Vartotojo Ivoneishn pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-04-20 19:11:35 | Nuoroda

 Sveiki visi :) aš čia sėdžiu, bandau kažką mokytis, bet nieko gero jaučiu neišeis :D o kas nors iš jūsų bandė mokytis apie Lietuvos tūkstantmetį arba Vilnius - Europos kultūros sostinė tema? kažkaip jaučiu, kad ji gali būti įskaitoj ir tekti būtent man :S

Žinutė parašyta: 2009-04-20 19:15:42 | Nuoroda
parkosaulute rašė:
Ivoneishn rašė:

 Sveiki visi :) aš čia sėdžiu, bandau kažką mokytis, bet nieko gero jaučiu neišeis :D o kas nors iš jūsų bandė mokytis apie Lietuvos tūkstantmetį arba Vilnius - Europos kultūros sostinė tema? kažkaip jaučiu, kad ji gali būti įskaitoj ir tekti būtent man :S

 Aš tai nesimokiau.... Sakė mokytoja, kad pernai buvo kažkas su Europos kultūros sostine... :)

vat kaip tik faktas, kad buvo ir gali ir vėl pasirodyti :D laikau rytoj 10.15 tai busiu jau biškį temų apsižinojusi ;))) su anglų man visad viskas gerai buvo tačiau kažkaip jau jauduliukas po truputį ima apimti :)

 

Žinutė parašyta: 2009-04-20 19:18:32 | Nuoroda

 Dabar telieka laukti rytojaus ir iš ryto čia užsukti - gal jau temų pora bus :)

Žinutė parašyta: 2009-04-20 19:24:55 | Nuoroda

 Aš šiaip turiu susiradus truputį informacijos apie kai kurias temas, kurios man žiauriai sunkios, tai galėčiau kam nors atsiųsti jei ką.  ten maždaug apie Lietuva - kultūros sostinė, biški (labai mažai)  apie ES ir Nato. tai pat apie lietuvos nacionalinius parkus, olimpines žaidynes, truputis apie lietuvos valdžią na ir viskas. sakykit jei kam reikėtų - atsiųsčiau per skype 

Žinutė parašyta: 2009-04-20 21:24:52 | Nuoroda

 vau kiek daug paprašė  net nesitikėjau! xDDD palaukit žmonės 

Žinutė parašyta: 2009-04-20 21:36:18 | Nuoroda

 Pamačiau, kiek daug žmonių susidomėjo mano prastuoju konspektu ir nusprendžiau jį įdėti į šį puslapį... jis bus ties "pagalbinė medžiaga" ;) atsiprašau, kad negaliu visiems išsiųst asmeniškai 

Žinutė parašyta: 2009-04-20 21:56:03 | Nuoroda

Norėjau paklaust, ar tas, kuris laiko iš pačio ryto galėtų iš kart kokiu nors būdu įkelti čia bent vieną temą... manau visiems vėlėsniams labai praverstų... 

Žinutė parašyta: 2009-04-21 12:44:37 | Nuoroda

 sveiki visi :) labai ačiū tam žmogui, kuris jau 8.50 paskelbė temas... labai pravertė :) laikiau 10.15 val, 3 bilietą, buvau b mokinys. atsakiau visai neblogai, surinkau 29 iš 30 punktų, o kaip jūs? :)

Žinutė parašyta: 2009-06-28 17:49:57 | Nuoroda

 Ech... dabar paskaičius jūsų komentarus net išsigandau... noriu rinktis tiktai ekonomiką Vilniaus Universitete ir man tinka tiktai valstybės finansuojama vieta. Matematiką išlaikiau 90%, lietuvių 88%, istorija bei anglų bus maždaug 80, o gal ir daugiau... kaip manot - neturiu jokių šansų į nemokamą? :(

Žinutė parašyta: 2009-06-28 17:54:52 | Nuoroda
adirgnI rašė:

norejau paklausti ar yra skirtumas stojant y ekonomika su vokieciu kalbos laikytu egzaminu, o ne anglu,?

 nėra žinoma :)

Žinutė parašyta: 2009-06-28 18:05:44 | Nuoroda
adirgnI rašė:

nusiramink, su tikiais balais manau tikrai turetumei ystoti y vf VU ekonomika, nes tavo balai yra pkankamai geri...

 Ačiū, bet jau truputį geriau pasijutau :D truputį gaila, kad matematika 90, būtų buvę gal kokie 96 jei aš nebūčiau sugalvojus, kad skaičiaus 900 šaknys yra 3 ir minus 3 :D

Žinutė parašyta: 2009-06-28 18:17:37 | Nuoroda
adirgnI rašė:

na tikrai labai kvaila klaida, bet is to jaudulio bet ka gali parasyti... as ir labai nusiminusi nes tikrai buciau daugiau gavusi, bet is to susijaudinimo gera atskyma nubraukiau ir belen ka prasiau...

