Biologija 2011
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2011-06-08 18:10:58 | Nuoroda

 Aš odontologiją 1nr įrašiau :) 2-mediciną.

  • Biologija / VBE 91
  • Chemija / VBE 93
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 87
Žinutė parašyta: 2011-06-08 18:12:09 | Nuoroda
Grace rašė:
infyou rašė:

Turiu toki klausima is rakto.Tarkim turim 5 stuburinius gyvunus is skirtingu klasiu ir juos reikia suskirstyti pagal atskirus pozymius i lentele.Tai ar butinai reikia atrinkti pagal toki pozymi,kuris budingas tik vienam gyvunui ar galima imti ir tuos,kurie pvz dviems gyvunams budingi,o kitiems ne?

 jo, galima imti po kelis gyvunus, tarkim isorinis apvaisinimas budingas zuvims ir varlems, o vidinis... ir zuvis su varle gali isskirti pagal kvepavimo organus

 O sudarinėjamas raktas ne pagal išorinius požymius?

  • Biologija / VBE 91
  • Chemija / VBE 93
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 87
Žinutė parašyta: 2011-06-08 18:14:25 | Nuoroda

sveiki visi, nesuprantu koks jusu tikslas jau registruotis i ta bendrojo priemimo programa jeigu jus dar net nezinote savo egzaminu rezultatų ? ar ten nereikalauja kolkas pateikti rezultatu ? 

Žinutė parašyta: 2011-06-08 18:15:07 | Nuoroda
Akvarele92 rašė:
Grace rašė:
infyou rašė:

Turiu toki klausima is rakto.Tarkim turim 5 stuburinius gyvunus is skirtingu klasiu ir juos reikia suskirstyti pagal atskirus pozymius i lentele.Tai ar butinai reikia atrinkti pagal toki pozymi,kuris budingas tik vienam gyvunui ar galima imti ir tuos,kurie pvz dviems gyvunams budingi,o kitiems ne?

 jo, galima imti po kelis gyvunus, tarkim isorinis apvaisinimas budingas zuvims ir varlems, o vidinis... ir zuvis su varle gali isskirti pagal kvepavimo organus

 O sudarinėjamas raktas ne pagal išorinius požymius?

 Jeigu prie rakto duodamas paveikslas, tai sudarineji pagal paveiksle matomus pozymius. jei ne tai siulyciau imti anatomija, nes pagal isorinius galima lengvai suklyst, ypac tokius,kuriuos lemia modifikacijos.

Žinutė parašyta: 2011-06-08 18:15:44 | Nuoroda

Labas :) nereikalauja pateikti,ten jie gaus ekektroniniu būdu :)

Bet aš tai dar lauksiu rezultatų vis dėlto :))

  • Biologija / VBE 73
  • Chemija / VBE 74
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 86
  • Matematika / VBE 80
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 95
Žinutė parašyta: 2011-06-08 18:16:23 | Nuoroda
Grace rašė:
Akvarele92 rašė:
Grace rašė:
infyou rašė:

Turiu toki klausima is rakto.Tarkim turim 5 stuburinius gyvunus is skirtingu klasiu ir juos reikia suskirstyti pagal atskirus pozymius i lentele.Tai ar butinai reikia atrinkti pagal toki pozymi,kuris budingas tik vienam gyvunui ar galima imti ir tuos,kurie pvz dviems gyvunams budingi,o kitiems ne?

 jo, galima imti po kelis gyvunus, tarkim isorinis apvaisinimas budingas zuvims ir varlems, o vidinis... ir zuvis su varle gali isskirti pagal kvepavimo organus

 O sudarinėjamas raktas ne pagal išorinius požymius?

 Jeigu prie rakto duodamas paveikslas, tai sudarineji pagal paveiksle matomus pozymius. jei ne tai siulyciau imti anatomija, nes pagal isorinius galima lengvai suklyst, ypac tokius,kuriuos lemia modifikacijos.

 Ok, jau usipainiojus buvau :D Juk egzamine būdavo paveiksliukai :)

  • Biologija / VBE 91
  • Chemija / VBE 93
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 87
Žinutė parašyta: 2011-06-08 18:16:26 | Nuoroda
Grace rašė:

kas i odontologija stos? 

 Aš bandysiu,bet sunku kažką prognozuoti,gal su rezultatais net į slaugą nepriims.. ;D

 

Žinutė parašyta: 2011-06-08 18:17:36 | Nuoroda
Queen rašė:
Grace rašė:

kas i odontologija stos? 

 Aš bandysiu,bet sunku kažką prognozuoti,gal su rezultatais net į slaugą nepriims.. ;D

 

 Tai man tokia pat situacija :D

  • Biologija / VBE 73
  • Chemija / VBE 74
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 86
  • Matematika / VBE 80
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 95
Žinutė parašyta: 2011-06-08 18:18:37 | Nuoroda

As tai visu pirma vaziuosiu i Vokietija studijuot, jei patempsiu pasiliksiu, jei ne grisiu i Lietuva, bet kadangi noriu tik odontologija (ir VU labiau) tai rezultatai turi ypac geri :)

Žinutė parašyta: 2011-06-08 18:22:56 | Nuoroda
shootingstar rašė:
Queen rašė:
Grace rašė:

kas i odontologija stos? 

 Aš bandysiu,bet sunku kažką prognozuoti,gal su rezultatais net į slaugą nepriims.. ;D

 

 Tai man tokia pat situacija :D

 Manau visiems mums čia taip atrodo :D ypač po lt egzo :D

  • Biologija / VBE 91
  • Chemija / VBE 93
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 87
Žinutė parašyta: 2011-06-08 18:25:16 | Nuoroda
Grace rašė:

As tai visu pirma vaziuosiu i Vokietija studijuot, jei patempsiu pasiliksiu, jei ne grisiu i Lietuva, bet kadangi noriu tik odontologija (ir VU labiau) tai rezultatai turi ypac geri :)

 Kaip čia pasakius "ypač",kad įstot į VU Odontologiją egzaminus turi išlaikyt po 98 %.tai tikrai yra LABAI aukšti balai Aš nors esu vilnietė bet rašysiu pirmu numeriu Kauną,nenoriu aš Vu studijuot-nepatinka man šis universitetas,o dar Odontologiją tuo labiau,nes suformuota tik viena grupė,konkurencija didele ir t,t.

Žinutė parašyta: 2011-06-08 18:26:45 | Nuoroda

Kas gali paaiškinti ka reiškia studijų forma : 1 prioritetas , 2 prioritetas ?

Žinutė parašyta: 2011-06-08 18:30:31 | Nuoroda
Queen rašė:
Grace rašė:

As tai visu pirma vaziuosiu i Vokietija studijuot, jei patempsiu pasiliksiu, jei ne grisiu i Lietuva, bet kadangi noriu tik odontologija (ir VU labiau) tai rezultatai turi ypac geri :)

 Kaip čia pasakius "ypač",kad įstot į VU Odontologiją egzaminus turi išlaikyt po 98 %.tai tikrai yra LABAI aukšti balai Aš nors esu vilnietė bet rašysiu pirmu numeriu Kauną,nenoriu aš Vu studijuot-nepatinka man šis universitetas,o dar Odontologiją tuo labiau,nes suformuota tik viena grupė,konkurencija didele ir t,t.

 Konkurencija visada butina, tai skatina buti geriausiu :) Man VU labiau patinka mokymosi sistema, nes Kaune susidaro toks ispudis, kad viena dalyka ismoksti atsiskaitai ir gali pamirst. As pvz  nesutinku su tokia sistema, susidaro toks ispudis, kad tik kuo greiciau praslyst ir pamirst

Žinutė parašyta: 2011-06-08 18:31:21 | Nuoroda
Queen rašė:
Grace rašė:

As tai visu pirma vaziuosiu i Vokietija studijuot, jei patempsiu pasiliksiu, jei ne grisiu i Lietuva, bet kadangi noriu tik odontologija (ir VU labiau) tai rezultatai turi ypac geri :)

 Kaip čia pasakius "ypač",kad įstot į VU Odontologiją egzaminus turi išlaikyt po 98 %.tai tikrai yra LABAI aukšti balai Aš nors esu vilnietė bet rašysiu pirmu numeriu Kauną,nenoriu aš Vu studijuot-nepatinka man šis universitetas,o dar Odontologiją tuo labiau,nes suformuota tik viena grupė,konkurencija didele ir t,t.

 Aš lygiai taip pat mąstydama apie gimtąjį Vilnių įpyliau Kauną :) dar labai atitrūkimo nuo tėvų ir "sėdimo ant savo užpakalio" idėja žaidžia :)

  • Biologija / VBE 91
  • Chemija / VBE 93
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 87
Žinutė parašyta: 2011-06-08 18:34:37 | Nuoroda
Akvarele92 rašė:
Queen rašė:
Grace rašė:

As tai visu pirma vaziuosiu i Vokietija studijuot, jei patempsiu pasiliksiu, jei ne grisiu i Lietuva, bet kadangi noriu tik odontologija (ir VU labiau) tai rezultatai turi ypac geri :)

 Kaip čia pasakius "ypač",kad įstot į VU Odontologiją egzaminus turi išlaikyt po 98 %.tai tikrai yra LABAI aukšti balai Aš nors esu vilnietė bet rašysiu pirmu numeriu Kauną,nenoriu aš Vu studijuot-nepatinka man šis universitetas,o dar Odontologiją tuo labiau,nes suformuota tik viena grupė,konkurencija didele ir t,t.

 Aš lygiai taip pat mąstydama apie gimtąjį Vilnių įpyliau Kauną :) dar labai atitrūkimo nuo tėvų ir "sėdimo ant savo užpakalio" idėja žaidžia :)

 O tu irgi į odontologiją?:)

Žinutė parašyta: 2011-06-08 18:35:32 | Nuoroda

Oi nepamačiau tavo ankstesnės žinutės ;D

Žinutė parašyta: 2011-06-08 18:35:32 | Nuoroda

Gal kas i kuno kultura SU zadat?

Žinutė parašyta: 2011-06-08 18:44:44 | Nuoroda
noreciau rašė:

Kas gali paaiškinti ka reiškia studijų forma : 1 prioritetas , 2 prioritetas ?

 Reikia suskirsti prioritetus renkantis. ir atidžiai surašyt visus 12 :)) nors žiūrės į visus (jei į aukštesnį nepateksi), bet kai surašai pirmais numeriais tai kur labiausiai nori stot,tada tau didesnė tikimybė įstot :))

  • Biologija / VBE 73
  • Chemija / VBE 74
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 86
  • Matematika / VBE 80
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 95
Žinutė parašyta: 2011-06-08 18:51:53 | Nuoroda

Čia šiaip dėl įvairumo: Gal kas nors stosit į ką nors panašaus kaip dietologija ar kokia sportas&sveikata? :D yra tokių specialybių LT?  nes kiek mačiau užsienio universitetuos pasitaiko kažko panašaus, o LT tai nlb :))

  • Biologija / VBE 73
  • Chemija / VBE 74
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 86
  • Matematika / VBE 80
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 95
Žinutė parašyta: 2011-06-08 18:59:57 | Nuoroda
martisss rašė:

Gal kas i kuno kultura SU zadat?

 mee

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą