Vartotojo ziezula_ pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2008-07-29 18:20:28 | Nuoroda
Sveiki, as ir istojau i kulturos vadyba malonu susipazinti busimi kolegos beje mano vardas Juste
Žinutė parašyta: 2008-07-29 18:29:09 | Nuoroda
malonu ir man beje merginos is kur jus esate? planuojate gyventi bendrabutyje? ar nuomuotis? as esu is Jonavos, siaip man iki kauno 20 min kelio bet as nusprendziau nuomuotis buta
Žinutė parašyta: 2008-07-29 18:33:21 | Nuoroda
Sveikos busimos kursiokes mano vardas Juste, istojau 32 numeriu i valstybes finansuojama...pasiseke nors balas buvo aukstas ir pagal anu metu balus tikejausi istoti vos ne pirmu numeriu na bet dziaugiuosi o kaip ar jus patenkintos kad cia istojote?
Žinutė parašyta: 2009-03-15 10:51:55 | Nuoroda

Sveiki visi, kaip matau pagal apsilankymu skaiciu sitam forume, kulturos vadyba domisi daug zmoniutaigi as esu viena is pirmakursiu. Patikslinsiu informacija: siais metais pradejo mokytis 69 studentai, dabar jau truputeli sumazejo sis skaicius, 3-4 studentai atsieme rugseji dokumentus,. Taigi as studijuoju nemokamam, nors balas stojamasis buvo beveikt 2000 istojau tikraj ne paciu gereusiu numeriu, jei kas nezinot 2008m. prieme 32 zmones i nemokama, o likusius i mokama, kaina kiek zinau i metus siekia beveikt 6000lt  taigi noreciau draugiskai pasiulyti kas nori stoti i mokama,nestokit, geriau tokia pinigu suma investuokit i kur nors kutur, nes tokie dideli pinigai neverti sios specialybes, ji tik graziai skamba...aisku jei mokinieisi nemokamam pvz kaip as dideliu pretenziju neturiu, bet tikraj turiu abejoniu del studiju kokybes.Taigi, kas norit sia specialybe studijuoti siulyciau kibti rimtai i mokslus ir ruostis,o tiem kas planuoja i mokama gerai apsvarstyti viskatikiuosi siek tiek pateikiau informacijossekmes