai') tai arba prakentėsi keturis metus ir tie metai tau bus tikras pragaras arba išeisi ir pasimokęs bandysi iš naujo.  JUk tu surašydamas specialybes irgi orientavaisi į ten, kur tu nori, taip pat ir aš orentuojuos rašydama į ten kur aš noriu ir jeigu nepavyks įstoti į nemokamą, tada aš mokėsiu už mokslą. Paprasta, diskusija baigta.

  • Istorija / VBE 86
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 74
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 74
Žinutė parašyta: 2010-07-06 21:29:10 | Nuoroda

Ai ir dar - teisei alternatyvų nėra.

  • Istorija / VBE 86
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 74
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 74
Žinutė parašyta: 2010-07-06 21:46:51 | Nuoroda

Aš dar nepildžiau, visgi galvoju palaukti egzaminų rezultatų. bet manau pirmoje vietoje bus VGTU aplinkos inžinerija.

Žinutė parašyta: 2010-07-06 22:33:17 | Nuoroda
lintu13 rašė:

Ai ir dar - teisei alternatyvų nėra.

 alternatyvu deja visada yra :) ir abejoju ar zmogus nenorintis pasiimt 30 000 lt paskolos ant galvos yra keistas ;), pzv as orientuojuosi mazdaug ne i konkrecia spec o i savo mokymosi rezultatus, pzv man tikslieji mokslai prie sirdies, matke ir fizika tj ir eisiu i vgtu, is pradziu bandysiu i norima sau spec, kuri arciausiai sirdies o poto ziuresiu, jei nepateksiu tikrai nemokesiu uz moksla o eisiu i kita spec, kur taip pat sitie dalykai svarbiausi, va ir viskas aisku, o konkreti spec, nezinau mano nuomone yra naivu, kad kazkokia spec vienintele tau uztikrins faina, be rupesciu gyvenima, busi labai laiminga ir nereiks mokytis, juk to nebus... VISUR SVARBIAUSIA IDETOS PASTANGOS o jau kur mokysies nera taip svarbu, nes be darbo tau diplomo nieks neduos, na aisku nebent tau ta spec yra kaip isganymas, tokiu atveju tikrai taves nesuprantu ir esu tvirtos nuomones kad zmogus visad turi daugiau nei 1 pasirinkima.

  • Fizika / VBE 34
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 54
  • Matematika / VBE 35
  • Užsienio kalba (vokiečių) / VBE 10
Žinutė parašyta: 2010-07-06 22:43:03 | Nuoroda
lintu13 rašė:
maiklasjordanas rašė:
lintu13 rašė:
nerami rašė:
lintu13 rašė:

1. MRU teisė vf

2. MRU teisė vnf

3. MRU teisė ir valdymas vf

4. MRU teisė ir valdymas vnf

Daugiau nebežinau. Aš tikrai tikrai nenoriu į valdymą :(

 nerašyk šalia vnf vietos,geriau,pirma,surašyk visas valstybės finansuojamas,ir po to,tik nefinansuojamas,nes per tokias klaidas,daug žmogučių apsižioplina ir moka už mokslą,nors galėtų nemokėti.

 Ačiū už patarimą, bet aš neapsižioplinau ;} Jau geriau aš už teisę mokėsiu, nei už teisę ir valdymą nemokėsiu

 tj tada tu gan idomi... juk mokslas kainuoja ne 100 lt o desimtim tukstanciu ir nors uzmusk nesirinkciiau mokamos vietos jei butu galimybe i nemokama eit, tjgi manau tu dar pergalvok viska, galu gale jei taip nenori tos spec tjisvis kam tu ja rasai, manau 99% yra kad istosi i vnf jei nepriims vf, bet patarciau tau viska pergalvot, beto db spec yra gyvas velnias tik reik pasiskaityt mazdaug tos krypties kurios nori ir net neabejoju jog rasi alternatyvu :)

 :))) Na, aš jau pastudijavau du metus 'beleką' ir 'alternatyvas', daugiau laiko švaistyti veltui nesiruošiu. Geriau jau mokėti už tai, ką tu tikrai nori mokytis, o ne nemokėti ir mokytis šūdą. Beje, ko čia pergyvenat, ne jums už mane mokėti reikės.

