Vartotojo lonis pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-02-21 22:24:05 | Nuoroda

Kas ko bijo... Aš, pavyzdžiui, matematikos ir lietuvių kalbėjimo nebijau, bet štai lietuviu gramatikos ziauriai nelaukiu, o ruoštis tingiu

Žinutė parašyta: 2009-02-22 10:43:31 | Nuoroda

Neseniai man teko rinktis kokia tema kalbėsiu per egzaminus, pasirinkau "mokslo naujovės mūsų gyvenime" (ar panašiai ). Dabar imu abejoti, tai idomu, kas kokias temas pasirinkote ir kodėl, kurios jūsų nuomone lengviausios...?

Žinutė parašyta: 2009-02-22 12:59:33 | Nuoroda

Galiu pasteirauti kodėl ( šiaip smalsu)

 

Žinutė parašyta: 2009-02-22 16:21:08 | Nuoroda

Pastaruoju metu man vis tenka domėtis patriotizmu. Išpradžių gan nuvalkiotai viskas atrodė, bet po biški užsikabinau ir dabar norėčiau sužinoti jūsų nuomonę. Žinau, gal čia ir ne labai į temą ,bet juk jaunimas Lietuvos ateitis, o  čia ir lankosi jaunimas . Taigi kas netingit  ir kam patiem įdomu parašykit už ką ,jūsų nuomonre, verta mylėti Lietuvą, kaip jaunimas pats galėtų reikšti patriotizmą ir kas bendrai yra patriotizmas, ką jis duoda, kam reikalingas ir ką jam reikia duoti. Žod-iu rašykit kas šauna į galvą patriotizmo tema

Žinutė parašyta: 2009-04-20 20:43:24 | Nuoroda

Sveiki, galvoju stoti į KTU Elektros inžineriją, bet , prisipažinsiu, nelabai žinau kas tai yra. Tai va, gal kas studijavot, ar studijuojat? Jei galip papasakokit trumpai apie ką konkrečiai ten reikia mokytis, ar labai sunku..?

Žinutė parašyta: 2010-10-29 18:23:43 | Nuoroda

Ką manot apie šią specialybę? Puikus būdas suderinti verslumą ir inžineriją ar kaip laiudis sako "nei du nei kiaušis" :D ?