Vartotojo kiseneje_piene pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-06-01 19:54:24 | Nuoroda

cia tos nuolatines ir istestines tai visai kitas reikalas yra:) o del dieniniu ir vakariniu, tai tiesiog kai rasysi ta prasyma, pirma nurodai ta studiju programa dieniniame, o sekancia ta pat viska, tik pakeiti i vakarini:) tik pasiziurek,ar tikrai yra vakarines, nes man rodos ne visu buna specialybiu:))

Žinutė parašyta: 2009-06-01 20:06:47 | Nuoroda

gal galetum numest linka, kur tu ten taip skaitei?:) ir tas procentas tai nera su kokiais balais stojo:) o koks pokytis, kad tarkim pirmo balas buvo 100, o paskutinio 90, tai is sako, kad pirmojo istojusio balas sudare 90 paskutiniojo:)

Žinutė parašyta: 2009-06-01 20:08:36 | Nuoroda

oj, ten atvirksciai turejo but:) nu bet mintis aiski:) tad cia nk nereiskia, kai kalba apie tai, koki balai turi buti:) reikia ziuret i konkreciai paskutiniojo bala ir susiskaiciavus savaji, palyginti juos:)

Žinutė parašyta: 2009-06-01 20:17:24 | Nuoroda

buvo toks realiai vienas kitas tik, kad simtukininkas grynai:) o siaip i KHF stoja tie, kuriem truksta truputi iki Vilniaus:) bent as taip manau:) nes man tarkim siek tiek truko ir istojau 11 numeriu:) o po manes dar 70 zmogu buvo:) as buvau su 90 matematikos, 97 istorijos ir 69 lietuviu:)

Žinutė parašyta: 2009-06-01 20:21:47 | Nuoroda

as speju greit nusileisiu tau:D nes jau pabodo gincytis:D nes cia arba as kazkokia jau nupusus, arba tu kazkokiu grybu matematiniu prisivalges:D kodel tu nenori, kad kazkas pabandytu su tais 65% parasyti KHF ekonomika?:) gi blogiau nebus:)

Žinutė parašyta: 2009-06-01 20:41:41 | Nuoroda

taip:)

Žinutė parašyta: 2009-06-01 20:47:46 | Nuoroda

na va, prisiskaiciavau kad uch:) taip kad jei matkes 65, isto ir lt po 90 ir 93 pvz, o metinis 9, tai KB yra 18.66:) tuo tarpu mano egzus suskaiciavus, as turiu pagal sia sistema 19.32:) tad tas matematikos balas zemas numeta tik mazdaug viena bala konkurse:) o skirtumas tarp pirmo ir pask vidutiniskai gal bus kokie 1.7 balo:) na as taip isivaizduoju:) tad ramiai:) viskas cia imanoma:) nebent kazkas zmonem uzplauks ir sumastys, kad KHFe geriau nei vilniui:)

Žinutė parašyta: 2009-06-01 20:51:45 | Nuoroda

gal jo ir siek tiek per daug as mane(cia jau budo savybes), bet tikrai imanoma istot, jei ir susimauni toj matematikoj:) tad isskestom rankom laukiu visu KHFe ekonomikoj:) pamatysit, kaip bus smagu:)

Žinutė parašyta: 2009-06-01 23:16:22 | Nuoroda

nieko:) viskas ok ir lauksiu taves ir visu kitu per priemimus, fuksu stovykloj, per rugsejo pirmaja ir t.t.:)))) svarbiausia, kad pats supratai kaip ten kas ir del ko:) nes man tai cia jau praeitas etapas, tai dzin jau, o jum dabar viska ziuretis reik, kad nepramautumet veliau:)

Žinutė parašyta: 2009-06-01 23:21:29 | Nuoroda

ai nu, idomiai ten:) pabandysiu rast ats:) bet siaip, jei tarkim pildysi vietoj, universitete, tai tikrai ten tau paaiskins, kada kaip ka zymet:) galu gale pavyzdziai yra:) o siaip tai tikrai keistai cia sumaste.. kaitalioja ir kaitalioja bereikalingai ir vaikus gasdina..

Žinutė parašyta: 2009-06-02 09:33:17 | Nuoroda

nu bet tai kaip vakarines ir neakivaizdines galima zymet tuo paciu? absurdas...

Žinutė parašyta: 2009-06-02 10:17:14 | Nuoroda

pieva kazkokia...:) reiktu jei man db stot, tai turbut isdurneciau..:) negerai, kai taip valdzia zaidzia...

 

Žinutė parašyta: 2009-06-02 10:32:14 | Nuoroda

suprantanti:D tai nori pasakyt neber neakivaizdiniu, ar neber vakariniu?:) kad tik viena opcija yra?:) tarkim pazymi NL, ir kaip zinos, ar tu nori i vakarini, ar i neakivaizdini?

Žinutė parašyta: 2009-06-02 10:33:21 | Nuoroda

t.y. pazymejus I:)

Žinutė parašyta: 2009-06-03 23:27:40 | Nuoroda

mergaitei su nenusisekusiu anglu vbe: manau, kad sansu turetu buti, nes anglu nere juk pagrindinis egzaminas:) tad patarciau tiesiog pasiskaiciuoti, koks butu tavo konkursinis balas ir palyginti su praeitais metais stojusiu:) as pati susiveliau ant lietuviu, o kiti lb geri buvo ir istojau i KHF, i  ktu speju buciau ir pataikius:) tad, jei ten nori, turetum istoti:)

kitai mergaitei: cia turbut apie ekonomika vilniui taip girdejai:) as ir girdejau, kad ten jie truputi nesusivarko:) bet manau betkokiu atveju VU yra VU, o tarkim KHFe esu tikrai studijom patenkinta:)  o siaip nzn, visi universitetai, manau, turi savo stipriu ir silpnu pusiu:) reik tieisiog pagalvot, ko tikiesi is jo:)

vienuoliktokui: ka as jau cia ziauriai varau?:DDD gi gelbeju zmones ir krizes:) man paciai kai stojau belekiek klausimu buvo:) o kur tau stot tai ..:D matkes reiks egzamino, jei i visokias ekonomikas, vadybas stosi, nepabegsi nuo jos:) kitu atveju lieka kiti socialiniai mokslai kaip istorija, antropologija, ir t.t.:) dar truputi turi laiko:)

Žinutė parašyta: 2009-06-04 13:23:29 | Nuoroda

na na:) tik visiskaivadeles atleides gali nebaigti ekonomikos:) nes i ja sunku palyginus istot, tad stoja jau turintys galvas, o tokiems ir mokytis nera sunku:) ir ekonomika nera sausas mokslas:) kai domiesi, labai idomu:) matematikos grynos tik metai, o veliau paprasciausia aritmetika:D zinoma, sociologija mat apie zmogu:) bet va, ekonomika mokydamasi paragausi ir sociologijos kurso:) dar pirma semestra man bent ji buvo:) ir siaip, teoriskai idomu turetu but studijuoti sociologija, kaip ir kokia antropologija, bet va VU SA prezidente studijuoja ja ir sake, jog nera suzaveta:) tad manau, kai persistengi dedamas viltis, kad ta specialybe bus labai idomi, dazniausiai ir nusivili:) tad tiesiog reik ziuret, kas tau bus idomu nepaisant to, kaip neidomiai viska gali pateikti destytojai:)

Žinutė parašyta: 2009-06-05 13:12:09 | Nuoroda

nna as nesu tokia ziopla, kad to neivertinciau:) ir kai lyginu su praejusiais metais, tai ir skaiciuoju su anais kofais:) gi cia elementaru, nes anksciau vu balai ejo tukstanciais, o dabar tik pora desimciu su trupuciu gali surinkt:) ir va mano balus paskaiciavus ana ir dabartine tvarka, tai tik keliais balais skirias, jei tiesiog ant tu tuktsanciu kableli po dvieju skaiciu uzdetum:) nes cia tame yra esme (anksciau matematikos kofas buvo 40, dabar 0.4).

Žinutė parašyta: 2009-06-10 12:27:47 | Nuoroda

jau tik nesvaikit:D kad neislaikysit, kai gerai moketes istorija... praeitais metais irgi pievu buvo, visi svaigo, kad oj ne istorijos, o lietuviu teksto suvoimo egzas.. ir visi, kas mokejo ir galva ant peciu turejo, islaike.. tad ramiai visi ir dziaukites pasibaigusia pirmaja sesija:)

Žinutė parašyta: 2009-06-12 14:21:38 | Nuoroda

vu khf ekonomika visos 80 vietu buvo nemokamos:) istojau 10ta su 97 istorijos, 81 anglu, 69 lietuviu ir 90 matematikos, konnkursinis balas buvo 1953 berods :) truko ~20 balu iki mokamos vietos vilniui:)

Žinutė parašyta: 2009-06-12 14:23:09 | Nuoroda

na tai ir gerai:D