 Įdomumo dėlei paklausiu, kokiu būdu žadi mokėti tuos tūkstančius? Dirbsi pats? Tėvai? Ar paskolą imsi?

Žinutė parašyta: 2010-07-06 23:54:54 | Nuoroda

Aš dabar jau iš viso pasimečiau ir nesupratau, kame čia reikalas, kad priskretai prie manęs ir mano pasirinkimų. Ko nepristojei prie kitų? Kuom aš jau tokia čia ypatinga, m? Kad žinau, kas mane domina, ką norėčiau mokytis, ką pagaliau norėčiau mokytis, m? Ar kaip?

  • Istorija / VBE 86
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 74
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 74
Žinutė parašyta: 2010-07-06 23:57:53 | Nuoroda

Ir kur aš sakiau, kad konkreti specialybė kažką užtikrina? Niekas nieko neužtikrina, bet jei rašoma konkreti specialybė, reiškias yra didelis noras ją mokytis, didelis apsisprendimas. Aš tiesiog žinau, ką noriu mokytis, kas mane domina ir kam esu gabi. Juk nesi toks kvailas tai suprasti, tiesa?

 

Tikrai nepagaunu kame čia bajeris, kad tokia diskusija užvirė. Anksčiau taip pat buvo rašiusių tik po vieną ar dvi specialybes ir už mokslą mokančių yra, tai kame?

  • Istorija / VBE 86
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 74
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 74
Žinutė parašyta: 2010-07-07 00:00:12 | Nuoroda
lintu13 rašė:

Aš dabar jau iš viso pasimečiau ir nesupratau, kame čia reikalas, kad priskretai prie manęs ir mano pasirinkimų. Ko nepristojei prie kitų? Kuom aš jau tokia čia ypatinga, m? Kad žinau, kas mane domina, ką norėčiau mokytis, ką pagaliau norėčiau mokytis, m? Ar kaip?

 tai po velniu netinka kazkas tj ir nerasyk, kas tau siule cia rasyt... cia raso zmones kuriem reikia patarimu ir nori pabendraut, o tu nzn ko cia... tipo ypatinga kazkokia, dieve mano pati tu atstok ir niekas tau nerasys :D isvis idiotizmas kazkoks :D tau gak 14 metu ar kaip ... krc dw iki :D

  • Fizika / VBE 34
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 54
  • Matematika / VBE 35
  • Užsienio kalba (vokiečių) / VBE 10
Žinutė parašyta: 2010-07-07 00:22:55 | Nuoroda

Lintu, a kodėl taip griežtai teisę tik MRU? Kuom VU nepatinka?

  • Istorija / VBE 100
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 81
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 93
Žinutė parašyta: 2010-07-07 00:37:36 | Nuoroda

Mhm.. Kažkodėl ignoruojamas mano klausimas, bet ką padarysi...

P.S. Beje, kaip matau, mergina lintu, tai persiprašau iš karto.

Žinutė parašyta: 2010-07-07 00:50:53 | Nuoroda

Ne patarimų, o pasakyti, kur pildė.

 

Am, VU labai aukštų balų reikia, čia pirma. Antra, jau buvau VU, man ten nepatiko, universitetas gauna labai smarkų finansavimą, bet neaišku ant ko jis išleidžiamas ir visai studentais nesurūpinama :} Tai vat ir rašiau tik MRU. Kiek žiūrėjau, tai dabar MRU kol kas daugiau pretenduojančių, tai yra rašiusių į teisę, čia gal dėl to, kad žmonės tu balų VU labai aukštų išsigąsta.

  • Istorija / VBE 86
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 74
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 74
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą