Del lygiu rinkimosi
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2011-05-01 17:50:54 | Nuoroda

Sveiki. Man iskilo keli klausimai. Esu 10 klaseje, tai greitai reikes rinktis lygius. Zadu stoti i istorija. Kiek ziurejau tai reikia istorijos, lietuviu k., anglu egzaminu, o geografijos metinio balo. Tai man geografija rinktis reikia A lygiu ar B? Taip pat nezinau ka daryti del gamtos mokslu. Stojant i istorija ju nereikia, tai nezinau tikslei ka rinktis. Galvoju apie biologijos B lygi ir apie integruota kursa, tik nezinau ka pasiimti. Seip fizika ir biologija normalei sekasi, tik chemijos nesuprantu. Ka patartumete daryt?

Žinutė parašyta: 2011-05-01 19:02:27 | Nuoroda
Joooo rašė:

Sveiki. Man iskilo keli klausimai. Esu 10 klaseje, tai greitai reikes rinktis lygius. Zadu stoti i istorija. Kiek ziurejau tai reikia istorijos, lietuviu k., anglu egzaminu, o geografijos metinio balo. Tai man geografija rinktis reikia A lygiu ar B? Taip pat nezinau ka daryti del gamtos mokslu. Stojant i istorija ju nereikia, tai nezinau tikslei ka rinktis. Galvoju apie biologijos B lygi ir apie integruota kursa, tik nezinau ka pasiimti. Seip fizika ir biologija normalei sekasi, tik chemijos nesuprantu. Ka patartumete daryt?

 Labas. Patarčiau rinktis geografiją A lygiu, (už A lygi iki šiol duodavo +1 balą, stojant į aukštąją mokyklą, pavyzdžiui, jei tau iš geografijos A lygio išeina 8, tada prideda vieną balą ir skaičiuoja kaip devynetą; o už B lygi negauni nieko). Na, jei pamatysi, kad bus sunku ar nepatiks, juk visad galėsi pereiti į B lygį, o iš B į A lygį pereiti sunkiau.  O dėl gamtos mokslų pasirink tai, kas  tau labiau patinka, jei chemijos nesupranti ir tikrai planuoji nestoti į tiksliuosius mokslus, gali jos ir nepasirinkti visai. 

  • Biologija / VBE 96
  • Chemija / VBE 78
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 75
Žinutė parašyta: 2011-05-09 17:39:22 | Nuoroda

Dar turiu pora klausimu :)

1. Stojant i istorija reikia 11 kl. rinktis antraja uzsienio kalba (mano rusu) ? Ji bus reikalinga?

2. Fizikos b lygi pasiemus mokimosi lygis bus toks pat kaip ir integruotoje fizikos pamokoje kad tik maziau savaitiniu pamoku bus ar integruotoje fizikoje lengviau mokytis negu b lygi pasiemus?

Žinutė parašyta: 2011-05-17 15:29:49 | Nuoroda

Tai ka niekas nepadesit :) 

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą