Vartotojo lingu pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2008-09-15 21:48:05 | Nuoroda

Sveiki, gal kas turit reginos juozokienes istorijos knygas?

Žinutė parašyta: 2008-09-15 21:49:25 | Nuoroda

sveiki, gal kas turit reginos juozokienes knygas? lb lb reikia :)

Žinutė parašyta: 2009-04-19 18:23:22 | Nuoroda

Jeigu kas ka turit apie anglu iskaita atsiuskit, labai aciu is anksto :)  

Žinutė parašyta: 2009-07-26 17:02:25 | Nuoroda

Kaip smagu, pasirodo cia jusu tiek , daug.. as ir i vdu politologija, skype rekuna :)

 

Žinutė parašyta: 2009-07-26 17:58:20 | Nuoroda

labas, as agne :) taip pat vdu politika, skype rekuna, susipazinkim :)

 

Žinutė parašyta: 2009-08-22 15:32:01 | Nuoroda

Del literaturos, ruosiantis istorijos egzaminui :

paniskai bijojau istorijos egzaminu, mokytojai gasdino apie pakeitimus, kaip viskas sunkeja, loginiu uzduociu gausejima, faktu nereikalinguma. Galeciau sakyti, kad gasdinta be reikalo. Islaikiau egzamina gana gerai, gavau 98, nepasirode labai sunku, viska spejau ir dokumentai buvo matyti. Kokia literatura naudojausi? Kadangi baimes akys tikrai buvo labai dideles, literaturos ruosimuisi turejau ir turiu labai labai daug. Realiai panaudojau gal ketvirtadali. Dar praeita vasara pirkau is abiturientu knygas, isigijau letukienes storaja knyga su rodykle ant virselio ir politologijos konspektus, pasiskolinau paciu mokiniu konspektus. Mokykloje gavome taip pat labai daug knygu: Krontos visas knygas, "Pasaulio" 1ir 2 dalis, "Istorijos" tokias dideles juodas knygas su daug paveiksliuku 1 2 3 dalis, Politologijos knygas, Visuotines istorijos knygas, ir dar daug kuriu net neatsimenu. Turejau gal 40 skirtingu vadoveliu. Deja, nadojausi mazaja dalimi. Labiausiai man patiko naujausio leidimo istorijos vadoveliai 12klasei, labai pasiseke kad jas gavom mokykloj, nes maciau gana brangios. Jose man patiko tai, kad medziaga pateikta labai idomiai, beveik kaip grozinej literaturoj, tad perskaicius lengvai isimindavo. Apie Kaselio zemelapius tikriausiai net neverta sneket, deja juos reikia ismokt atmintinai visus, nepamainoma knyga. Taip pat turejau tokius istorijos testus, Petreikio atrodo, taip pat siulau visus issprest. Egzaminu knygute siulau pasilikt paskutiniam pasiruosimo etapui, kai jau viska turetum moketi ir tik paziureti kaip sekasi. Ejau paildomai pas istorijos mokytoja, R.Juozokiene, ji turi isleidusi savo knygas, labai geros knygos, mokejau beveik mintinai, tikrai labai padejo. Manau istorijos korepetitorius gerai tuom, kad niekur daugiau negausi tiek praktines medziagos. Pvz kai kurie egzamine buve dokumentai buvo spresti mano pas mokytoja net kelis kartus. Mano dokumentu papke milziniska, joje simtai issprestu uzduociu. Krontos knygu nereikejo, istorijos daliu taip pat. Manau baime bus pas visus, tik islaike egzaminus suprasit kad nevertejo tiek jaudintis. Is tikruju viskas isimenama paprastai, tik reikia kartotis nuolatos. Pries egzaminus nepersimokinau, tikrai turejau daug laisvo laiko. Manau racionaliai mastant, egzaminus islaikysit tikrai gerai, geriau net uz tuos, kurie kals visus menesis, mano pavizdys realus :)

 

Žinutė parašyta: 2009-08-22 15:37:14 | Nuoroda

Na kas i stovykla pakviesti? As keliauju :)