Vartotojo librea pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-06-07 19:06:18 | Nuoroda

VDU politika, teisė.. :) žiūrėsim, kaip su egzais bus, gal visi norai pasikeis ;D

Žinutė parašyta: 2010-06-29 21:54:34 | Nuoroda

Rašiau į VDU politiką, teisę ir istoriją.. :) Savo studijas matau tik ten, nors ir į VU parašiau mažai ko tikėdamasi :)

Žinutė parašyta: 2010-06-29 22:00:13 | Nuoroda

Aš ten nelabai ir noriu. Netraukia nei pats universitetas, nei Vilniaus miestas ;)

Žinutė parašyta: 2010-06-29 22:12:21 | Nuoroda

 

JapaneseKoreanLover rašė:

Na manęs irgi taip pat netraukia ten, tiesiog daugiau niekur kitur nėra tų mano išsvajotų studijų  :)  o jei žiūrint pagal universitetus,o ne studijų programas, tai VDU tiesiog tobula vieta būtų :) 

 Visiškai pritariu :)

Žinutė parašyta: 2010-07-08 09:40:44 | Nuoroda
Ray Ray rašė:
simačka rašė:
Sandrittta rašė:
simačka rašė:
Sandrittta rašė:

 du simtukai ohooo :) sveikinu ;) taip graziai atrodo jie ;D

 Ačiū ;). Tik gaila, kad istorijos įvertinimas nieko nelemia stojant į mano išsvajotąją specialybę. :)

 ech galetum man ta simtuka padovanot;DD na nors ir nelemia bet manau vistiek labai smagu, kad zinios ivertintos auksciausiu balu :)

 Tai jau klasiokui, kuris gavo 99, sakiau, kad keisčiausi su juo, nes jam tas balas reikalingesnis :DD Tai be abejo smagu. Visgi mokiausi nemažai ir istorija visad patikdavo. :)

 Nu, Simačka, 100 gavai, tai dabar ant juoko ir užklausiu. Ką Čerčilis yra pasakęs apie Staliną? Tiksliau tai susiję su SSRS.

 Berods 1946m Fultone jis pasakė, kad lyg tais nuo Baltijos iki kažkur nusidriekė geležinė uždanga :) Gaila, daug žinių liko nepanaudotų :)

Žinutė parašyta: 2010-07-25 13:38:57 | Nuoroda

Aš taip pat į lietuvių filologiją ir reklamą :)