REIKIA INFO !!!!
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2011-01-28 19:00:06 | Nuoroda

 

 

ar gali priimti i specialybe kurioje nelaikiau 1 reikiamo egzo??? pvz. jei as nelaikau istorijos ar imanoma,kad mane priimtu i pvz soc.pedagogika.(sioje spec. isorija reikalinga)

Žinutė parašyta: 2011-02-01 12:45:38 | Nuoroda
dzeineer rašė:

 

 

ar gali priimti i specialybe kurioje nelaikiau 1 reikiamo egzo??? pvz. jei as nelaikau istorijos ar imanoma,kad mane priimtu i pvz soc.pedagogika.(sioje spec. isorija reikalinga)

 Kiekvienas dalykas sudaro tam tikra konkursinio balo dali. Todel jei tavo atveju istorija sudaro pvz tik 20%, tada, jei kitu egzaminu ivertinimai auksti, i mokama tikrai turetum istoti. 

Žinutė parašyta: 2011-02-04 00:01:42 | Nuoroda
dzeineer rašė:

 

 

ar gali priimti i specialybe kurioje nelaikiau 1 reikiamo egzo??? pvz. jei as nelaikau istorijos ar imanoma,kad mane priimtu i pvz soc.pedagogika.(sioje spec. isorija reikalinga)

 Esmė ta, kad kai skaičiuos tavo konkursinį balą, tai vietoj šito egzamino tu gausi nulį, taigi sudės pagal formulę visus balus, o vietoj istorijos tau pridės 0 ir čia nesvarbu koks svertinis kofas, jei praeinamasis žemas, o kiti tavo balai aukšti, tai nors ir nelaikei istorijos gali praeit, galimybė yra, tik ji mažesnė.

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą