Vartotojo inguolle pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-05-29 21:19:13 | Nuoroda
EzoTao rašė:

Matematikoje esu vidutinių sugebėjimų, bet žaliu savęs nepavadinčiau. Egzaminas, mano manymu, nebuvo labai sunkus, bet pamąstyti reikėjo. TIk, aišku, nuo kvailų klaidų nepabėgau: integruojant plotą panaudojau ne integralo formulę, o išvestinę. Ir kas man šovė į galvą... :D

Paskutinį uždavinį sprendžiau šitaip: abiejų irkluotojų greičius pasižymėjau x, o upės tėkmės - y. Tada susistačiau lygtis pagal laiko išraišką: 1) 5/ (x - y) + 5/ (x-y) ir 2) 10/ x. Viską sutraukęs ir sutvarkęs pasiėmiau TARIAMAS reikšmes: x =2, y = 1. Ir tada akivaizdžiai gavosi, kad Domas, antrasis inrkluotojas, treniruotėje užtruko trumpiau.

Logaritminėje lygty gavau tuščią aibę. Bet nežinau, ar ten gerai.

 

 

 as dariau labai panasiai kaip tu :) taip paciai zymejau, tik 1) 5/x-y + 5/x+y, nes griztant tai pasroviui prisideda tekmes greitis;) ir padariau isvada kad x>y nes x-y>0, y>0, todel staciausi skaicius (tuos pacius kaip tu) ir padariau isvada kad domas uztruko maziau:)

siaip egzaminas buvo ziauriai lengvas, is pradziu dziaugiaus, bet db pradedu mastyt, kad daug kas gerai parase, todel vertintojai uz niekus balus atimines ://

o spet kiek balu gausi is tikro kvaila, nes cia sudetingas reikalas visos respublikos abiturientu jegas ivertint ;)

Žinutė parašyta: 2009-05-29 21:22:06 | Nuoroda
Abittt rašė:

ar tiktu toks aritmetines progresijos irodymas.

su duotaja formule rasti a3. tada pasirasyti kad a2=(a1+a3) / 2 ; a2=a2.

 siaip jau a2-a1=a3-a2, bet tavo budas veikia, nezinau ar uzskaitys :)

Žinutė parašyta: 2009-05-30 22:07:48 | Nuoroda
EzoTao rašė:
inguolle rašė:
EzoTao rašė:

Matematikoje esu vidutinių sugebėjimų, bet žaliu savęs nepavadinčiau. Egzaminas, mano manymu, nebuvo labai sunkus, bet pamąstyti reikėjo. TIk, aišku, nuo kvailų klaidų nepabėgau: integruojant plotą panaudojau ne integralo formulę, o išvestinę. Ir kas man šovė į galvą... :D

Paskutinį uždavinį sprendžiau šitaip: abiejų irkluotojų greičius pasižymėjau x, o upės tėkmės - y. Tada susistačiau lygtis pagal laiko išraišką: 1) 5/ (x - y) + 5/ (x-y) ir 2) 10/ x. Viską sutraukęs ir sutvarkęs pasiėmiau TARIAMAS reikšmes: x =2, y = 1. Ir tada akivaizdžiai gavosi, kad Domas, antrasis inrkluotojas, treniruotėje užtruko trumpiau.

Logaritminėje lygty gavau tuščią aibę. Bet nežinau, ar ten gerai.

 

 

 as dariau labai panasiai kaip tu :) taip paciai zymejau, tik 1) 5/x-y + 5/x+y, nes griztant tai pasroviui prisideda tekmes greitis;) ir padariau isvada kad x>y nes x-y>0, y>0, todel staciausi skaicius (tuos pacius kaip tu) ir padariau isvada kad domas uztruko maziau:)

siaip egzaminas buvo ziauriai lengvas, is pradziu dziaugiaus, bet db pradedu mastyt, kad daug kas gerai parase, todel vertintojai uz niekus balus atimines ://

o spet kiek balu gausi is tikro kvaila, nes cia sudetingas reikalas visos respublikos abiturientu jegas ivertint ;)

 Jo jo, susimaišiau, aš ten irgi pliusą dėjau, nes tas tėkmės greitis prisideda. Taip išeina, kad taip pat abu padarėm. Reiškia, gerai bus :)))

 na jei jau du gudrus(che:D) zmones sugalvojo tai gal ir gerai :DD is tikruju neisivaizduoju kaip kitaip ta uzdavini galima butu sprest...

