Vartotojo fadeless pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-06-03 12:44:18 | Nuoroda

Oj zmogeliukai siemet su egzais bus negerai... Vakar kalbejau su biologijos mokytoja tai sake kad siemet pasikeite vertinimo komisijos pirmininkas.. dabar bus kazkokia mokytoja is licejaus. sake ji ziauriai griezta ir pan. plius siu metu egze turetu buti daug klausimu po viena taska(turbut jau patys pastebejot tai is chemijos egzamino kas laike)... kodel? todel kad daug zmoniu atsisijotu ir pan. gali nuimineti balus del bet kokiu smulkmenu. ir viskas del tu krepseliu... kad maziau ju gauti ir daugiau kam tektu moket. tai vat...

Žinutė parašyta: 2009-07-23 11:21:32 | Nuoroda

0645 VU chemija(konservavimo ir restauravimo chemija)

Žinutė parašyta: 2009-07-30 11:57:27 | Nuoroda

sveiki, istojau i konservavimo ir restauravimo chemija ;) mano skype: fadeless_gintaria

Žinutė parašyta: 2009-07-30 12:00:13 | Nuoroda

yra yra   susitiksim ten!

Žinutė parašyta: 2010-06-24 00:30:15 | Nuoroda

 .

Žinutė parašyta: 2010-06-24 00:32:19 | Nuoroda

 Sveiki visi būsimi pirmakursiai :) Aš šiemet baigiau pirmą kursą Vu Chemijos fakultete. Studijuoju konservavimo ir restauravimo chemiją. Jeigu kils klausimų ar šiaip smalsu kažką sužinoti, klauskite ;) atsakysiu tikrai! 

Žinutė parašyta: 2010-06-24 00:35:49 | Nuoroda

Sveiki visi būsimi pirmakursiai :) Atnaujinam šią temą! Aš šiemet baigiau pirmą kursą VU Chemijos fakultete. Studijuoju konservavimo ir restauravimo chemiją. Jeigu kils klausimų ar šiaip smalsu kažką sužinoti, klauskite ;) atsakysiu tikrai! 

Žinutė parašyta: 2010-07-02 10:25:27 | Nuoroda

 Tiesa sakant, kai aš stojau balai nebuvo itin aukšti. Mano rezultatai buvo tokie - chemija - 80, matematika - 63, lietuvių kalba -  90. :)

Žinutė parašyta: 2010-07-02 10:27:03 | Nuoroda

 beje, aš studijuoju vf ir šiaip šiemet iš baigusių visi nemokamai studijuoja tiek chemiją, tiek konservavimo ir restauravimo chemiją. Na, o už biochemijos studijas yra mokančių ;) 

Žinutė parašyta: 2010-07-07 21:34:29 | Nuoroda

 Gal žinai kuo skiriasi pagrinde biochemija ir konservavimo ir restauravimo chemija.? Į kurią labiau verta stoti? Kokie abiejų pliusai ir minusai?

Ar yra gaunančių ten stipendijas?

Tikrai labai dideli skirtumai :) pabandyk pasiskaityti čia pačią studijų programą www.chf.vu.lt/studijos/stojantiesiems.php , manau tikrai paaiškės. O kur labiau verta stoti priklauso nuo tavo pačios požiūrio kas yra verta, kadangi kiekvienas renkasi pagal save :) Tiesiog VISIEMS patariu prieš stojant gerai pasiskaityti dalyko studijų programą t.y. pažiūrėti ką mokysies tuos keturis metus, nesvarbu kaip patraukliai skamba specialybės pavadinimas ar kaip vilioja pačio universiteto vardas :) 

Žinutė parašyta: 2011-07-07 14:58:03 | Nuoroda

 Sveiki, aš studijuoju konservavimo ir restauravimo chemiją, būsiu trečiakursė:) jei yra kokių klausimų ar pan rašykit man e-mailu: