Vartotojo raspberry pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2008-07-28 20:37:43 | Nuoroda
Nera uz ka.
Žinutė parašyta: 2008-07-28 20:43:39 | Nuoroda
ne,man dar irgi nepatvirtino. O siap tai patvirtinimas gali uztrukti netgi savaite ar netgi dvi. Asmeniskai pati tai nemanau kad bus patvirtinimas anksciau rugpjucio pirmos,kai baigsis istojusiu registravimas. Manau apie patvirtinima tikrai pranes el.pastu.
Žinutė parašyta: 2008-07-29 00:37:47 | Nuoroda
Tai tikriausiai cia priklauso nuo universiteto. Nes as vis dar matau sakini : "Tavo duomenis dar turi patikslinti ir patvirtinti aukštoji mokykla, kurioje studijuoji. Kai duomenys bus patvirtinti - galėsi atsispausdinti LSP anketą ir pasirinkti Hansabanko skyrių, kuriame perduosi savo LSP anketą."
Žinutė parašyta: 2008-08-01 18:48:23 | Nuoroda
As uzpildziau liepos 25d. ir vdu vis dar man nepatvirtino..
Žinutė parašyta: 2008-08-02 23:34:25 | Nuoroda
vdu irgi neskuba...
Žinutė parašyta: 2008-08-20 12:40:53 | Nuoroda
Taip galioja. net straipsnis delfyje siandien yra http://www.delfi.lt/news/economy/busine ... d=18212520
Žinutė parašyta: 2008-08-22 23:36:52 | Nuoroda
Na tau vertetu apsilankyt siame puslapyje http://www.viduje.lt/?q=node/610 ir ten spaudi ant Ivadas i studijas 2008. Ten yra visa programele kas vyks rugsejo pirma bei kitas dienas. O tiksliau nieko negaliu papasakoti,nes paciai bus tai pirmoji rugsejo pirma vdu universitete.
Žinutė parašyta: 2008-08-30 12:12:53 | Nuoroda
Jei, tu ne_mokine, esi tikrai kaip dediesi ne mokine,o tarkim kokia mokytoja ar kazkas panasaus,tai zinok izeidinedama moksleivius atrodai ziauriai apgailetinai ir tokiais savo kvailais issireiskimais tikrai nieko nepaskatinsi,ka nors daryt...
Žinutė parašyta: 2008-08-30 12:57:53 | Nuoroda
Zinok, man jau irgi egzaminu nereiks laikyti,as jau siais metai laikiau...Labai idomiai nuskambejo tavo zodziai:"grasinti man".Tu man pasakyk kurioje vietoj as tau grasinau? As tik norejau pasakyti,kad apgailetina yra taip abstrakciai ir nepagristai izeidineti VISUS moksleivius,kaip tu darai! Cituoju tavo zodzius: "kadangi Lietuvos moksleiviai yra paskutiniai liaušiai ir bailiai".
Žinutė parašyta: 2008-08-30 23:41:15 | Nuoroda
As tipo grasinau. Nu ir prajuokinai,gal atidziau isiskaityk i tai ka rasiau,as tik pareiskiau savo nuomone, kad izeidinejimais nepaskatinsi moksleiviu,ko nors imtis.Ir jei tau tai panasu i grasinima,tai matyt kokia paranoja uzpuole. Ir dar kas juokingiausia tu remdamasi internetiniais komentarais,leidi sau izeidineti kitus.As taipogi skaiciau tavo komentaru,bet nepuolu taves izeidineti,nes mano nuomone forumu erdve yra skirta tik pasisakymui,nuomones isreiskimui,kuris neturetu zeminti kitu.