Vartotojo Vaiva :) pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-04-18 20:51:10 | Nuoroda

sveiki. keiciames info :) atsiuskit i el.pasta apie car free day ir education. busiu lb dekinga :)

Žinutė parašyta: 2009-04-20 20:04:56 | Nuoroda

o gal galite tiesiog cia temas nukopinti, kurias turite angliskai, jeigu nesunku. nes zymiai greiciau negu siuti kiekvienam i emaila :)

Žinutė parašyta: 2009-05-07 08:53:43 | Nuoroda

o gal kas turit ankstesniu metu pakarotiniu ( ne 2008m), jei taip atsiuskit i skype wiwaaa, busiu lb lb dekinga ;)

Žinutė parašyta: 2009-05-20 15:22:51 | Nuoroda

O teksto suvokimas buvo ese ar straipsnis?

 

Žinutė parašyta: 2009-05-20 22:08:33 | Nuoroda
silviska rašė:

pacituosiu viena is vertinimo instrukcijos punktu : 6. Jeigu mokinys parašė mažiau nei 450 žodžių ir padarė klaidų, proporcingai mažinama taškų už raštingumą.

Tai reiskia,jei parašėme daugiau nei 450 zodziu,taskai nebus mazinami,tiesiog nuo tos ribos bus nebetaisomos gramatines ir skyrybos klaidos. pagaliau nusiraminau,nes parasiau net 522 zodzius...

 nesamone, prasau neklaidinti kitu, nes ant pacio pirmo egzamino lapo buvo parasyta, kad reikia 400-450 zodziu, ir viskas, ne daugiau!

Žinutė parašyta: 2009-05-27 13:58:57 | Nuoroda
anonimiskai rašė:

kur reikejo nubrezti grafikus as neparasiau kru kuris, kaip manot, neuzskaitys? :(

 as parasiau, bet po to nutryniau, nes juk nebuvo parasyta kad pazymeti kuris yra kuris, savrbu kur kas kerta, o juk reikejo su parkeriu paryskinti, na nubrezsti abu grafikus

 

Žinutė parašyta: 2009-05-27 14:05:37 | Nuoroda
tavicius rašė:

Aš palikau su pieštuku grafiką.... Nu ir lama, nevertins ar ne?

 tai wa ir nzn, siaip manau ir reikejo su piestuku, nes juk visada su piestuku braizydavome bent mes

Žinutė parašyta: 2009-05-27 14:15:22 | Nuoroda

nu o kaip del grafiku braizymo pasakykit? su piestuku ar parkeriu braizoma?????

Žinutė parašyta: 2009-05-27 23:54:30 | Nuoroda
Micro rašė:

www.sagiras.lt/matematikos-valstybinio-e gzamino-sprendimai-2009/

Gal dar kas nemate :]

 bet cia yra klaideliu

Žinutė parašyta: 2009-06-01 17:12:26 | Nuoroda

ar tie kas labai gerai mano esantys islaike negali padaryti visus atsakymus i viena pasisakyma?

Žinutė parašyta: 2009-06-01 20:42:20 | Nuoroda

Sveiki. Kur galima rasti praeitu metu maziausia stojamaji bala i vu matematikos fakulteto specialybes? arba tiesiog sunkiausia istoti i fdm, o po to kas seka ir i ka lengviausia?

Žinutė parašyta: 2009-06-26 14:07:40 | Nuoroda
c@rol rašė:

kai 12 metu mokeisi ir tikejais 100 ir visada buvau vos ne geriausia ir visi tau taip sake kazkaip gavus ir 94 liudna

Visiškai tave suprantu, ir pati taip jaučiuosi, na bet ne pasaulio pabaiga. ir nuosirdziai sveikinu gavusius 100, nes tikrai tie kas gavot, nuvot verti. O kas maziau, nenusiminkit, pagalwokit apie tai , kad kažkas iš vis neišlaikė, tai tie kaip dabar jaučiasi :(

Žinutė parašyta: 2009-06-26 14:30:37 | Nuoroda
SuperHP rašė:

You must be kidding. Turbut jus cia ironizuojat, kad blogai <90%... Pats matke visa laika labai megau, dalivavau daug konkursu, baigiau JMM, JKM, metiniam 10 turiu, bet savo 92% esu tikrai patenkintas. Juk jau sake, kad siemet labai daug reiske zioplos klaidos... net ne klaidos, jei uz piestuku nubrezta grafika nedave tasku. Pvz vienas mano klasiokas, uzemes matematikos respublikinej olimpijadoj 3vt, kenguroje 4vt, dar ten kazkur 4vt visiskai paprastai i si egzamina ziurejo - parase per 2h. ir isejo svest. Jis gavo 95% (nors zinoma yra vertas visu 100%) ir visai nesiparina, laimingas net, nes jam nusispjaut ant tu simtuku. Juk ne tai svarbiausia... 

tai va man irgi piestuku grafiko neuzskaite, tikra nesamone.... o juk visada piestuku braizydavom...

 

Žinutė parašyta: 2009-06-26 14:34:31 | Nuoroda
Vikikute rašė:
wiwaa rašė:
SuperHP rašė:

You must be kidding. Turbut jus cia ironizuojat, kad blogai <90%... Pats matke visa laika labai megau, dalivavau daug konkursu, baigiau JMM, JKM, metiniam 10 turiu, bet savo 92% esu tikrai patenkintas. Juk jau sake, kad siemet labai daug reiske zioplos klaidos... net ne klaidos, jei uz piestuku nubrezta grafika nedave tasku. Pvz vienas mano klasiokas, uzemes matematikos respublikinej olimpijadoj 3vt, kenguroje 4vt, dar ten kazkur 4vt visiskai paprastai i si egzamina ziurejo - parase per 2h. ir isejo svest. Jis gavo 95% (nors zinoma yra vertas visu 100%) ir visai nesiparina, laimingas net, nes jam nusispjaut ant tu simtuku. Juk ne tai svarbiausia... 

tai va man irgi piestuku grafiko neuzskaite, tikra nesamone.... o juk visada piestuku braizydavom...

 

 Tai gal licejui nieks beveik tada 100% negavo, nes kiek klausiau, kokie 90% zmoniu su piestuku braize :D tingiu eiti i mokykla paziureti :P

 tikrai?? nu bet tada nežinau kur kitur galėjau padaryti, nes visus atsakymus buvau pasitikrinus. o tie kas 100 gavot su piestuku braizet? tu pats kaip?

Žinutė parašyta: 2009-06-26 14:45:14 | Nuoroda
zirzlyss rašė:
Vikikute rašė:
wiwaa rašė:
SuperHP rašė:

You must be kidding. Turbut jus cia ironizuojat, kad blogai <90%... Pats matke visa laika labai megau, dalivavau daug konkursu, baigiau JMM, JKM, metiniam 10 turiu, bet savo 92% esu tikrai patenkintas. Juk jau sake, kad siemet labai daug reiske zioplos klaidos... net ne klaidos, jei uz piestuku nubrezta grafika nedave tasku. Pvz vienas mano klasiokas, uzemes matematikos respublikinej olimpijadoj 3vt, kenguroje 4vt, dar ten kazkur 4vt visiskai paprastai i si egzamina ziurejo - parase per 2h. ir isejo svest. Jis gavo 95% (nors zinoma yra vertas visu 100%) ir visai nesiparina, laimingas net, nes jam nusispjaut ant tu simtuku. Juk ne tai svarbiausia... 

tai va man irgi piestuku grafiko neuzskaite, tikra nesamone.... o juk visada piestuku braizydavom...

 

 Tai gal licejui nieks beveik tada 100% negavo, nes kiek klausiau, kokie 90% zmoniu su piestuku braize :D tingiu eiti i mokykla paziureti :P

 tai jus gal apeliacija bandykit del to piestuko pateikt ;]] sakykit mokykloj su tusinuku nieks net neleisdavo braizyt , kad nezinojot ir pirma karta matiekos egze isvis grafikus reikejo braizyt, gal jei daug kas paduos, pasvarstys ir pakels biski? :;]] as tai jauciu duociau jei buciau gaves kokius 97% ;]]

 hmm.. na as irgi pagalwojau apie apeliacija, nors mane ir toks rezultatas visai tenkina, tik nesazininga del grafiku

 

Žinutė parašyta: 2009-06-26 14:51:44 | Nuoroda

nu man idomu, simtukininkai atsiliepkit, jeigu kuris nors braizet su piestuku ir uzskaite :)

Žinutė parašyta: 2009-06-26 14:59:41 | Nuoroda
ciaesuas rašė:

Vabšė iš kur jūs traukiat, kad už braižymą su pieštuku balą mažino? Čia patys išmastėt?

 na tai, kad kitur visur lyg klaidų ir napadariau, tik va čia jeigu neužskaitė

Žinutė parašyta: 2009-06-26 15:05:09 | Nuoroda
Kengura rašė:
wiwaa rašė:
ciaesuas rašė:

Vabšė iš kur jūs traukiat, kad už braižymą su pieštuku balą mažino? Čia patys išmastėt?

 na tai, kad kitur visur lyg klaidų ir napadariau, tik va čia jeigu neužskaitė

 del to tiek tasku, kad 95 begautum negalejo nuimt. kazkur kazka suvelei. jei viskas teisinga, gal irodymus blogai darei.

 na gal, dabar visa gyvenima bus idomu kas ten ir kaip buvo :D

Žinutė parašyta: 2009-07-08 19:50:25 | Nuoroda

įmanoma su 15,54 į mif'o kurią nors matematinę specialybę įstoti. negerai, kad anglų valstybinio nelaikiau

Žinutė parašyta: 2009-07-08 19:55:05 | Nuoroda

kaip manot į kokią specialybę su 15, 54 balu įstočiau iš matematikos krypčių?