 Ech... būna taip... jaudintis tai visai nesijaudinau bet aš tikra mėgėja daryti baisiai kvailas klaidas, pvz. vietoj 6 parašyt 9 ar vietoj žodžio "sharp" kartą parašiau "shark" :D 

Žinutė parašyta: 2009-06-28 18:25:47 | Nuoroda
adirgnI rašė:

na taip jau pasitaiko 

 norėjau paklausti, kaip jūs manote - rytoj važiuosiu pateiksiu prašymą stoti ir manau sutaupyti ir pasirinkti tiktai vf ekonomiką VU. Kaip manote, gal apsigausiu ir neįstosiu? ar bandyti kitus universitetus ar rinktis tikrai vieną nu viltimi, kad priims?  tiesą sakant į kitus universitetus nenoriu bet gal nerizikuoti ir įrašyti ir juos? 

Žinutė parašyta: 2009-06-28 18:34:40 | Nuoroda
adirgnI rašė:

as tai manu, kad yra kitu puikiu univeru kurie puikiai paruosia ekonomistus. pvz.. VDU, MRU, KTU.... o kodel tu tik vien y VU nori?

na dar manu, kad su tokiais balais ystosi y VU vf, na gal jau kur y gala, bet turetumei...

nelauksi nei istorijos egzo rezultato?

?

 net nežinau... tik ryt laisvo laiko turėsiu taip tai visą laiką prižiūriu neseniai gimusią dukterėčią... Noriu į VU nes jis vienas geriausių Lietuvoje  tokia jau aš išranki  na bet manau, kad rinksiuos daugiau variantų nes besinervuodama ir iki priimtųjų paskelbimo gal neišgyvensiu 

Žinutė parašyta: 2009-06-28 18:51:25 | Nuoroda
adirgnI rašė:

rasydama ir kitus univerus turesi didesne galimybe ystoti y issvajota specelybe. svarbiausia ji, o ne univeras. beje, visas paruosimas bei ziniu ir mokslo ysisavinimas, gebejimas jas pritaikyti priklauso nuo pacio studento, o ne nuo univero.... toky pastebejima matau labai daznai...

 Na gal ir tiesa, tačiau daug kas priklauso ir nuo dėstytojo, to, kaip jis tau dėsto savo dalyką... Truputį paieškojus nusprendžiau rinktis ekonomiką VU bei finansų ekonomiką MRU, daugiau Vilniuje ekonomikos studijų išskyrus kolegijas ir žemės ūkio universitetą neradau... o jūs irgi rinksitės ekonomiką? 

Žinutė parašyta: 2009-06-28 20:36:47 | Nuoroda
adirgnI rašė:

as tai taip labai noriu, bet jauciu si svajone zlugs kai ryt suzinosiu ltviu ir istes rezultatus nes pvz man istes egzas buvo sunkokas, o del ltviu- tai nzn, jis labai snkus, kartais ir geriauiai besimokantys neislaiko...

 

 Tiesą sakant, man istorijos egzaminas pasirodė daug lengvesnis negu tikėjausi, maniau, kad išlaikysiu maždaug 60 - 65 % bet po egzamino manau, kad galbūt daugiau nei 75% surinksiu (bent jau tikiuosi) tai man tai būtų didelis žygdarbis, visad iš istorijos turėdavau 9 bet mano atmintis tokia baisi, kad kai tik parašau kontrolinį ar šiaip kokį darbą viską po kelių dienų pamirštu  o lietuvių kalbos egzaminas baisiai sunkus! reikia būti vos ne lituanistu, kad daugiau 90 surinktum... 

Žinutė parašyta: 2009-06-29 11:46:33 | Nuoroda

 Kaip jaudinuos... taip laukiu istorijos ir anglų rezultatų... 

Žinutė parašyta: 2009-06-29 14:44:22 | Nuoroda

 Ši diena man atnešė baisiai daug laimės, iš anglų gavau 94 o iš istorijos 89 - tikrai nesitikėjau  tai dabar gal ir į VU pavyks prasibraut nemokamai, o jei kas tai užtikrinta manau MRU :)

Žinutė parašyta: 2009-06-29 15:40:15 | Nuoroda

 Anglų išlaikiau 94% baisiai laiminga :D

Žinutė parašyta: 2009-06-29 15:41:15 | Nuoroda

 Socialiniai: 19.42 berods...