KK farmakotechnika
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2012-07-27 17:23:23 | Nuoroda
Agnyte94 rašė:
TYLYDoaa rašė:
Agnyte94 rašė:

 O man neuzteko 14,52....

 gal bandysi stoti kitu etapu?o neistojai i VF ar VNT vieta?

 Taip bandysiu, tikiuos kad kas nors atmes kvietima ir bus likusiu vietu, nes pritruko labai mazai tj gal pasisesks, nes labai noriu cia, kad ir labai sunku bus :) I vnf neistojau net, nes maziausias balas ten buvo 14,66

 

Žinutė parašyta: 2012-07-28 18:51:49 | Nuoroda
Agnyte94 rašė:
Agnyte94 rašė:
TYLYDoaa rašė:
Agnyte94 rašė:

 O man neuzteko 14,52....

 gal bandysi stoti kitu etapu?o neistojai i VF ar VNT vieta?

 Taip bandysiu, tikiuos kad kas nors atmes kvietima ir bus likusiu vietu, nes pritruko labai mazai tj gal pasisesks, nes labai noriu cia, kad ir labai sunku bus :) I vnf neistojau net, nes maziausias balas ten buvo 14,66

 Pernai į mokamą KK buvo vidutinis balas 13,86 :) nelabai tikiu,kad į mokamą su 14,66 nepriėmė,nes į mokamą su visais balais priima... 

 

Žinutė parašyta: 2012-07-28 20:44:25 | Nuoroda
fainamergaite rašė:
Agnyte94 rašė:
Agnyte94 rašė:
TYLYDoaa rašė:
Agnyte94 rašė:

 O man neuzteko 14,52....

 gal bandysi stoti kitu etapu?o neistojai i VF ar VNT vieta?

 Taip bandysiu, tikiuos kad kas nors atmes kvietima ir bus likusiu vietu, nes pritruko labai mazai tj gal pasisesks, nes labai noriu cia, kad ir labai sunku bus :) I vnf neistojau net, nes maziausias balas ten buvo 14,66

 Pernai į mokamą KK buvo vidutinis balas 13,86 :) nelabai tikiu,kad į mokamą su 14,66 nepriėmė,nes į mokamą su visais balais priima... 

 Deja, pats maziausias balas kuri i mokama priime tj 14,66, mano yra 14,52 taip kad tikrai lamoj diagramos nemeluoja, o nuo pernai metu visi balai labai pakilo...Nes as tikejaus kad tikrai cia istosiu, bet pasiziurejusi kur gavau pakvietima issigandau kad priime tik i 11 ir i 12 vietas...

 

Žinutė parašyta: 2012-07-28 21:13:40 | Nuoroda

 Na siais metais labai soktelejo KB kartele i biomedicina. As pati tikejausi istot i burnos higiena taciau nepakako KB ir isejo kad istojau i farmakotechnika.

Žinutė parašyta: 2012-07-28 21:26:19 | Nuoroda
Agnyte94 rašė:
fainamergaite rašė:
Agnyte94 rašė:
Agnyte94 rašė:
TYLYDoaa rašė:
Agnyte94 rašė:

 O man neuzteko 14,52....

 gal bandysi stoti kitu etapu?o neistojai i VF ar VNT vieta?

 Taip bandysiu, tikiuos kad kas nors atmes kvietima ir bus likusiu vietu, nes pritruko labai mazai tj gal pasisesks, nes labai noriu cia, kad ir labai sunku bus :) I vnf neistojau net, nes maziausias balas ten buvo 14,66

 Pernai į mokamą KK buvo vidutinis balas 13,86 :) nelabai tikiu,kad į mokamą su 14,66 nepriėmė,nes į mokamą su visais balais priima... 

 Deja, pats maziausias balas kuri i mokama priime tj 14,66, mano yra 14,52 taip kad tikrai lamoj diagramos nemeluoja, o nuo pernai metu visi balai labai pakilo...Nes as tikejaus kad tikrai cia istosiu, bet pasiziurejusi kur gavau pakvietima issigandau kad priime tik i 11 ir i 12 vietas...

 Nu aišku;) aš Kauno kolegijoj žiūrėjau 2011m stojančiųjų balus, tai mačiau ką sakau. Šiemet gal į vnf pakliūsi per 2-3 turus :)

 

Žinutė parašyta: 2012-07-28 21:45:41 | Nuoroda

 Manau po 2 ir 3 etapu farmakotechniku gretos turetu padideti :)

Žinutė parašyta: 2012-07-28 22:23:31 | Nuoroda
TYLYDoaa rašė:

 Manau po 2 ir 3 etapu farmakotechniku gretos turetu padideti :)

 Labai tikiuosi kad man pagelbes 2 ar trecias turas, nes truko tikrai labai nedaug..:)

Žinutė parašyta: 2012-07-29 10:07:53 | Nuoroda

 idomu kiek kompanijoj turėsim vaikinų :DD

Žinutė parašyta: 2012-07-29 10:19:18 | Nuoroda
TYLYDoaa rašė:

 idomu kiek kompanijoj turėsim vaikinų :DD

 Manau kad sioj specialybej ju bus nedaug :D

Žinutė parašyta: 2012-07-29 11:20:12 | Nuoroda
Agnyte94 rašė:
TYLYDoaa rašė:

 idomu kiek kompanijoj turėsim vaikinų :DD

 Manau kad sioj specialybej ju bus nedaug :D

 bet ankstesniais metais kiek zinau nemazai ju buvo :P

Žinutė parašyta: 2012-07-29 12:33:44 | Nuoroda

Laba diena Visiems :)) Dalyvausiu antrame etape ir jei nepavyks istoti ten, kur noreciau, papildome priemime rasysiu KK Farmakotechnika. Tai vat, ka galvojat, pavyktu istoti su KB 17.98? Dekui uz atsakymus! :p

