Vartotojo kiaukt pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-05-29 14:50:55 | Nuoroda
Muuuuu rašė:
vyckinis rašė:

e man ir atsiuskit atsakymus y  

egzaminuuzduotys.lt/category/chemijos-eg zaminai/

 Taip, o 2003 m.? Jei kas turit, būkit geri, paviešinkit!

Žinutė parašyta: 2009-06-01 13:31:39 | Nuoroda

Cia manieji: 1-3; 2-2; 3-1; 4-3; 5-1; 6-4; 7-4; 8-3; 9-3; 10-2; 11-1; 12-3; 13-2; 14-1; 15-2; 16-3; 17-2; 18-3; 19-2; 20-3; 21-4;22-2; 23-4; 24-4; 25-2; 26-2; 27-3; 28-4; 29-2; 30-1.

 

Žinutė parašyta: 2009-06-28 11:54:09 | Nuoroda
buleina rašė:

Aš kažko nesuprantu.  Yra 1300 financuojamu vietu ir norit pasakyti, kad jos visos bendros, ir gavus krepselį tu ji neštis gali į kokia nori specialybę. bet pvz: žmogus nori stoti į biocheminę moklų sritį t.y slaugą, tai jis turės dėl nemokamos vietos kovoti su tais , kurie nori stoti į mediciną, farmacija ir t.t.. juk būtent šiose specialybėse , tai daug didesnių balų reikia. Ir jei visi su didesniais balais nusigirebs krepšelius , tai net tas kuris vidutiniškai mokėsi, ir manau jo rezultatu tikrai pakako stojant į sklauga negaus valstybės financavimo , nes konkuravo su tais, kuriems stojant reikia daug didesnių balų. Ar kaip čia yra ?? Aš jau nieko nebesuprantu ??  

 Butent taip ir yra!

Žinutė parašyta: 2009-06-28 20:09:08 | Nuoroda
nanoo rašė:
Muuuu rašė:
Kotrybird rašė:

Taigi imanoma po 2 metu, jeigu atsilaisvina vieta, geriausieji gali i ji pereiti is mokamo i nemokama.

 Tu tikra? Aš susimaišiau tada. Kad tie, kurie nemokėjo, gali pradėt mokėt, tai žinau, o atvirkščiai - nesu tikra ;S

 Įmanoma. Jei gerai supratau, tai yra taip: po dviejų metų jei tavo vidurkis patenka tarp 10% geriausių kurse, o tu neturėjai krepšelio, tai jį gauni. Tačiau bent medicinos atveju, tai tikėtis tokiu būdu gauti krepšelį būtų gana naivu. Į VU mediciną įstoja ir taip pakankamai protingi žmonės, o dar reikėtų 90+ % jų pralenkti.. Viskas yra įmanoma, tačiau šansų mažokai..

 Medicinos atveju naivu? Ha!!! O tai pvz jei i kokia specialybe niekas neistoja vf, visi tik m, su kuo jiem konkuruot po tu dvieju metu?

Žinutė parašyta: 2009-06-29 16:53:39 | Nuoroda

O tai žiū, man rodos kad ta skaičiuoklė nevisai teisingus balus rodo?? Arba gal aš rankiniu būdu ne taip skaičiuoju, pvz medicina: (Vbio/10+13)*0,4 + (Vchem/10+13)*0,2 + (Vltu/10+13)*0,2 + (Matematika'A'+1)*0,2     Skirtingai gaunas...

Žinutė parašyta: 2009-06-30 13:22:48 | Nuoroda
Mr.Lazy rašė:

Jei ir nepaskelbta, tai pagal pernai galima sprest. Neatsiras tu vietu belekiek is niekur. Viskas pinigus kainuoja.

O i mokamas galesit nesunkiai istoti silpnesniuose univeruose, nes juose nemokamu praktiskai ir nelabai bus. Visi su kapseliais pabegs i VU ir t.t.

 Šiaip tai tu labai klysti draugas Lazy. Jei paskaičiuotum, tai krepšelių bus žymiai daugiau negu nemokamų vietų prestižiniuose universitetuose. Taip kad atliks dar tų krepšių ir silpniems univerams, kas norės nemokamai mokytis aišku. Nepamiršk, kad finansuoja tik 110% praeitų metų VF skaičiaus.

Žinutė parašyta: 2009-06-30 17:17:53 | Nuoroda

Arba cia VDU reklama. Duok savo krepsi, o jie tau irgi pora litu ant sasiuviniu/alaus.

