Vartotojo astronautis pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-07-05 20:01:23 | Nuoroda

Tikiuosi įstoti į pirmąją, antraip tai bus didelė neteisybė...  Mano sąrašiukas:

1. Chemija, VU, vf

2. Biochemija, VU, vf

3. Taikomoji chemija, KTU, vf

4. Fizika, VU, vf

5. Cheminė technologija ir inžinerija, KTU, vf

6. Taikomoji fizika, VU, vf

7. Branduolinės energetikos fizika, VU, vf

8. Medžiagų mokslas, KTU, vf

9. Finansų ir draudimo matematika, VU, vf

Pakutinioji nelabai derinasi, bet mokykloje mėgau aukštąją (diferencialai, integralai...) matematiką :)

Žinutė parašyta: 2009-07-05 20:07:03 | Nuoroda
R.V.U. rašė:

Gal kas žinot kokia būklė Čiorlionio g. bendrabučių komplekse? Kalbu apie VU.

 Na nelabai kokia (reiks leistis į pirmą aukštą jei reikia dušo, šalta žiemą...), kiek girdėjau, bet chemikus ne vien čiurlionkėj apgyvendina, dar vienam kažkuriam, tai tas antras man atrodo geresnis, reiktų studentų paklausti ;)

Žinutė parašyta: 2009-07-22 20:38:57 | Nuoroda

Ieškom 2 kambariokų, butas kaip ir yra, nebent patys turit ką pasiųlyt gero. Gyventume 4-iese vaikinai (iš bėdos tiktų ir merginos, kad tik nesąmonių nebūtų), 2-ų ar 3-ų kambarių bute. Pageidaujam kad žmogus neturėtų žalingų įpročių, daug kuo domėtųs, nebūtų nuobodus, bet ir ne baliavoti, ūžti linkęs, reikia rimtų žmonių. Jei susidomėjot, ar reikia daugiau informacijos, prašom man asmeninę žinutę. ;)

Žinutė parašyta: 2009-07-22 20:41:33 | Nuoroda

Ieškom 2 kambariokų, butas kaip ir yra, nebent patys turit ką pasiųlyt gero. Gyventume 4-iese vaikinai (iš bėdos tiktų ir merginos, kad tik nesąmonių nebūtų), 2-ų ar 3-ų kambarių bute. Pageidaujam kad žmogus neturėtų žalingų įpročių, daug kuo domėtųs, nebūtų nuobodus, bet ir ne baliavoti, ūžti linkęs, reikia rimtų žmonių. Jei susidomėjot, ar reikia daugiau informacijos, prašom man asmeninę žinutę. ;)

Žinutė parašyta: 2009-07-23 17:58:13 | Nuoroda

Žinai kaip gali būt, gal draugų atsives kokių nelabai draugiškų, bet jei tvarkingi žmonės, priimsim, čia anei jokia diskriminacija :)

Žinutė parašyta: 2009-07-23 17:59:20 | Nuoroda

Beje, vilniuj visas veiksmas vyksta

Žinutė parašyta: 2009-07-23 17:59:55 | Nuoroda

Beje, butas Vilniuje.