Žinutė parašyta: 2012-07-29 12:39:50 | Nuoroda
"Studentas" rašė:

Laba diena Visiems :)) Dalyvausiu antrame etape ir jei nepavyks istoti ten, kur noreciau, papildome priemime rasysiu KK Farmakotechnika. Tai vat, ka galvojat, pavyktu istoti su KB 17.98? Dekui uz atsakymus! :p

 Be vargo gausi VF ;) 

Žinutė parašyta: 2012-07-29 12:44:19 | Nuoroda
fainamergaite rašė:
"Studentas" rašė:

Laba diena Visiems :)) Dalyvausiu antrame etape ir jei nepavyks istoti ten, kur noreciau, papildome priemime rasysiu KK Farmakotechnika. Tai vat, ka galvojat, pavyktu istoti su KB 17.98? Dekui uz atsakymus! :p

 Be vargo gausi VF ;) 

 Jei jau atrasei, tai pabendrauk :)) Baigus farmakotechnika KK, ka pati panuoji daryti? Stoti i universiteta? :)

Žinutė parašyta: 2012-07-29 13:13:04 | Nuoroda
TYLYDoaa rašė:
Agnyte94 rašė:
TYLYDoaa rašė:

 idomu kiek kompanijoj turėsim vaikinų :DD

 Manau kad sioj specialybej ju bus nedaug :D

 bet ankstesniais metais kiek zinau nemazai ju buvo :P

 Tada Noooriu cia istot per antra etapa :DD

Žinutė parašyta: 2012-07-29 13:28:47 | Nuoroda

Savo planuose, jei dar nebus panaikintos islyginamosios studojos farmakotechnikams, butinai stosiu i univera :)

Žinutė parašyta: 2012-07-29 13:31:34 | Nuoroda
TYLYDoaa rašė:

Savo planuose, jei dar nebus panaikintos islyginamosios studojos farmakotechnikams, butinai stosiu i univera :)

 Aisku :) Nujauciu, jog teks ir man stoti i farmakotechnika ir veliau i univera ar i uzsieni :))

Žinutė parašyta: 2012-07-29 13:40:56 | Nuoroda
"Studentas" rašė:
TYLYDoaa rašė:

Savo planuose, jei dar nebus panaikintos islyginamosios studojos farmakotechnikams, butinai stosiu i univera :)

 Aisku :) Nujauciu, jog teks ir man stoti i farmakotechnika ir veliau i univera ar i uzsieni :))

 O tu kuriuo nr rašei farmakotechniką,kad per 1 turą negavai VF vietos su tokiu KB čia? ;o 

Žinutė parašyta: 2012-07-29 13:45:58 | Nuoroda
fainamergaite rašė:
"Studentas" rašė:
TYLYDoaa rašė:

Savo planuose, jei dar nebus panaikintos islyginamosios studojos farmakotechnikams, butinai stosiu i univera :)

 Aisku :) Nujauciu, jog teks ir man stoti i farmakotechnika ir veliau i univera ar i uzsieni :))

 O tu kuriuo nr rašei farmakotechniką,kad per 1 turą negavai VF vietos su tokiu KB čia? ;o 

 Nerasiau visai, nes truputi prisapnavau ir prirasiau vien tik univerus ir biomedicinos vf viska, todel nieko negavau, o jei ir antrame etape liksiu nepakviestas, tai treciame teks rasyti KK farmaktechnika :))

Žinutė parašyta: 2012-07-29 16:51:17 | Nuoroda
"Studentas" rašė:
fainamergaite rašė:
"Studentas" rašė:
TYLYDoaa rašė:

Savo planuose, jei dar nebus panaikintos islyginamosios studojos farmakotechnikams, butinai stosiu i univera :)

 Aisku :) Nujauciu, jog teks ir man stoti i farmakotechnika ir veliau i univera ar i uzsieni :))

 O tu kuriuo nr rašei farmakotechniką,kad per 1 turą negavai VF vietos su tokiu KB čia? ;o 

 Nerasiau visai, nes truputi prisapnavau ir prirasiau vien tik univerus ir biomedicinos vf viska, todel nieko negavau, o jei ir antrame etape liksiu nepakviestas, tai treciame teks rasyti KK farmaktechnika :))

 Atvirai aš manau,kad 2etape gausi ir VF universitete kažkur dar ;D jei ne tai į čia per 3 turą laisvai.

Žinutė parašyta: 2012-07-29 17:05:41 | Nuoroda
fainamergaite rašė:
"Studentas" rašė:
fainamergaite rašė:
"Studentas" rašė:
TYLYDoaa rašė:

Savo planuose, jei dar nebus panaikintos islyginamosios studojos farmakotechnikams, butinai stosiu i univera :)

 Aisku :) Nujauciu, jog teks ir man stoti i farmakotechnika ir veliau i univera ar i uzsieni :))

 O tu kuriuo nr rašei farmakotechniką,kad per 1 turą negavai VF vietos su tokiu KB čia? ;o 

 Nerasiau visai, nes truputi prisapnavau ir prirasiau vien tik univerus ir biomedicinos vf viska, todel nieko negavau, o jei ir antrame etape liksiu nepakviestas, tai treciame teks rasyti KK farmaktechnika :))

 Atvirai aš manau,kad 2etape gausi ir VF universitete kažkur dar ;D jei ne tai į čia per 3 turą laisvai :)

Malonu, kad taip manai! :)) Man prideda kazkiek pozityvumo, nes kai neistojau per pirma etapa tai visi aplinkuj tik ir knisa prota :)

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą