Vartotojo Charlain pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2011-07-03 19:42:06 | Nuoroda

Mane domina- ar labai skiriasi studijos VU nuo MRU? Sako, kad VU galima pamiršti lietuvių kalbą- mokomoji literatūra angliška, informacija internete taip pat ne lietuviška. Bet manau, kad ir MRU panašiai. Neva VU- prestižinis univieras, o MRU- jaunatviškesnis, tai nebežinau. Ką jūs galvojat? 

Žinutė parašyta: 2011-07-03 21:46:31 | Nuoroda

Turiu keletą klausimų - kiek šiose studijose yra aktuali užsienio kalba? Esu prisiklausius komentarų, jog lietuvių kalbos su kiekvienais metais vis mažiau. Ar iš tiesų mokytis reikia tiek daug, kad asmeniniam gyvenimui nebelieka laiko? Studijų programa kiek suprantu sausa? Kokios dėstytojų pažiūros- naujoviškos ar konservatyvios? Visgi universitetas- prestižinis ir labai senas, taigi naujovių vėjų turėtų daug nebūti.

Ačiū už atsakymus :)

Žinutė parašyta: 2011-07-03 21:56:07 | Nuoroda

Daug kur. Reikėtų konkretumo - kas tave domina- humanitariniai, socialiniai ar kt. mokslai?

Žinutė parašyta: 2011-07-03 22:03:14 | Nuoroda
Tomas20 rašė:
Charlain rašė:

Daug kur. Reikėtų konkretumo - kas tave domina- humanitariniai, socialiniai ar kt. mokslai?

 Socialiniai nelabai traukia noretusi viriskesnes profesijos, bet zinoma noreciau, kad jis butu ir perspektyvo :)

 Siūlyčiau apsilankyti lamabpo.lt svetainėje, susivesti savo egzaminų balus į skaičiuoklę ir žiūrėti kokie tavo šansai kažkur įstoti.  Visos studijų programos- www.lamabpo.lt/studiju-programos, pasieškok- netingėk. Forumiečiai nelabai ką patars, nepažinodami Tavęs. Vyriškas profesijas aš įsivaizduoju fizinių mokslų srityse- bet ten reikia fizikos arba chemijos. Taigi ieškokis, domėkis ir surasi tinkamą kelią! Sėkmės ;)

Žinutė parašyta: 2011-07-03 22:55:54 | Nuoroda

Manau, kad naujos profesijos bus naudingesnės, ieškant darbo. Nes gi tokių sričių profesonalų- mažai ir galbūt Tavo karta ir bus pirmoji. Turbūt kalbi apie tokias specialybes kaip lyderystė,ane? :)

Žinutė parašyta: 2011-07-13 18:03:47 | Nuoroda

Na jau žinau, kad aš tikrai būsima psichologijos studentė. Būtų smagu susipažinti su bendraminčiais :)

Žinutė parašyta: 2011-07-13 18:07:02 | Nuoroda
Viktorijaaa rašė:

Sveiki noreciau paklausti ar su 17,16 balais imanoma istoti i socialini darba vf vieta universitete ?
 

 Į kokį universitetą? Pernai metų balai nėra labai aukšti- paskutinis kviestas žmogus turėjo 3,80 vnf studijose. O į vf, ar pateksi, tai loterija :)

Žinutė parašyta: 2011-07-16 20:57:01 | Nuoroda
snowboardingaddict rašė:
Charlain rašė:

Na jau žinau, kad aš tikrai būsima psichologijos studentė. Būtų smagu susipažinti su bendraminčiais :)

 Kurį universitetą pirmu nr rašei/rašysi? Jei VU, tai greičiausiai būsim bendrakursiai :)

 Turbūt, kad MRU :) Man ten įdomesnė studijų programa :)

Žinutė parašyta: 2011-07-18 13:24:13 | Nuoroda

Ir aš, ir aš! :)

Žinutė parašyta: 2011-07-18 13:24:58 | Nuoroda
Charlain rašė:
snowboardingaddict rašė:
Charlain rašė:

Na jau žinau, kad aš tikrai būsima psichologijos studentė. Būtų smagu susipažinti su bendraminčiais :)

 Kurį universitetą pirmu nr rašei/rašysi? Jei VU, tai greičiausiai būsim bendrakursiai :)

 Turbūt, kad MRU :) Man ten įdomesnė studijų programa :)

 Pakeičiau planus- pirmoj vietoj įrašiau VU :)

Žinutė parašyta: 2011-07-27 23:02:59 | Nuoroda

Aš jungiuosi į jūsų gretas! Šiandien buvau maloniai priimta į psichologijos studijas :) Kol susigaudžiau tose platybėse, bet savanoriai kuratoriai buvo superingi- padėjo iš visos širdies. Ačiū Jiems! :)