Informatika 2011
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2011-06-29 12:56:50 | Nuoroda
isterike rašė:
Ugne019 rašė:

Optimistė :D aš tikiuosi bent 30-40% eidama i praktine uzduoti ir dar kazka tikrai i tema parašius :D o teorine dalį irgi gerai padariau :) nu jei tu išlaikysi 40% tai tada aš tave net pasveikinsiu :))

 Taip,aš tikrų tikriausia optimistė :DD šiaip jei 30% surinkčiau irgi džiaugčiausi, bet nenustebsiu nei nei 15 nebus :D ai,tas laukimas kartais taip subalamutina protą,kad net nebežinai,ką ir begalvoji :D

 Na taip man jau irgi stoga rauna ir net nzn ka bemąstyti :D bet aš tikrai neesu tokia optimistė. Mokytojos sakė, kad gerai egza parašiau, bet ir tai sau duodu mažai vilties,kad surinksiu 40%, nes neaišku kokie bus vertinimo kriterijai ir koks bus pereinamasis balas :)

Žinutė parašyta: 2011-06-29 13:03:40 | Nuoroda
Ugne019 rašė:
isterike rašė:
Ugne019 rašė:

Optimistė :D aš tikiuosi bent 30-40% eidama i praktine uzduoti ir dar kazka tikrai i tema parašius :D o teorine dalį irgi gerai padariau :) nu jei tu išlaikysi 40% tai tada aš tave net pasveikinsiu :))

 Taip,aš tikrų tikriausia optimistė :DD šiaip jei 30% surinkčiau irgi džiaugčiausi, bet nenustebsiu nei nei 15 nebus :D ai,tas laukimas kartais taip subalamutina protą,kad net nebežinai,ką ir begalvoji :D

 Na taip man jau irgi stoga rauna ir net nzn ka bemąstyti :D bet aš tikrai neesu tokia optimistė. Mokytojos sakė, kad gerai egza parašiau, bet ir tai sau duodu mažai vilties,kad surinksiu 40%, nes neaišku kokie bus vertinimo kriterijai ir koks bus pereinamasis balas :)

 Na taip...bet aš kadangi per bandomajį...na taip,tada ėjau į praktinę dalį, bet ten tikrai labai mažai parašiau...surinkau apie 50% kažkur...tod ir turiu dabar tokių kvailų vilčių :D nieko...greit pamatysim kaip čia kas bus :)

Žinutė parašyta: 2011-06-29 13:22:17 | Nuoroda

tikėjausi 80-90. čia atseit nepopuliarus egzas, tai pamačius kad programoj parašiau tik kad skaičiuotų pirštinių porų skaičių, bet neskaičiuotų kiek vyr kiek mot, netaisiau :D dar praktinėj rikiavimo neparašiau

  • Chemija / VBE 64
  • Fizika / VBE 93
  • Informacinės technologijos / VBE 81
  • Matematika / VBE 74
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 98
Žinutė parašyta: 2011-06-29 14:04:49 | Nuoroda

kur gauti ar kaip vadinasi ta programa kuriuoje rasot programas? na ta programa kuri ir mokykloje,noriu ja tureti ant kompo :)

Žinutė parašyta: 2011-06-29 14:16:15 | Nuoroda
JustSmile rašė:

kur gauti ar kaip vadinasi ta programa kuriuoje rasot programas? na ta programa kuri ir mokykloje,noriu ja tureti ant kompo :)

 http://ims.mii.lt/fps/lt/down/index.html

Taip pat gali ir rasti pamokų internete - http://www.coderland.lt/programavimas-fps

  • Informacinės technologijos / VBE 67
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 89
  • Matematika / VBE 92
Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2011-06-29 15:18:16 | Nuoroda
isterike rašė:
Ugne019 rašė:
isterike rašė:
Ugne019 rašė:

Optimistė :D aš tikiuosi bent 30-40% eidama i praktine uzduoti ir dar kazka tikrai i tema parašius :D o teorine dalį irgi gerai padariau :) nu jei tu išlaikysi 40% tai tada aš tave net pasveikinsiu :))

 Taip,aš tikrų tikriausia optimistė :DD šiaip jei 30% surinkčiau irgi džiaugčiausi, bet nenustebsiu nei nei 15 nebus :D ai,tas laukimas kartais taip subalamutina protą,kad net nebežinai,ką ir begalvoji :D

 Na taip man jau irgi stoga rauna ir net nzn ka bemąstyti :D bet aš tikrai neesu tokia optimistė. Mokytojos sakė, kad gerai egza parašiau, bet ir tai sau duodu mažai vilties,kad surinksiu 40%, nes neaišku kokie bus vertinimo kriterijai ir koks bus pereinamasis balas :)

 Na taip...bet aš kadangi per bandomajį...na taip,tada ėjau į praktinę dalį, bet ten tikrai labai mažai parašiau...surinkau apie 50% kažkur...tod ir turiu dabar tokių kvailų vilčių :D nieko...greit pamatysim kaip čia kas bus :)

 Na taip greitai, jau rytoj viskas bus aišku :) darbar visiškai nekantrauju. Parasyk ryt kiek gausi procentų ;)

Žinutė parašyta: 2011-06-29 15:30:03 | Nuoroda
Ugne019 rašė:
isterike rašė:
Ugne019 rašė:
isterike rašė:
Ugne019 rašė:

Optimistė :D aš tikiuosi bent 30-40% eidama i praktine uzduoti ir dar kazka tikrai i tema parašius :D o teorine dalį irgi gerai padariau :) nu jei tu išlaikysi 40% tai tada aš tave net pasveikinsiu :))

 Taip,aš tikrų tikriausia optimistė :DD šiaip jei 30% surinkčiau irgi džiaugčiausi, bet nenustebsiu nei nei 15 nebus :D ai,tas laukimas kartais taip subalamutina protą,kad net nebežinai,ką ir begalvoji :D

 Na taip man jau irgi stoga rauna ir net nzn ka bemąstyti :D bet aš tikrai neesu tokia optimistė. Mokytojos sakė, kad gerai egza parašiau, bet ir tai sau duodu mažai vilties,kad surinksiu 40%, nes neaišku kokie bus vertinimo kriterijai ir koks bus pereinamasis balas :)

 Na taip...bet aš kadangi per bandomajį...na taip,tada ėjau į praktinę dalį, bet ten tikrai labai mažai parašiau...surinkau apie 50% kažkur...tod ir turiu dabar tokių kvailų vilčių :D nieko...greit pamatysim kaip čia kas bus :)

 Na taip greitai, jau rytoj viskas bus aišku :) darbar visiškai nekantrauju. Parasyk ryt kiek gausi procentų ;)

 Gerai,pasidalinsim įspūdžiais ;D ;)

Žinutė parašyta: 2011-06-29 20:04:33 | Nuoroda
Aurimas Šimkus (SuperHP) rašė:
JustSmile rašė:

kur gauti ar kaip vadinasi ta programa kuriuoje rasot programas? na ta programa kuri ir mokykloje,noriu ja tureti ant kompo :)

 http://ims.mii.lt/fps/lt/down/index.html

Taip pat gali ir rasti pamokų internete - http://www.coderland.lt/programavimas-fps

 Ačiū tau : ))

Žinutė parašyta: 2011-06-29 20:19:02 | Nuoroda
Ugne019 rašė:

Aš galvoju stoti i KTU Žiniasklaidos multimedija arba i VU Kauno Humanitarini fakulteta finansų informatika gal kas turit kokių nors atsiliepimu apie šias specialybes?  

Kodėl ne informatika? Nenori daug programavimo ar dėl to, kad domina kiek kita veikla prie kompo? KTU Žiniasklaidos IT taip pat turi programavimo. Specialybiniai, žiniasklaidiniai dalykai daugiau prasideda nuo trečio kurso. Jeigu nori būti žurnaliste, tai ne čia stoji. Jeigu nori būti informatike, tam yra informatika. Jeigu domina vaizdo ir garso klipų, reklamų kūrimas ir kiti multimedijos dalykėliai tai tu čia pataikysi. :)

Apie VU KHF komentuoti negaliu, nes ten nesimokau, bet  verslo informatika humanitariniam fakultete nedera. 

Žinutė parašyta: 2011-06-30 04:18:22 | Nuoroda

NEC dejo ant visu, as daug rasiau apie tai.ir apie joki perlaikyma jie girdeti nenori, nors tai ir geriausias budas. labai idomu kokie gi bus rezultatai.

Žinutė parašyta: 2011-06-30 06:25:09 | Nuoroda

nu ka uz 62taskus 59% gavau!!! ziauriai patenkintas, nes galvojau maziau bus :)

  • Fizika / VBE 50
  • Informacinės technologijos / VBE 59
  • Lietuvių kalba (valstybinė) / VBE 74
  • Matematika / VBE 93
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 65
Žinutė parašyta: 2011-06-30 07:39:17 | Nuoroda

 90 taškų - 89 balai

Žinutė parašyta: 2011-06-30 08:59:10 | Nuoroda

Įvertinimas taškais 71
Įvertinimas balais 70

Tinka. Laukiau ~30.

  • Informacinės technologijos / VBE 70
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 64
  • Matematika / VBE 34
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 90
Žinutė parašyta: 2011-06-30 09:09:41 | Nuoroda

 Tikejausi daugiau surinkti taškų, tačiau per žioplas klaidas padariau kur tikrai negalejau suklysti. tai ir 17balu tegavau is 31tasko

  • Informacinės technologijos / VBE 17
  • Istorija / VBE 33
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 7
  • Matematika / VBE 8
Žinutė parašyta: 2011-06-30 09:19:17 | Nuoroda

Na atsižvelgiant į tai jog,informę laikiau tik šiaip o ir į praktinę dalį nėjau,tai normaliai visai ;D 33taškai ir 22%. Tikėjaus 30-40.bet labai nenusivyliau ;D

Žinutė parašyta: 2011-06-30 09:20:41 | Nuoroda
isterike rašė:

Na atsižvelgiant į tai jog,informę laikiau tik šiaip o ir į praktinę dalį nėjau,tai normaliai visai ;D 33taškai ir 22%. Tikėjaus 30-40.bet labai nenusivyliau ;D

 2tasškū skirtumas tačiau procentais netgi 5:)

  • Informacinės technologijos / VBE 17
  • Istorija / VBE 33
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 7
  • Matematika / VBE 8
Žinutė parašyta: 2011-06-30 09:37:36 | Nuoroda
Ghost rašė:
isterike rašė:

Na atsižvelgiant į tai jog,informę laikiau tik šiaip o ir į praktinę dalį nėjau,tai normaliai visai ;D 33taškai ir 22%. Tikėjaus 30-40.bet labai nenusivyliau ;D

 2tasškū skirtumas tačiau procentais netgi 5:)

 tai lt iš vis 3taškų skirtumas,o procentų 7...Čia nesuprasi :)

Žinutė parašyta: 2011-06-30 10:34:42 | Nuoroda

Kiekvienas taškas žiauriai svarbus :D gavau 99 su 97tšk, 96tšk jau 98 :o

  • Chemija / VBE -
  • Informacinės technologijos / VBE 99
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 78
  • Matematika / VBE 100
Žinutė parašyta: 2011-06-30 10:50:21 | Nuoroda

Na, aš taškais surinkau 18, balais - 4. Bet, tiesa pasakius, žinojau ką dariau neeidamas į praktinę dalį, man to ir tereikėjo :)

Žinutė parašyta: 2011-06-30 10:57:46 | Nuoroda

 99% balai, 97taskai :/

  • Fizika / VBE -
  • Informacinės technologijos / VBE 99
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 14
  • Matematika / VBE 96
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą