Vartotojo kiseneje_piene pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-06-30 00:31:08 | Nuoroda

tai ir saunu:) tik nepmirsk grizt po to lietuvon:D nors nelabai cia toki nuvaziuosi:D bet jega, gerai varai:)

Žinutė parašyta: 2009-06-30 18:38:07 | Nuoroda
mystic_v rašė:

Neapsisprendžiu kurį universitetą sašyt pirmu numeriu, VU KHF ar VDU? Kuriame geriau studijuoti ekonomiką?

 zinoma khf:)

Žinutė parašyta: 2009-06-30 18:45:03 | Nuoroda
Bon Jovi rašė:

imanoma i ekonomika istot su matematikos 61, anglu 20, lietuviu 43 ir istorijos metiniu 7?

 i zemke:D

Žinutė parašyta: 2009-07-01 00:06:40 | Nuoroda

mokesi likusia suma, kurios nepadengia krepselis:) siple:)

Žinutė parašyta: 2009-07-01 00:18:20 | Nuoroda

nop, konkreciai 4031 lt:) cia maximalus:)

Žinutė parašyta: 2009-07-01 09:48:12 | Nuoroda
Giedra1 rašė:

Kaip manot ar su savo balais įstočiau į VU ekonomiką vf? :) 

 ar gausi krepseli, skaiciuos matematika, lietuviu ir isotrija:) tai tikrai gausi ji:) o ir istot turetum:) tad gali drasiai rasyt vu ekonomika vf pirmoj vietoj:) saunuole, kad taip puikiai islaikei egzaminus:)

Žinutė parašyta: 2009-07-01 11:50:20 | Nuoroda

i khf tikrai turetum istot:) i ktu nelabai, bet gali bandyt:)

Žinutė parašyta: 2009-07-01 17:44:33 | Nuoroda
smalsutte rašė:

Iškilo toks klausimėlis... Tarkim mano balas pagal studijos.lt skaičiuoklę yra 19,16. Aš į VU ekonomiką vf žinoma, kad nepatenku, tačiau jei antru numeriu būsiu įrašiusi VU ekonomiką m, tai turėčiau čia lyg ir patekti. Pagalvojus, krepšelį pagal balą turėčiau gauti socialiniame, tačiau aš jo tarsi netenku (atsisakau) ir esu pasiruošusi dvejus metus mokėti už tą specialybę. Ar toks kažkoks variantas galimas? Kaip jūs manote?

 i vu net ir mokama neistosi:) nebent khf:) ir taip manau ir butu kaip sakai su tais krepseliais:) bet i khf nemokama vieta istotum:)

Žinutė parašyta: 2009-07-01 17:49:04 | Nuoroda
Christy;] rašė:

Bet jus pagalvojat kad pernai konkursinis balas buvo kitaip skaiciuojamas? ir siemet viskas bus kitai. nemanau kad jei negavai krepselio ekonomikoj nebegausi vadyboje. ar nebus paskirstyti krepseliai kiekvienai sriciai?

 duoda bendrai soc mokslam:) as taip suprantu:) nors kazkas rase kitaip, kad specialybei:) kad valstybe nustato kiek jai reikia tos specialybes atstovu ir tiek nemokamu vietu padaro:)

Žinutė parašyta: 2009-07-01 20:15:32 | Nuoroda

o siaip kiek jusu rasot khf vienu is pirmuju?:)

Žinutė parašyta: 2009-07-01 23:24:31 | Nuoroda
Nastiona rašė:
agot@ rašė:
Nastiona rašė:

mano KB yra 20, tai vat ir idomu, ar imanoma i VU ekonomika nemokama? :) 

 manau, kad nelabai mano pačios 20,02, tačiau neturiu didelių vilčių pakliūti.

 bet tj didziausias balas yra 20.8 .. taj gal yra vilciu? ;D

 kad krepseli gautum tai tikrai manau, bet del istojimo tai nzn:) pasiziurek, koks kb butu pagal senesni skaiciavima ir palygink su istojusiu:)

Žinutė parašyta: 2009-07-01 23:50:27 | Nuoroda
agot@ rašė:

Kad nemokama gausi tai faktas, bet į VU nebent tik paskutiniu numeriu patektum.Aš ir pati rašysiu, jei ką netyčiom, bet didelių vilčių nededu

 taigi tu tai tikrai istosi:)) net ner ko panikuot tau ar dvejot:)

Žinutė parašyta: 2009-07-01 23:53:56 | Nuoroda

senu skaiciavimu matematikos egzamino koef buvo 40, istorija 29,lietuviu 10, metiniu uzsienio k 9,lietuviu 5, matematikos 4 ir istorijos 3:) o paziuret praeijusiu metu stojimu balus gali kad ir lama bpo tinklapyje :) jei nerasi, tada tau neverta stot i univera:D


Žinutė parašyta: 2009-07-02 20:39:17 | Nuoroda
Nastiona rašė:
agot@ rašė:
Nastiona rašė:

mano KB yra 20, tai vat ir idomu, ar imanoma i VU ekonomika nemokama? :) 

 manau, kad nelabai mano pačios 20,02, tačiau neturiu didelių vilčių pakliūti.

 praeitais metais i ekonomika VU nemokama istojo zmones su tokiais balais: pirmo- 2142.1, paskutinio 1970.0. mano balas pagal ta skaiciokle, apie 2005.0... tad manau ir siais metais visai realu i VU ekonomika vf pakliut.. :) beto gi, siais metais VU padaugejo krepseliu.. :)

 nu tai va:) viskas gerai:)

Žinutė parašyta: 2009-07-07 09:38:29 | Nuoroda
mystic_v rašė:

Kur yra VU KHF bendrabučiai? kokia ju bukle, kaina mazdaug menesiui? 

 ant Aleksoto kalno:) netoli fakulteto:) kaina apie 120 berods:) iki 200 turetu but:)

Žinutė parašyta: 2009-07-07 09:41:31 | Nuoroda
DonVytautas rašė:

I khf pereina tie, kurie KTU nepaveza, nes isties sunku mokytis, o VDU daugiausia sportininkai renkasi

 jau cia tai nusnekejai:D pirma kart girdziu, kad i khf pereina kas ktu nepaveza:D i khf stoja tie, kurie mano, kad ktu yra sh:p o ne pereidineja. tad neskiesk cia:)

Žinutė parašyta: 2009-07-07 09:42:21 | Nuoroda
mystic_v rašė:

o kur tiksliai yra tie lzuu bendrikai, kuriuose apgyvendina vu khf pirmakursius? kazkaip nesinori gyventi zemkes bendrabutyje...

 bendrikai visi vienodi gi:) tai ta zemkes etikete nk nereiskia:) 

Žinutė parašyta: 2009-07-07 17:47:16 | Nuoroda
DonVytautas rašė:
kiseneje_piene rašė:
DonVytautas rašė:

I khf pereina tie, kurie KTU nepaveza, nes isties sunku mokytis, o VDU daugiausia sportininkai renkasi

 jau cia tai nusnekejai:D pirma kart girdziu, kad i khf pereina kas ktu nepaveza:D i khf stoja tie, kurie mano, kad ktu yra sh:p o ne pereidineja. tad neskiesk cia:)

 Neklaidink zmoniu, o paklausinek studentu, kurie khf studijuoja. Galiausiai paziurek, kiek prasymu i khf paduota, o kiek i KTU

 nu sry, khf mokaus ir dar is nieko negirdejau, kad pereijo is ktu:D jei cia koks vienas kitas nupiepelis taip padare, tai ner ko skaiciuot masiu:) o tu paziurek kiek i vilniu paduota:D plius, i ktu paduota vos 350 daugiau nei khf:DDD kai khf yra tik papildoma galimybe studijuoti ekonomika kaune, salia vdu ir tavo ktu:D o i vilniu paduota daugiau nei dvigubai nei i ktu:DDDD o siaip ktu net vdu lenkia:D tad relax:D

Žinutė parašyta: 2009-07-07 19:23:32 | Nuoroda

imanoma:) bet vadybininkam belekur lekt yra galimybes:) o ekonomikos kazkaip silpanai, sakiau reiks eit kalbet su erasmuso koordinatore:)

Žinutė parašyta: 2009-07-07 19:55:49 | Nuoroda

zudykreklama.lt prie nauju ism viralu

ISM studentas rašo:
2009m. July 3d. 10:11

Krantai sitam univerui, ilgai nebetrauks… Vos keletas destytoju yra normalus, o dabartine vadovybe su Maciuliu priesakyje isvis nrsiskaito su studentais…

AMBA jiems,,,