Vartotojo metaline_pieva pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2008-06-26 15:13:45 | Nuoroda
nu pokstininkai! dar gal gaisrine issikvieskit?m? nes ziuriu, kuo toliau, tuo didesniu nesamoniu prisigalvojat. jei norit per telika pasirodyt, tai verciau eikit i "kitas" ten galesit savo inteligencija pademonstruoti
Žinutė parašyta: 2008-08-05 09:00:32 | Nuoroda
hi prisigretinsiu ir as prie jusu, kaip busimoji architekte jezuleliau kaip fainai taip sakyti tai va. didziausias rupestis dabar man - fuxu stovykla. niekur nieko ne snipst apie ja! statybos fakulteto net atskira tema sitam reikalui paskirta su visu kaip ir aisku parasymu,kas ir kur ir uz kiek. ai, o kaip su studentu atstovybe?? net atskiro puslapio architektai neturi.. kaip cia taip? o siaip dar norejau paklausti, ar labai daug teorines medziagos ir kokiu ji pavidalu - gal jau is anksto kokiom knygom reik pasirupinti ar siaip kokiom priemonem apsisarvuoti??
Žinutė parašyta: 2008-08-05 09:04:46 | Nuoroda
uch, o as taip vyliausi, kad architektai atskirai bus.. ir kad daug ju vaziuos... o tai kada informacija oficialiai pagaliau visiem pateikta bus? o tiem, kuriu nepaeme, pranes, kad ju neima?
Žinutė parašyta: 2008-08-05 09:08:59 | Nuoroda
labas!!! as irgi istojau 31 numeriu - 22.56 balo. visai dziaugiuosi! o varysit i stofke?? beje, as Monika, butu fainai susipazinti su busimais kursiokais/em galit i skype man parasyti - metaline_pieva
Žinutė parašyta: 2008-08-05 12:39:59 | Nuoroda
o architekturos fakultetas kada stofke organizuoja? nelabai man sekas apie ja daugiau suzinoti.. cia jie kartu su statybos fakultetu organizuoja ar atskirai?
Žinutė parašyta: 2008-08-05 19:57:50 | Nuoroda
hmz. radau vienoj svetainej, kad bus 16-18 dienomis stofke architektam. kartu su transporto inzinerijos ir gustaicio aviacijos instituto fuxais. aukstadvary. tai gaunas, kad toj pacioj vietoj skirtingi fakultetai pamainom keiciasi? na vieni isvaziuoja, ir cia pat atvaziuoja kiti?
Žinutė parašyta: 2008-08-06 13:54:39 | Nuoroda
oo, kokia tu miela! aciu tuoj pat uzsirasau tavo kontaktinius duomenis, itariu, bus progu gyvai pasimatyti