Žinutė parašyta: 2009-07-01 19:57:21 | Nuoroda
Medix rašė:

nu su ranka paskaiciavus irgi gaunasi 19,86, toks pats kaip ir su skaiciuokle. nezinau kodel sakei kad ji blogai skaiciuoja (think)

 Tada tavo metinis pazymys B lygiu speju :) Paprasciausiai skaiciuokle neprideda balu uz A lygi.

Žinutė parašyta: 2009-07-02 20:04:02 | Nuoroda
sokoladinis rašė:
Medix rašė:
seomas rašė:

aha, bet medicina netraukia, čia atsarginis (3) variantas juokais.. molekulinės biologijos arba biochemijos noriu.. gal pavyks..

 biochemija nepavyks

bet molekuline - laisvai... ten stoja tie, kas nepateko i medicina

man keista, kodel zmones kartais taip idomiai isdelioja savo prioritetus prasyme... na, ryskiausias pavyzdys biomedicinos srityje butu prasymai i VU, kuomet is pradziu nurodoma medicina, o paskui odontolgija suprask, jei neistoju i medicina, tai tada tiek to - busiu dantistas o balai siaip - juk i juos nieks neziuri

 Ot tai skirtumas, ką ir kaip surašyt, tiek vietos (16 tuščių langų!!) juk ir skirta pafantazavimui! O saiga gal į odontologiją nieks su akštais balais stot nebenorės, susimokys ir boikotuos, šiais laikais...lauk visko.

Žinutė parašyta: 2009-07-02 21:38:29 | Nuoroda
sokoladinis rašė:
Ziuzelis rašė:
Kotrybird rašė:
Ziuzelis rašė:

Mane nustebino mokamų skaičius, toks mažas

 mane irgi  o atrodo kaip tik valstybei labiau apsimoketu daugiau mokamu vietu padaryt..

 Aš ir maniau,kad mokamos labiau apsimoka,nes suma didesnė, nei,kad iš valstybės gaus

Aukstajai geriau gauti is valstybes. Juk istoje i mokama gali atisakyti vietu arba po semestro, metu ar dvieju gali mesti mokslus del finansiniu priezasciu ir pan. Istoje i nemokama bijos iseiti ar buti ismesti, nes tures susimoket valstybei. Taigi, jei aukstosioms leistu, jos ir tas mokamas paverstu valstybes finansuojamomis juk cia pinigeliai - garantuoti!

 Man tai pvz neaišku. Jei iškris, susimokės valstybei, o ne aukštajai. O iškristi nei vafliniai, nei morkiniai nenorės, kai tokios kainos, jei m, tai nereiškia, kad pinigų per daug turi ir gali sau leist atsainiai mokytis. Ir šiaip kažko man atrodo, kad aukštajai geriau be tarpininkų, gaut pinigus tiesiai iš studento (m), o ne per valstybę. Išpūstas reikalas čia dėl to univerų konkuravimo dėl krepšininkų.

Žinutė parašyta: 2009-07-03 23:42:13 | Nuoroda
Medix rašė:

dabar noriu siuo savo pasisakymu irodyti, kad stojimas yra labai nenuspejamas daiktas, cia akcentuojama tau sokoladini:D

gerai tarkim zmogus nori istoti i kmu medicina, kurioje yra apie nu tarkim 260 VF vietu. taigi jo konkursinis yra tarkim 19,8, tai reiskia kad jo egzaminu vidurkis bus ~90%. Ok, tai reiskia, kad jis priklauso 10% geriausiuju ir galime suzinoti kiek ju yra;D. Imame biologijos egzamina, kadangi jis sioj srity kaip ir pagrindinis, kuri laike 4300 (berods) zmogiuku, taigi jis priklauso 430 geriausiuju. Na dabar pafantazuokim, tarkim tie visi 430 nusprendzia stoti i kmu medicina ir tas, atrodytu, saugus 19,8 konkursinis balas tave paveda?:D Nors aisku toks scenarijus yra vargiai imanomas, taciau zmoniu noru ir susidomejimo bei mados tam tikrai specialybei prognozuoti taip lengvai negalima;D.

 Teoriskai galima cia irodineti belenkiek ir belenka. O praktika rodo taip: su tokiu balu VU praeitais metais butum kazkur apie viduriuka ir auksciau. Gaila siemet praktika mazai beiseina remtis, ivesta matematika i KB kaip gelbejimosi ratas. Konkursas gali ir padidet.