Vartotojo Žanet pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-03-31 17:54:32 | Nuoroda

Na man rytoj jau istorijos bandomasis.Tai darausi praitu ir ankstesniu metu valstybinius egzaminus,nes manau bus viso to misinys,kadangi bandomuju nebera internete,o mokytojas sake nieko nerose.

Žinutė parašyta: 2009-03-31 17:56:49 | Nuoroda

Iskaita lyginant su praitais metais buvo pakankamai sunki.Nors ir taip aisku,vienais metais lengviau,kitais sunkiau,visuomet sitaip. Buvo keletas suktu klausimu.Rosiausi ir islaikiau,na tas rosimasis toks,kad pasiziurinejau ankstesniu metu ir mokytojas buvo daves nemazai.Islaikiau 26/30 :) 

Žinutė parašyta: 2009-03-31 18:26:44 | Nuoroda

O tarkim pereini savaite ir tas israsas,kad perejei galioja tik metus,nes mat taipogi noreciau i policijos veikla stoti,bet pirmenybe teikiu politikos mokslam,jeigu ten neistociau,policija butu puikus viariantas,bet kad dar tiksliai nezinau,kaip eisis istoti.Tad padekit,ar tik metus galioja ar ilgiau?

Žinutė parašyta: 2009-03-31 19:30:22 | Nuoroda
quartiz rašė:
Žanet rašė:

Na man rytoj jau istorijos bandomasis.Tai darausi praitu ir ankstesniu metu valstybinius egzaminus,nes manau bus viso to misinys,kadangi bandomuju nebera internete,o mokytojas sake nieko nerose.

 ir aš ryt rašau :)

 Rosiesi? :) 

Žinutė parašyta: 2009-03-31 19:32:28 | Nuoroda

Begalo noriu i KU politologijos studijas,ziuresim,kaip eisis :)

Žinutė parašyta: 2009-03-31 19:37:30 | Nuoroda

Lietuviu kalba (V)

Istorija (V)

Matematika(M)

Anglu kalba (M)

Informatika(M)

Kompiuterinio rastingumo iskaita jau  islaikyta

Žinutė parašyta: 2009-03-31 19:51:17 | Nuoroda

Jo,is exelio belenkiek klausimu buvo.

Žinutė parašyta: 2009-04-01 13:36:26 | Nuoroda

Mes vat siandiena rasem,praitu metu bandomaji dave,net nesitikejau.

Žinutė parašyta: 2009-04-01 22:39:18 | Nuoroda
karlis rašė:
Žanet rašė:

Mes vat siandiena rasem,praitu metu bandomaji dave,net nesitikejau.

 Na ir kaip sekesi? ar nebaisu buvo..?

 Na zinok atsisedau ir kai pamaciau uzduoti,biskeli ne kaip buvo.Na nezinau,bet gal ir gerai,pasitikrini savo zinias,rosiausi ne kazin kiek laiko,perskaiciau konspektus ir perverciau viena knyga,tiksliau trecdali josios :)