aš TAI padariau
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-07-10 11:33:12 | Nuoroda
sarma rašė:

 1. Finansų ir draudimo matematika VU (vf)

2. Matematika ir matematikos taikymai VU (vf)

3. Taikomoji matematika KTU (vf)

užteko ir tiek :D

 O jei ne paslaptis, kodėl ekonometrijos neįtraukei į sąrašą?

Žinutė parašyta: 2010-07-11 00:05:15 | Nuoroda
aurete rašė:
sarma rašė:

 1. Finansų ir draudimo matematika VU (vf)

2. Matematika ir matematikos taikymai VU (vf)

3. Taikomoji matematika KTU (vf)

užteko ir tiek :D

 O jei ne paslaptis, kodėl ekonometrijos neįtraukei į sąrašą?

 Nepaslaptis, aišku :). Tiesiog pamaniau, kad tikrai įstosiu į kurią nors iš tų vietų, kurias parašiau, tad nematau reikalo pildyti kuo daugiau vietų. :)

Žinutė parašyta: 2010-07-11 10:27:34 | Nuoroda
sarma rašė:
aurete rašė:
sarma rašė:

 1. Finansų ir draudimo matematika VU (vf)

2. Matematika ir matematikos taikymai VU (vf)

3. Taikomoji matematika KTU (vf)

užteko ir tiek :D

 O jei ne paslaptis, kodėl ekonometrijos neįtraukei į sąrašą?

 Nepaslaptis, aišku :). Tiesiog pamaniau, kad tikrai įstosiu į kurią nors iš tų vietų, kurias parašiau, tad nematau reikalo pildyti kuo daugiau vietų. :)

 Aišku nebūtina daug rašyt (pati tik 3 parašiau). Tiesiog susidarė toks įspūdis, kad ekonometrija geriau už taikomąją matematiką, todėl parašiau ją 2nr po fdm, o 3 vietoje matematikos taikymus. Kažin ar teisingai padariau? Nors tikiuos į 1nr pavyks įstoti ir nereiks čia dar galvos sukti

Žinutė parašyta: 2010-07-13 11:35:58 | Nuoroda

kai jau žinomi visi rezultatai, gal atsiras daugiau norinčių pasidalinti galutiniu savo sąrašėliu

  • Istorija / VBE 100
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 83
  • Matematika / VBE 91
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 70
Žinutė parašyta: 2010-07-13 12:44:02 | Nuoroda

Ir aš parašiau :)

1. Odontologija KMU (vf)

2. Farmacija KMU (vf)

3. Veterinarinė medicina LVA (vf)

4. Veterinarinė maisto sauga LVA (vf)

5. Maisto technologija ir inžinerija KTU (vf)

6. Maisto technologijos KVK (vf)

Gal dar ką keisiu, net nežinau :)

  • Biologija / VBE 86
  • Chemija / VBE 41
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 100
  • Matematika / VBE 96
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 63
Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2010-07-13 21:42:52 | Nuoroda

Labai prasau pasakyti man tokiais atsilikusiai.... Kaip cia siais metai yra? Padarai sarasa internetu ir viskas? Kada pinigus sumoket reikia uz stojimus?

Žinutė parašyta: 2010-07-13 21:45:36 | Nuoroda

sveiki :) na as sakyciau ZIAURIAI parinuos, nes parasiau viena vienintele vieta... niekur kitur nenoriu... bet tikimybe istoti maza, nes nedaug gavau is stojamojo :(   (70)... neistosiu - eisiu dirbt :) ir kitais metais bandysiu. tapyba VDA :)

  • Istorija / VBE 96
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 94
  • Matematika / VBE 75
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 93
Žinutė parašyta: 2010-07-13 21:55:40 | Nuoroda

Ok, negalvojau, kad pakeisiu, bet pakeičiau, galutinai pagaliau apsisprendžiau. Atsibodo viskas, nebegaliu :D

1. MRU TEISĖ VF

2. MRU TEISĖ VNF

3. TEISĖ IR VALDYMAS VF

4. TEISĖ IR PENITENCINĖ VEIKLA VF

  • Istorija / VBE 86
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 74
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 74
Žinutė parašyta: 2010-07-13 21:56:56 | Nuoroda
juodaroze rašė:

sveiki :) na as sakyciau ZIAURIAI parinuos, nes parasiau viena vienintele vieta... niekur kitur nenoriu... bet tikimybe istoti maza, nes nedaug gavau is stojamojo :(   (70)... neistosiu - eisiu dirbt :) ir kitais metais bandysiu. tapyba VDA :)

 Šiaip balai tai tavo tikrai geri, na, egzaminų tai tikrai, aš dar tavo vietoje gerai viską apgalvočiau :} Kažkaip gaila būtų matyti dirbantį ir niekur neįstojusį žmogų su tokiais egzų rezultatais.

  • Istorija / VBE 86
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 74
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 74
Žinutė parašyta: 2010-07-13 22:15:28 | Nuoroda
Thotu rašė:
juodaroze rašė:

sveiki :) na as sakyciau ZIAURIAI parinuos, nes parasiau viena vienintele vieta... niekur kitur nenoriu... bet tikimybe istoti maza, nes nedaug gavau is stojamojo :(   (70)... neistosiu - eisiu dirbt :) ir kitais metais bandysiu. tapyba VDA :)

 Šiaip balai tai tavo tikrai geri, na, egzaminų tai tikrai, aš dar tavo vietoje gerai viską apgalvočiau :} Kažkaip gaila būtų matyti dirbantį ir niekur neįstojusį žmogų su tokiais egzų rezultatais.

 na, aš jau viską apgalvojau, jau tiesiog nervina tėvai/mokytojai/draugai, kurie sako, kad "su tokiais rezultatais tikrai ne į VDA , nesąmonė rašyt tik vieną vietą"... nusprendžiau taip - jei neįstoju, einu dirbt ir stoju kitais metais ten pat + tada prirašau kitų vietų, tik nelabai įsivaizduoju kokių, populiariosios ekonomika/teisė/politologija tikrai nedomina.... :D

  • Istorija / VBE 96
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 94
  • Matematika / VBE 75
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 93
Žinutė parašyta: 2010-07-14 00:12:57 | Nuoroda

 informatika, matematika, elektronika. viskas VF ir KTU. tik speju klaida padariau kad per velai i informatika uzsinorejau, tai db be egzo esu :D

  • Fizika / VBE 56
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 76
  • Matematika / VBE 97
Žinutė parašyta: 2010-07-14 00:29:57 | Nuoroda
juodaroze rašė:
Thotu rašė:
juodaroze rašė:

sveiki :) na as sakyciau ZIAURIAI parinuos, nes parasiau viena vienintele vieta... niekur kitur nenoriu... bet tikimybe istoti maza, nes nedaug gavau is stojamojo :(   (70)... neistosiu - eisiu dirbt :) ir kitais metais bandysiu. tapyba VDA :)

 Šiaip balai tai tavo tikrai geri, na, egzaminų tai tikrai, aš dar tavo vietoje gerai viską apgalvočiau :} Kažkaip gaila būtų matyti dirbantį ir niekur neįstojusį žmogų su tokiais egzų rezultatais.

 na, aš jau viską apgalvojau, jau tiesiog nervina tėvai/mokytojai/draugai, kurie sako, kad "su tokiais rezultatais tikrai ne į VDA , nesąmonė rašyt tik vieną vietą"... nusprendžiau taip - jei neįstoju, einu dirbt ir stoju kitais metais ten pat + tada prirašau kitų vietų, tik nelabai įsivaizduoju kokių, populiariosios ekonomika/teisė/politologija tikrai nedomina.... :D

 Aj mažiau galvok ką kiti kalba. Iš tiesų nei vienas iš jų negali numatyti ateities. Svarbiausia, kad žinai ko nori. O tai šaunu. Net neapsimoka stoti į ten kur tu nenori. Poto tik prikimši galvą informacijos kuri net tau neįdomu tai kokia jos vertė?;D Tiesiog paatostogauk ir perdaug nebegalvok apie tai. :}

Žinutė parašyta: 2010-07-14 00:58:10 | Nuoroda

Prirašiau visas 12 vietų, bet manau įstosiu į pirmą arba antrą.. Klasikinė filologija vf,vnf, germanistika vf vnf :/ Nebežinau, kur labiau noriu

  • Istorija / VBE 97
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 76
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 95
Žinutė parašyta: 2010-07-14 10:23:12 | Nuoroda
1) ISM ekonomika (Vilniuje) vf NL 2) VU ekonomika (Vilniuje) vf NL 3) MRU verslo sistemų kūrimas ir valdymas 4) VU vadyba ir verslo administravimas (Vilniuje) vf NL 5) MRU finansų ekonomika bf NL 6) VGTU Transporto inžinerinė ekonomika ir vadyba vf NL Bet čia dar daug gali pasikeisti:D
Žinutė parašyta: 2010-07-16 09:57:15 | Nuoroda

Oh boy oh boy, liko tik savaitė o.Oo

  • Istorija / VBE 86
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 74
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 74
Žinutė parašyta: 2010-07-16 09:59:57 | Nuoroda

Taip, taip, tik savaitė, pats laikas prašymą rašyti :D

  • Istorija / VBE 23
  • Lietuvių kalba (valstybinė) / VBE 68
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 83
Žinutė parašyta: 2010-07-16 10:13:55 | Nuoroda
Uncle_Sam rašė:

Taip, taip, tik savaitė, pats laikas prašymą rašyti :D

 Na, prašymui rašyti tai tik trys dienos

  • Istorija / VBE 86
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 74
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 74
Žinutė parašyta: 2010-07-16 10:21:19 | Nuoroda
Kika rašė:

Labai prasau pasakyti man tokiais atsilikusiai.... Kaip cia siais metai yra? Padarai sarasa internetu ir viskas? Kada pinigus sumoket reikia uz stojimus?

 Taip, parašai, iki liepos 19 d. 15 val gali viską redaguoti, o po to jie pasiima tavo prašymą ir nieko nebereikia daryti. Dėl mokesčio - įstojus į universitetą, turi pervesti į jo sąsk 120 Lt,tikslių sąlygų, paieškok savo universiteto puslapyje.

Žinutė parašyta: 2010-07-16 12:43:00 | Nuoroda
Thotu rašė:
Uncle_Sam rašė:

Taip, taip, tik savaitė, pats laikas prašymą rašyti :D

 Na, prašymui rašyti tai tik trys dienos

 Tai ir sakau, kad jau laikas abiturientam prašymus rašyt :))

  • Istorija / VBE 23
  • Lietuvių kalba (valstybinė) / VBE 68
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 83
Žinutė parašyta: 2010-07-16 13:34:38 | Nuoroda

Jau įsivaizduoju, kaip po savaitės bus kuriamos temos , tokios kaip 'kas kur įstojo' ir tt. Brr, baisu

  • Istorija / VBE 86
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 74
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 74
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą