Vartotojo kaizere pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-07-24 09:16:53 | Nuoroda

Sveiki, aš irgi ekologija rašiau vos ne paskutiniu numeriu, nes norėjau į mediciną. Nusivyliau juodai, netgi pati nž ką toliau daryt, nes medicina buvo sena mano svajonė... o kas ta ekologija neturiu netgi žalio supratimo

Žinutė parašyta: 2010-07-24 20:27:25 | Nuoroda

Sveiki, norejau paklausti busimi medikai ir kitu istojusiu ir seip nusivylusiu savo stojimais zmonemis :) ka patartumet daryti. Mano balas yra 19,16 iki medicinos pritruko lb mazai. tai va ar man bandyti i antra tura rasyti vf ar vnf (nz ar dar antram tyure gali likt vf i medicina vietu) ar stot i vu ekologija vf (nes ten jau gavau pakvietima). Patarkit melieji, nes tikrai sunku apsisprest ;)

Žinutė parašyta: 2010-07-24 22:22:11 | Nuoroda

o ar yra galimybiu kad antram etape liko vf medicina ar farmacija? Sunku apsisprest ar bandyt i antra etapa...

Žinutė parašyta: 2010-07-24 22:23:42 | Nuoroda

gal kas zinot ar antrame etape konkursiniai balai mazeja ar dideja?pvz medicinos? niekaip negaliu rasti praeitu metu antros pakopos sferiniu koficientu...

Žinutė parašyta: 2010-07-24 22:27:58 | Nuoroda

manau kad visai imanoma,nes yra istojusiu ir su mazesniais i vnf

Žinutė parašyta: 2010-07-25 14:19:47 | Nuoroda

as jau apsisprendziau dalyvauti antame etape del vnf medicinos, manau kad turetu pasisekti. girdejau kad vu nesurinko pakankamai studentu i vnf vietas tai sake antrame etape ju tikrai bus. tai kas galvoja apie vu vnf tai patariu bandyt per antra etapa, o del kmu vnf tai nz...

Žinutė parašyta: 2010-07-27 21:14:51 | Nuoroda

O jeigu as dalyvauju antrame etape man nereikia kazkaip atsisakyti nuo pirmame etape gautos vietos?(pirmame etape as gavau vieta i nenorima studiju programa). Ar reikia kur nors skambint ar automatiskai patenku i kita etapa?

Žinutė parašyta: 2010-07-29 11:33:08 | Nuoroda

Laukiam :) reik tiketis geriausio arba blogiausio...