Žinutė parašyta: 2009-06-03 14:42:37 | Nuoroda

as klausyme parasiau 23 o ne 24, ir manau turėtų būti home o ne homes nes buvo 'is'...vienas žodis buvo salatary ar pan, net neįsivaizduoju ką jis reiškia todėl parašiau kaip girdėjau :D

o rašiny tai susimoviau....užsikirto žodžiai:D tai gamykla virto 'fabric' o pristatymas 'introduction' :/// rašiau apie global warming ir environment pollution, bei opposing view parašiau kad yra tokių, kurie mano kad global warming yra išpūstas reikalas...kaip manot, į temą? :)

Žinutė parašyta: 2009-06-03 14:45:02 | Nuoroda

gal žinot kada užduotis i neta idės?

Žinutė parašyta: 2009-06-03 14:45:40 | Nuoroda
bakaz rašė:
inguolle rašė:

as klausyme parasiau 23 o ne 24, ir manau turėtų būti home o ne homes nes buvo 'is'...vienas žodis buvo salatary ar pan, net neįsivaizduoju ką jis reiškia todėl parašiau kaip girdėjau :D

o rašiny tai susimoviau....užsikirto žodžiai:D tai gamykla virto 'fabric' o pristatymas 'introduction' :/// rašiau apie global warming ir environment pollution, bei opposing view parašiau kad yra tokių, kurie mano kad global warming yra išpūstas reikalas...kaip manot, į temą? :)

 TIk as nesuprantu, tai jus visi ir raset skaicius kaip skaicius : D ? As tai is kazkur isikales, kad reikia rasyt skaiciu kaip zodzi tai ir rasau twenty three... : )

 uzskaito ir skaicius;)

Žinutė parašyta: 2009-06-03 14:56:55 | Nuoroda

šiaip tai jo, egzas ne iš lengvųjų:// už matkę ir lietuvių sunkesnis..skaitymas sunkus, bet gramatka lengva ir klausymą šiaip įmanoma buvo padaryt bet...nepadariau viso:D ką parašėt antram man atrodo sakiny kur she is...on orangutans (ar pan)?

o dėl rašinio tematikos per daug nepergyvenkit, pernai užskaitė ir tuos kurie rašė kur norėtų nuvykti :D jiems svarbiausia mūsų raštingumas...

Žinutė parašyta: 2009-06-06 18:11:07 | Nuoroda
hidan rašė:
inf.ar rašė:

dėl tų krepšelių.. Tai kaip suprantu juos nebūtinai gaus žmonės kurie egzaminus išlaikė geriausiai? Na nebus taip, jog gaus krepšelį abiturientas ir jį nešis kur nori? Man Trodo tokiu atveju Biški nesąžininga, jog studentas kuris išlaikė geriau turės mokėt už mokslą, kai tuo tarpu koks nors išlaikęs žymiai prasčiau ir stojantis neva kur blogiau gaus nemokamą. :/

 Tu neteisus. Juos butent gaus tie, kurie turi geriausius balus stojant i tam tikra sriti. ta prasme, tu gausi krepseli tarkim i humanitarinius, ir galesi ji nestis i bet kuri univera. :)

 vat butent, kad krepselius gaus geriausiai islaikiusieji ir nesis bet kur. tik man idomu, sriti pasirinkta ims ta kuria pirmu numeriu irasysi?ar visus pasirinkimus vienoj srity rasysim? ir kai gausi krepseli galesi i bet kur istot kur pirmu nr rasysi ar vistiek konkursas bus?o jei pvz gauni krepseli kolegijoj bet nori studijuot univere mokamai? :D o jei pvz istoji i pirma nr tai toliau net nebekonkuruoji?

Žinutė parašyta: 2009-06-07 20:16:22 | Nuoroda

wow negalvojau kad šita spec tokia populiari :D aš ją laikiau tik kaip atsarginį variantą jei kitur nepasisektų...atrodo neišdegs :D

Žinutė parašyta: 2009-06-12 18:56:38 | Nuoroda

taip, testas buvo nesvietiskai sunkus, bet deka logikos ir sekmes (aciu mano angelam kurie pasufleravo spet butent taip:D) atsakiau 19 is 25 :) manau visai neblogai. o primetus pagal vertinimo instrukcija is viso su paklaida turetu but apie 72 taskus :) tai irgi visai nice. is tikro daug faktu zinot nereikejo (o as ju niekada ir nemegau kalt:D) daugiausiai reikejo logikos, atidirbimo su saltiniu ir sekmes.

Žinutė parašyta: 2009-07-23 20:35:24 | Nuoroda

sveiki naujieji kolegos! tikiuosi sauniai sutarsim ateinancius ketverius metus

Žinutė parašyta: 2009-07-26 21:25:28 | Nuoroda

jei kas norit pabendraut,  mano skype: ingebore