Vartotojo pieniukas pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-05-20 15:22:32 | Nuoroda

Aš taj manau, kad metafora. ;]

Žinutė parašyta: 2009-05-20 18:13:26 | Nuoroda

Aš rašiau rašinį pagal "Faustą". Rėmiausi pačiu Gėte, "Balta drobulė" ten man pritiko prie konteksto, dar F. Dostojevskio "Nusikaltimas ir bausmė", J. Apučio novele "Erčia, kur gaivus vanduo". Ciatavau Hemingvėjų, A. Kamiu, Pitagorą. Nu žodžiu daug kultūros privariau privariau, nes nieko gero nesumčsčiau. :/

Žinutė parašyta: 2009-05-20 18:14:46 | Nuoroda
pipirmete:) rašė:

jo as irgi zinau kad 1taska tikrai gausiu uz zanra-straipsni o seip egzaminas nepasirode tragiskai sunkus, tik suvokime tikrai buvo ir nelengvu klausimu i kuriuos atsakymus reikejo pamastyti...ir vis del to noriu paklaust tai kokia ten menine priemone buvo?

 Aš parašiau, kad metafora. ;P

Žinutė parašyta: 2009-05-20 18:17:00 | Nuoroda
liudmadildas rašė:

egzaminas nebuvo sunkus :)  bet vienas dalykas neaiskus.ar buvo galima panaudoti ta kulturini konteksta kuris buvo pateiktas ? pvz rasiny apie kaukes ivanauskaites minti panaudot?as i viena pastraipa iterpiau ir db biski grauziuos:)

 Ajšq, kad galima. Tik nerejkia visko nupilinėt žodis žodin. Galima juk savajs žodžiajs buvo nusakyt ką ji mąsto apie taj ar pagrindinę mintį iš ten ištraukti. Tam juk ir duota, ad užvestų ant kelio ir padėtų. ;P

Žinutė parašyta: 2009-05-20 18:23:50 | Nuoroda

Aš taj rašiau tą "Fausto" ištrauką duotą. Primaliau daug kultūros, nžn kajp bus. ;/

Žinutė parašyta: 2009-06-10 15:09:31 | Nuoroda

Aš taj apie Periklį taj B pažymėjau.

Žinutė parašyta: 2009-06-15 17:16:47 | Nuoroda

Gal yra tokių, kurie mokėjo studijų įmoką per internetinį banką? Man ten galaj čiut nesuejna. :S kokį jums davė gavėjo banko kodą? Ne 73000??

Žinutė parašyta: 2009-06-15 18:55:57 | Nuoroda
Lenocka rašė:
pienka rašė:

Gal yra tokių, kurie mokėjo studijų įmoką per internetinį banką? Man ten galaj čiut nesuejna. :S kokį jums davė gavėjo banko kodą? Ne 73000??

 taip, man irgi dave gavejo banko kodas 73000

 Ir viskas normaliaj ten tau susimokėjo? Nes man taj tipo rašo, kad tas kodas nesutampa su sąskajta ar kažkas panašaus, bet tikrinau viską milijoną kartų ir viską parašiau geraj, bet vistiek nesigauna. :(

Žinutė parašyta: 2009-06-15 20:49:39 | Nuoroda

Padariau kitajp. Nuėjau į įmokos ir mokesčiaj, ten galima įvest įmokos kodą, tajp ir padariau ir man visą info automatiškaj išmetė, tajp kad teko tik savo asmens kodą įvest ir sumą, ir viskas. :) Jau viską užpildžiau, tiesiog pujku. :) O kaj užpildaj taj jie ten iškarto ir matys kaj žiūrės, ar rejkės dar ten spaust, kad išsiųstų viską? Nes dbr taj ten nieko neradau.

Žinutė parašyta: 2009-06-15 20:53:44 | Nuoroda

Lietuvių turi būti iki joninių, taj iki 24dienos. :P

Žinutė parašyta: 2009-06-29 09:53:15 | Nuoroda

Aš jau savo žinau. Palyginus kai nežinojau ar iš vis išlaikysiu, tai esu patenkinta. ;))))

Žinutė parašyta: 2009-06-29 10:37:08 | Nuoroda

Ei, žinau, kad ne į šitą temą reikėtų rašyt, bet čia aktyvi tema tai ir noriu paklaust. Kai pildai prašymą ir yra duota parašyti, kiek vaikų yra išlaikoma šeimoje, tėvų išlaikomi vaikai ar kažkas panašaus. Tai aš skaitausi jei man 19 metų? Turiu dar jaunesnį brolį, tai rašyti 2, ar tik jį vieną?

Žinutė parašyta: 2009-06-29 10:38:11 | Nuoroda
Muuuu rašė:
pieniukas rašė:

Ei, žinau, kad ne į šitą temą reikėtų rašyt, bet čia aktyvi tema tai ir noriu paklaust. Kai pildai prašymą ir yra duota parašyti, kiek vaikų yra išlaikoma šeimoje, tėvų išlaikomi vaikai ar kažkas panašaus. Tai aš skaitausi jei man 19 metų? Turiu dar jaunesnį brolį, tai rašyti 2, ar tik jį vieną?

 Abu jūs tėvų išlaikomi :)

Dėkui. ;)

 

Žinutė parašyta: 2009-08-04 17:50:59 | Nuoroda

Liabu. Aš taj į lietuvių filologiją. :) į mokamą vietą, bandysiu II etapu patekt į finansuojamą. :)

Žinutė parašyta: 2009-08-04 17:59:02 | Nuoroda

Aš irgi čia!!! Svejki. ;))) skype pieniukea ;)))