LSP
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-08-17 21:09:28 | Nuoroda
Monyyca rašė:

Man taip pat si sms atsiunte, tik nesuprantu kodel ta nuotrauka is naujo kelt? Ar cia ju klaida, ar mano, kad netinkama nuotrauka ikeliau? :)

 Kaip as supratau tai ju ir kelsiu ta pacia.

Žinutė parašyta: 2010-08-17 21:46:54 | Nuoroda

 Cia ju klaida. As jau uzsisakiau viska is naujo;}

Žinutė parašyta: 2010-08-17 22:04:20 | Nuoroda

Nu man niekaip mano nuotrauka neatitinka tu seseliu tiksliai :( slamstas kazkoks... Ar kam nors gerai gavosi?

Žinutė parašyta: 2010-08-17 22:11:38 | Nuoroda
Monyyca rašė:

Nu man niekaip mano nuotrauka nnu plius eatitinka tu seseliu tiksliai :( slamstas kazkoks... Ar kam nors gerai gavosi?

 nu plius minus. As net ne grynai is priekio, pas mane net ne tiesiai akys. Ta prasme bet tiko tipo.

Žinutė parašyta: 2010-08-17 22:16:48 | Nuoroda

Pas manes tai pasine nuotrauka, vos vos italpinau, bet manau, kad netiks, tokia nuojauta man kazkodel :)

Žinutė parašyta: 2010-08-17 22:33:57 | Nuoroda

ZMONES!ar VDU kam patvirtino jau??as nesuprantu niekaip,po pirmo etapo istojau ir visdar atsakymas neigiamas!

Žinutė parašyta: 2010-08-17 23:28:07 | Nuoroda

Ir man VDU dar nepatvirtino, nors taip pat pirmam etape įstojau :)

  • Biologija / VBE 82
  • Chemija / VBE 81
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 93
  • Matematika / VBE 80
Žinutė parašyta: 2010-08-18 09:11:53 | Nuoroda
Monyyca rašė:

Nu man niekaip mano nuotrauka neatitinka tu seseliu tiksliai :( slamstas kazkoks... Ar kam nors gerai gavosi?

 Veidas atitinka, o peciai ne. Pagal ta seseli tai mes be kaklo turetume buti isvis. Tikrai nesamone

Žinutė parašyta: 2010-08-18 16:00:54 | Nuoroda

Ir man VDU dar nepatvirtino ir taip pat įstojau pirmame etape. Nieko, reikia luktelt dar :) 

Žinutė parašyta: 2010-08-18 18:46:35 | Nuoroda

Nebūkit kaip vaikai su tais kontūrais, gi jau universitete studijuosit. Siluetas duotas tik tam, kad jums lengviau būtų susigaudyti, kokio mastelio nuotrauka turi būti. Jeigu matote, kad jūsų nuotrauka atitinka šituos reikalavimus, tuomet viskas ok, nėra dėl ko jaudintis.

Mano patarimas būtų toks: pasiimkite minėtus reikalavimus atitinkančią nuotrauką, ją nuskenuokite, jei neturite elektroniniu formatu, tada atsidarykite su Photoshop'u (arba nemokama programa – ImageReady), apkirpkite/sumažinkite iki 342x366 pikselių dydžio ir įkelkite į sistemą. Bus labai gerai.

Jeigu kam visgi nepavyksta, nusiųskite nuotrauką savo koordinatoriui ir jis viską sutvarkys bei įkels (konkrečiai apie VU klabu, dėl kitų aukštųjų nežinau).
 

Žinutė parašyta: 2010-08-18 19:00:30 | Nuoroda

nebutina net mazinti ykeli didele nuotrauka , ir ji automatiskai sumazėja, bent man taip pavyko

Žinutė parašyta: 2011-10-03 23:38:26 | Nuoroda

Tai galima nebutinai kelti didele nuotrauka, galima ja iskarto sumazinti. per pvz picasa

 

_______________________

 virtuves baldai foto

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą