Vartotojo viliusm pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-07-02 09:13:46 | Nuoroda

Valgykla tai valgykla, man labiau domina studijų kokybė, kaip vertina darbdaviai baigus šias studijas ir ar gerokai patobulina asmeninį ekonominį mąstymą. Kaip rašėt, jog baigus tenka dirbt buhalteriais ir t.t. tai taip, nesvarbu kokiam čia univere baigsi sausai mokindamasis dėl populerumo, ir darba gausi nebent buhalterininku... Pats galvoju ar verta čia stoti, rašyti pirmas 2vietas vf ir m. Ar geriau rinktis taikomaja matematika...

Žinutė parašyta: 2009-07-02 11:22:20 | Nuoroda

balai mano nera auksti tikrai, seip visad galvodavau apie statistika bet ten galiu tik svajot nes reikejo visus egzus ~100islaikyt... taciau vistiek visas mano sarasas bus susijas su finansais skaicevimais, marketingu, ir mao nuomone sistema prasta sukurta turetu ir i tai atsizvelgti, kad zmogus zino ko nori, o ne stja del populerumo, visam sarase surase visiskai skirtingas specialybes... del studiju akd sunkios tai tikrai girdejau, bet girdejau ir tai jog po 2metus istempus jau dziaugias zmones besimokinatys taikomojoje matematikoje...

Žinutė parašyta: 2009-07-02 12:32:26 | Nuoroda

ne 100 bet jau netoli to, pagal konkurencini bala, ir seip nemazai stoja ten olimpiadu prizininku...

Žinutė parašyta: 2009-07-02 18:33:42 | Nuoroda

VU matematika ir jos taikymas tai kiek supratau cia Kaune senamestyje bus, gaila i vilniu norejau bet manosios specialybe skaune vistiek iseina, si bei Taikomoji matematika KTU...

Žinutė parašyta: 2009-07-02 19:18:09 | Nuoroda

Taip skaitysis prie fiziniu, ir kiek supratau gauti finansavima sudetingiausia prie socialiniu, kadangi stojanciuju ten ~50%. Nors kita vertus fiziniams suteikiama maziau (krepseliu).

Žinutė parašyta: 2009-07-03 00:38:33 | Nuoroda

Todel kad Kaune ju fakultetas. Pasiskaityt reikia raso viska, tik labai neaiskiai, buvo zmoniu, kurie ten istojo galvodami kad vilniuj teks studijuoti.... :)

Žinutė parašyta: 2009-07-03 00:41:15 | Nuoroda

Nors tiksliai pasakyti negaliu, bet man teta gyvenanti Kaune sake jog matematika ir jos taikymas, tai VU fakuletatas kuris isikures Kauno senamiestyje.

Žinutė parašyta: 2009-07-03 01:00:02 | Nuoroda

Sry cia perdaug postu prirasiau, bet gal klaidinama info pranesiau ir pats suklaidintas buvau, nes kad kaune tai neradau visgi mifas tai vilniuj... :)

Žinutė parašyta: 2009-07-03 13:55:29 | Nuoroda
~~Kristina~~ rašė:

Kaune yra Taikomoji matematika. Bet tai KTU, o ne VU. 

 Tai jo bet man buvo sake jog ir matematika ir matematikos taikymas yra vilniuje VU universiteto fakultete, zodziu blogai informavo mane. :) Dar geriau kad paciame vilniuje.

Žinutė parašyta: 2009-07-23 17:38:39 | Nuoroda

nu va cia ir istojau vf :) kas dar? :)

Žinutė parašyta: 2009-07-24 18:58:05 | Nuoroda

hi there, aš taippogi šioj specelybej, 1madieni vešiu dokus. :)

Žinutė parašyta: 2009-07-28 09:48:55 | Nuoroda

Nu kaip cia pasakius dauguma gazdina, kad ziauru t.t. paciam ir taip galvoj oj informa tik pailsejimui nuo matkes :) bet va vakar snekejau prie doku iforminimo tai sake nera ten jau taip baisiai ta mmt sugeba ir pasitusint viska, nu aisku dar paminejo ir tai, kad kartais jau tenka rimtai prisest. Jei visa gyvenima kalei besimokindamas tai cia jau taip nepavyks, turi truputi koses galvoj turet, tuo MIF > uz kitus. bent jau tai girdejau is zmoniu studijuojanciu ten 2-4kurse. :)

Žinutė parašyta: 2009-07-30 16:16:21 | Nuoroda

Aš tai kaip tik laukiu :) Atsibodęs man mono miestukas yra. Taip ir supratau kad nebus kaip šulej, kur nereikejo išvis net knygu namuose atverst... :) Mačiau buvo buvo, kur su tevais dar ateja nedrąūs, bet spejau ir susipazint su 2 žmonių is MMT eilej bestovedamas :) patiko ten man visai priėmime :)

Žinutė parašyta: 2009-08-01 15:16:23 | Nuoroda

Del tu banko korteliu pasiulymu tai jo... ten ir sriuba ir prezervatyvus ir redbuli dalino :D O kaip lsp mife patvirtino duomenis jum? VGTU iskart sekancia diena visiem patvirtinta buvo po sutarties pasirasymo, o man kazkaip ilgokai trunka jau :)