Vartotojo zibas pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2008-06-30 19:02:42 | Nuoroda
Kolegoms: Na ka, siandien apturejau didzia diena, pateikiau prasyma i ISM Ekonomika (1st). Susipazianu su simpatiska administratore, kuri mane uzregistarawo ir dar per ta laika paklausinejau jos apie ISM. Tai wa... klausiau, kaip ten zmones uzsimoka uz moxla, is kur paskolas ima ir pan. Ir kagi ji man atsake... sako: "TEVELIAI Moka" Omg galvoju... cia kai pasiskaitinejau forumuose, tai susidariau ispudi, kad ten daugelis visgi ima paskolas, ir dirba... bet kai taip pasake ta, kuri ten dirba, ir twarko visa buhalterija... tai... emmm... Ir dar sake, kad daug ateina lb tu "turtingu teweliu" vaiku/moxlweiviu, kurie mokosi lb seipsau ir galvoja ten nusipirkti diploma. Taciau iskrenta 25%. Na... manau cia nera daug... bet tie 25%, kurie turi tas 2 skolas, pasirodo gali vel stydijuoti.. OPA Neiskrenti is ISMm, tik prarandi pusmeti... Turbut sito daug kas nezinojot ( as tai ne ). Be to, sitos visos balu skaiciavimo swetaines pasenusios, kai ten nuejau man per naujo paskaiciavo bala. Dbr balas dar aukstesnis. (sun) Bet... reikia surinkti daugiau 15, nes kitaip tau rekomenduos pasiimti paildomas pamokas (kreditus). ISM! ISM! ISM!
Žinutė parašyta: 2008-07-04 20:17:42 | Nuoroda
Sandrulka: Ne, i Vilniu nesiau.