Biologija 2011
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2011-06-07 19:35:50 | Nuoroda

 Paspaudi ant registracijos prašymų ir dar neprisijungus mėlynu šriftu apatinė eilutė "studijų programų pasirenkamumo ataskaita" ;] bp.lamabpo.lt/bp2011/lama_is.main

  • Biologija / VBE 91
  • Chemija / VBE 93
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 87
Žinutė parašyta: 2011-06-07 19:36:04 | Nuoroda

virš 300 ;/

  • Biologija / VBE 99
  • Chemija / VBE 93
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 59
Žinutė parašyta: 2011-06-07 19:36:34 | Nuoroda

Ty man:)

  • Biologija / VBE 99
  • Chemija / VBE 93
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 59
Žinutė parašyta: 2011-06-07 19:37:49 | Nuoroda

 Vilnius apie 180, o Kaunas lyg ir apie 300 priima :D

  • Biologija / VBE 91
  • Chemija / VBE 93
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 87
Žinutė parašyta: 2011-06-07 19:39:50 | Nuoroda

 ai nu :D eit geriau biologijos kartotis čia nekvaksėjus o tai niekur nebepapulsiu :D teks stot į vestuvines kurtpaites

Žinutė parašyta: 2011-06-07 20:46:50 | Nuoroda

Nium tai kokio tikites praktikos darbo?

Žinutė parašyta: 2011-06-07 20:50:50 | Nuoroda

manau gali but toks netiketas kaip pozymio pasireiskimo daznis :) arba apie modifikacinio kintamumo as kreives, kuris yra vienas sunkesniu. nes klausimu idiotisku buna

  • Biologija / VBE 99
  • Chemija / VBE 96
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 98
Žinutė parašyta: 2011-06-07 21:16:31 | Nuoroda
Ace Of Spades rašė:

manau gali but toks netiketas kaip pozymio pasireiskimo daznis :) arba apie modifikacinio kintamumo as kreives, kuris yra vienas sunkesniu. nes klausimu idiotisku buna

 Dėl požymio pasireiškimo tai gali būt,mokytoja sakė dar niekada nebuvo,tai didelė tikimybė,o dėl kreiviu ne,ne,tik ne šitas,aš asmeniškai noriu plazmolizės

Žinutė parašyta: 2011-06-07 21:19:46 | Nuoroda

As irgi kazkodel galvoju,kad gali buti su modifikaciniu kintamumu kazkas,nes senai buvo tai daug sansu.O cia tikrai yra vienas is rimtesniu praktikos darbu.

Žinutė parašyta: 2011-06-07 21:25:30 | Nuoroda
Queen rašė:
Ace Of Spades rašė:

manau gali but toks netiketas kaip pozymio pasireiskimo daznis :) arba apie modifikacinio kintamumo as kreives, kuris yra vienas sunkesniu. nes klausimu idiotisku buna

 Dėl požymio pasireiškimo tai gali būt,mokytoja sakė dar niekada nebuvo,tai didelė tikimybė,o dėl kreiviu ne,ne,tik ne šitas,aš asmeniškai noriu plazmolizės

 Man tai kazkaip plazmolize atrodo nerealu,kad butu,nes 2 kartus jau buvo,o gal ir daugiau,tai kazka naujo is jos nelabai beprikurs.O pozymio pasireiskimas tai yra per lengvas jauciu valstybiniam.

Žinutė parašyta: 2011-06-07 21:30:47 | Nuoroda

Būtinai praeitais metais turėjo būti pats, mano nuomone, geriausias bandymas:// Galėtų padaryti šposą ir vėl jį įdėti,-pasakė užsisvajojęs drambliukas.

Žinutė parašyta: 2011-06-07 21:31:01 | Nuoroda

bus su augalais kažkas

  • Biologija / VBE 99
  • Chemija / VBE 93
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 59
Žinutė parašyta: 2011-06-07 21:32:27 | Nuoroda

Kur zalioj knygutej glaima rast apie pozymio pasireiskima bandyma (psl koks? :$) ar gal kur nete? Nes kazkaip visai neprisimenu tokio :D

  • Biologija / VBE 96
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 97
  • Matematika / VBE 99
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 95
Žinutė parašyta: 2011-06-07 21:33:30 | Nuoroda
Delčia rašė:

Būtinai praeitais metais turėjo būti pats, mano nuomone, geriausias bandymas:// Galėtų padaryti šposą ir vėl jį įdėti,-pasakė užsisvajojęs drambliukas.

 Apie pagrindinės ar pakartotinės sesijos? :) nes pakartotinės labai jau daug diskusijų sukeliantis

  • Biologija / VBE 91
  • Chemija / VBE 93
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 87
Žinutė parašyta: 2011-06-07 21:34:31 | Nuoroda

 Aš kažkodėl taip pat nuojautą turiu, kad augalus gali įmesti. Arba tą su bulvėm. :)

  • Biologija / VBE 91
  • Chemija / VBE 93
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 87
Žinutė parašyta: 2011-06-07 21:36:29 | Nuoroda
Akvarele92 rašė:
Delčia rašė:

Būtinai praeitais metais turėjo būti pats, mano nuomone, geriausias bandymas:// Galėtų padaryti šposą ir vėl jį įdėti,-pasakė užsisvajojęs drambliukas.

 Apie pagrindinės ar pakartotinės sesijos? :) nes pakartotinės labai jau daug diskusijų sukeliantis

 Pagrindinės. Pakartotinėje sesijoje..švelniai tariant, nelabai patiko man:D

Žinutė parašyta: 2011-06-07 21:44:01 | Nuoroda
Delčia rašė:
Akvarele92 rašė:
Delčia rašė:

Būtinai praeitais metais turėjo būti pats, mano nuomone, geriausias bandymas:// Galėtų padaryti šposą ir vėl jį įdėti,-pasakė užsisvajojęs drambliukas.

 Apie pagrindinės ar pakartotinės sesijos? :) nes pakartotinės labai jau daug diskusijų sukeliantis

 Pagrindinės. Pakartotinėje sesijoje..švelniai tariant, nelabai patiko man:D

 Pagrindinės mielas toks buvo :D o pakartotinės ten totali visiška neaiški nesamonė :) ir patys atlikinėjom, ir su trim mokytojom teko diskutuot. Niekas dorai ir nebežino kaip turi būti išties, nes išsiskiria rezultatai. :D

  • Biologija / VBE 91
  • Chemija / VBE 93
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 87
Žinutė parašyta: 2011-06-07 21:55:56 | Nuoroda
Queen rašė:
Akvarele92 rašė:

 Nors pati esu vilnietė, bet renkuosi LSMU, o ne VU :D

 Aš irgi lygiai taip pat ;DD,tai vat jei įstosim teks jau susipažint ;D

 Aš irgi į LSMU mediciną ;)) (happy)

  • Biologija / VBE 91
  • Chemija / VBE 78
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 70
  • Matematika / VBE 82
Žinutė parašyta: 2011-06-07 22:03:08 | Nuoroda

Kaip gerai, kas jūs visi į Kauną taip noriai:D

Klausimėlis: kodėl karštame ore žmogui lengviau palaikyti pastovią kūno temperatūrą negu karštame vandenyje? Čia atsakymas turėtų būti susijęs su prakaito liaukomis, tiesa?

Žinutė parašyta: 2011-06-07 22:06:34 | Nuoroda
Delčia rašė:

Kaip gerai, kas jūs visi į Kauną taip noriai:D

Klausimėlis: kodėl karštame ore žmogui lengviau palaikyti pastovią kūno temperatūrą negu karštame vandenyje? Čia atsakymas turėtų būti susijęs su prakaito liaukomis, tiesa?

 Su prakaito liaukom. Lygiai taip ir su drėgnu oru. Kuo oras drėgnesnis, tuo lėčiau prakaituojam dėl mažo vandens koncentracijų skirtumo- sunkiau atsivėsinam, nevyksta normali termoreguliacija :)
 

O dar kadangi vanduo karštas tai ir išplėsti kapiliarai/arteriolės mažai naudos duoda- šiluma menkai išspinduliuojama

  • Biologija / VBE 91
  • Chemija / VBE 93
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 87
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą