Vartotojo gabike pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2008-11-30 18:22:58 | Nuoroda

man tj butu giliai dzin kokiu numeriu istociau svarbu istociau nors ir paskutiniu ... Nes jej neistosiu tj nzn kur desiuos...

Žinutė parašyta: 2009-06-28 17:02:25 | Nuoroda
vycas0722 rašė:
bagiriuukee rašė:

Bet man biologijos mokytoja sakė, kad vargu ar istosiu i mediciną su tokiais balais..

 tegul maziau ji svaigsta ir siurpina mokinius su tokiais balais, manyciau, be problemu ir i odontologija kmu ar medicina vu. aisku, dar lt lb svarbu. bet manau 50 turetum gaut ir istosi i kmu medicina bepigu cia man kalbet. geriau palaukim liepos 22. bet su tokiais kaip tavo rezultatais gali gan ramiai jaustis:)

 Ačiū tau! tikrai mano balai panasus o tjp noriu i farmacija kad nebegaliu! :D nes as ir kai nuejau rezu suzinot tokia viena gyvate is administracijos kaip skele nu 88 is bio mazokai i farmacija.. :)

Chemija 95 Biologija 88 Matke 92

Žinutė parašyta: 2009-06-28 17:03:00 | Nuoroda

nu vbe visi

Žinutė parašyta: 2009-06-28 17:43:17 | Nuoroda
vycas0722 rašė:
gabike rašė:
Ačiū tau! tikrai mano balai panasus o tjp noriu i farmacija kad nebegaliu! :D nes as ir kai nuejau rezu suzinot tokia viena gyvate is administracijos kaip skele nu 88 is bio mazokai i farmacija.. :)

Chemija 95 Biologija 88 Matke 92

 tai ta turbut gyvate dar nezino nauju priemimo taisykliu. per zaptus reiktu duot, kad gasdina.
tikrai istosi. bet dabar as susirupinau del savo rezultatu. blyn, tokie genijai ir genutes cia susirinke, kad jau neramu daros
be to, gal reiktu pradet rinkliava po lita is forumieciu uz psichologini palaikyma? 6-10 litu jau tureciau   

 o kiek pats turi?

Žinutė parašyta: 2009-07-01 10:50:54 | Nuoroda

Sveiki as ir apie farmacija jau tiek prisisvaigus kad nzn ziauriai noriu jau net niekur kitur nebenoriu jauciu i kokia kineziterapija istociau apsiverkciau ziekit o kas ten su anglu kalba yra? mes cia kaip mokomaji dalyka turesim ar kaip?

Žinutė parašyta: 2009-07-02 23:33:38 | Nuoroda
miela rašė:
gabike rašė:

Sveiki as ir apie farmacija jau tiek prisisvaigus kad nzn ziauriai noriu jau net niekur kitur nebenoriu jauciu i kokia kineziterapija istociau apsiverkciau ziekit o kas ten su anglu kalba yra? mes cia kaip mokomaji dalyka turesim ar kaip?

 Anglų kalbos testą reikia laikyti, pagal jį suskirsto į grupes:) O anglų k. kaip mokomasis dalykas irgi bus;>

 O jei anglu laikiau valstybini vistiek man reiks ta testa laikyti? o kada jis bus?

Žinutė parašyta: 2009-07-02 23:35:24 | Nuoroda
miela rašė:
gabike rašė:

Sveiki as ir apie farmacija jau tiek prisisvaigus kad nzn ziauriai noriu jau net niekur kitur nebenoriu jauciu i kokia kineziterapija istociau apsiverkciau ziekit o kas ten su anglu kalba yra? mes cia kaip mokomaji dalyka turesim ar kaip?

 Gabike, iš kokios mokyklos būsi?:)

 didzdvario siauliuose  o tu?

Žinutė parašyta: 2009-07-06 23:51:36 | Nuoroda
miela rašė:
gabike rašė:
 didzdvario siauliuose  o tu?

 Taip ir galvojau, kad iš didžvario. Sakė jūsų chemijos mokytoja, kad kažkur 4-5 žada stoti į farmaciją;) Aš iš jjg.

 nu palyginus tj daug labai o pas jus kiek i farmacija taikanciu?

Žinutė parašyta: 2009-07-07 12:00:52 | Nuoroda
miela rašė:
gabike rašė:
 nu palyginus tj daug labai o pas jus kiek i farmacija taikanciu?

 Kažkaip niekas nesigyrė, kad į farmaciją nori. Dauguma mediciną renkasi;) Kaip pas jus?;>

 Pas mus 3 tai tikrai tikrai i farmacija o daugiau dauguma i medicina bet manau kad kokiu antru numeriu atsiras kas dar farmacija irasys..

Žinutė parašyta: 2009-07-07 12:02:42 | Nuoroda
Ziuzelis rašė:

Čia,mieli farmacininkai būsimi, jums šiek tiek informacijos : i farmacija - 99, o is viso su mokamom - 104 (tiek priims šiais metais kmu)

 ce rimtai tiek? bliambaaa kaip as ten noriu is kur zinai kad tiek? zejau kmu vakar nieko naujo neikelta

Žinutė parašyta: 2009-07-07 23:19:00 | Nuoroda
miela rašė:
Monikitita rašė:

o kaip jusu  bendraklasiam sekes su egzaminais, kurie irgi nori i farmacija?

Pasirodo dar viena mergaitė parašė farmaciją pirmu numeriu:) man rods bio virš 80 gerokai chemija irgi, tik lietuvių sakė nelabai;> Nežinau kiek dar slapukų yra stojančių į farmaciją;>> Apsiklausinėjau tuos, kur labai gerai išlaikė;) Tai VU arba KMU mediciną renkasi:] Tai va tokios žinios iš mano gimnazijos;>

 pas mane tj tikrai labai gerai islaike busimos farmacininkes virs 90 tj zesim kajp ce bus

Žinutė parašyta: 2009-07-07 23:20:21 | Nuoroda
Ziuzelis rase

 Rimtai. Aš rašiau laišką KMU,tai va man tai atrašė :)

 nu sakes tj smagu tikekimes istosim

Žinutė parašyta: 2009-07-08 11:26:30 | Nuoroda
miela rašė:
gabike rašė:
 pas mane tj tikrai labai gerai islaike busimos farmacininkes virs 90 tj zesim kajp ce bus

 Tau gerai. Smagu, kad pažįstamų iš kart turėsi;))

 jejgu pati istosiu

Žinutė parašyta: 2009-07-27 19:30:18 | Nuoroda

As ir As ir busiu jusu kolega

Žinutė parašyta: 2009-07-27 19:30:59 | Nuoroda

skyepe: gabike_

one: