Vartotojo Desmondukas pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-03-01 16:46:11 | Nuoroda

Sveiki, norechiau paklausti ar Teises ir Policijos veiklos specialybe yra ir Vilniuje. MRU saite rasho, kad ji yra Vieshojo Administravimo fakultete, bet i ja ten negalima paspausti, rasho: "dokumentas nerastas", kazhkas tokio. Kituose forumuose zhmones rasho, kad tik Kaune ja galima studijuot. Tai kaip ish tikruju yra?

Žinutė parašyta: 2009-03-01 22:00:28 | Nuoroda

Bet kodel tada vieshojo administravimo fakulteto puslapyje tarp studiju programu yra Teises ir Policijos veiklos bakalauras? www.mruni.lt/lt/padaliniai/fakultetai/ad ministravimo_fakulteto/studiju_programos /

Žinutė parašyta: 2009-03-02 19:29:15 | Nuoroda

Jo. Shiandien skambinau i universiteta, sake, kad tik Kaune Teise ir Policijos veikla. Sushiko viska man, planavau stot i ja :(

 

Žinutė parašyta: 2009-03-02 20:35:56 | Nuoroda

Nu shiaip nebijau :D Tiek, kad visishkai miesto nepazhistu, net nebuves ten, gan toli man (nors shiaip su greituoju traukiniu greit nuvazhiuochiau). Ir dar girdejau, kad Kaune nemegsta ne lietuviu, o ash ne lietuvis kaiptik :D

Žinutė parašyta: 2009-03-02 21:21:59 | Nuoroda

Nu shiaip lyg ir viskas gerai, bijau bishki gal tik del akiu. O siuntimus duoda jau komisariate? MRU saite, rasho, kad nuo Vasario 1, bet kazhkas chia pries tai rashe forume, kad dar neduoda ju...

Žinutė parašyta: 2009-03-02 22:31:19 | Nuoroda

Nu shiaip matau normaliai, bet ankschiau labai daug sedejau prie kompo, tai gal bishki ir pasigadinau akis. Shiaip turiu drauga, kur mato mazhdaug pan kaip ash, bet kai stojo i pasieni, tai neperejo CMEK'e akiu ir dar jam ten kazhka del kepenu piso prota. Bet veliau pasitikrino viska privachioje klinikoje, ir pasirode sveikas ir norm matantis. Tai antru priemimu, zhiema, istojo. Vat ash taip biaju, kad man taip nebutu, nes antra karta CMEK'a pereiti galima butu tik po puses metu (chia ne 100% isitikines).

Žinutė parašyta: 2009-03-04 20:38:37 | Nuoroda

O antra karta pereidineti CMEK'o jau negalesi shiemet, jo?

Žinutė parašyta: 2009-03-23 20:08:59 | Nuoroda
Argentum rašė:

Šiandien ėjau cmek, tai dėl akių gydytojo nieko blogo pasakyti negaliu. Labai linksmas vyras. Šiaip šiandien būčiau viską ir baigusi, bet terapeutė... vat ji tai sukirtinėja... nepasirašė man, reikalauja pakartotinių tyrimų, prikabino man tokių ligų, kad aš jau vos ne viena koja grabe... regis, viskas užsitęs iki balandžio mėn...

 O kaip eiles? Daug zhmoniu? Draugas pereidinejo vasara, tai praejo tik kazhkur per savaite, nes zhmoniu buvo labai daug. Plius, ash ne ish Vilniaus, tai man autobusu pirmyn atgal kainuoja apie 17lt...Dar plius talonelai dabar po 2lt...Tai jei taip kokias 5 dienas ish eiles, tai..:D   

Rytoj varau pereidineti, bijau ;D

 

 

 

 

Žinutė parašyta: 2009-03-23 21:24:34 | Nuoroda
giedrius07 rašė:

desmondai,kai tavo draugelis sakei stojo i pasieni ir jo del akiu nepraleido,tai kai nuejo i privacia klinika ir patirkrino akis,tai jam cmek antra kart tikrino?

 Netikrino. Bet pas ja reikejo eiti vistiek. Jis jai parode tyrimu rezultatus, ir ji jam tik pasirashe, ar ka turejo padaryt...

Žinutė parašyta: 2009-03-23 21:53:53 | Nuoroda
giedrius07 rašė:

o tai kiek jis mate ,kad jo nepraleido pirma kart?

 Nezhinau, nesake, dabar jau pats turbut nepamena. Bet ash, kiek ji pazhistu, beveik 100% esu isitikines, kad jis mato normaliai.

Žinutė parašyta: 2009-03-24 11:45:44 | Nuoroda

V pizdu. Neperejau akiu. Bet idomiai labai buvo. Pirma karta taip normaliai, daugmazh visas raides susakiau teisingai, pasake, kad regejimas 0.7. Po to pradejo tikrinti ten tuo aparatu ir kazhkas daktarui nepatiko. Sako: "Dar karta tegul sedasi". Nu sedau dar, mazhesnes raides parode nei priesh tai, ash ten susimoviau, du kartus 3 ish 4 keturiu raidzhiu teisingai pasakiau. Vietoj "C" pasakiau "O" ir vietoj "P" - "R". Nustate 0.5 ir ishsiunte namo...

Žinutė parašyta: 2009-03-24 20:13:34 | Nuoroda

Man atrodo, dabar puse metu negaliu CMEK'o pereidineti, tai jau niekaip. Nu px, stosiu, kur nereikia tos komisijos ;]

Žinutė parašyta: 2009-03-24 20:43:28 | Nuoroda

Tai kad mano draugas irgi lauke puse metu, kol antra karta ejo pereidineti...