Vartotojo Efemera pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-07-15 12:24:10 | Nuoroda

Sveiki.:> Japonologija mano prašyme užrašytas pirmu numeriu, tačiau didelių vilčių nededu, nes geografijos mano atestate nerasta.:D Na, bet niekad negali žinoti, šansų, kad ir menkų, visada yra.;>

Žinutė parašyta: 2010-07-15 12:29:56 | Nuoroda

Pritariu visoms jūsų mintims apie Stalkerį. Magnifique.

O pačią mane labai sužavėjo korėjiečio Kim ki Duk'o darbai. Lėlės, kvėpavimas, tušti namai. Tai filmai su minimaliu žodžių skaičiumi, bet velniškai iškalbingi ir susimąstyti verčiantys filmai. Lėlės- filmas, kuriame nufilmuotas pats gražiausias mano matytas ruduo. Tikrai verta pamatyti.;>

Žinutė parašyta: 2010-07-18 17:18:07 | Nuoroda
Tecupae rašė:

Aš irgi maniau, kad gausiu daugiau, bet... keista buvo, kai sužinojau rezultatą, nes anglų man geriausiai iš visų dalykų sekėsi, o gavau prasčiausiai.  

 Mano situacija analogiška. Jaučiausi anglų egzaminą parašiusi geriausiai iš visų, kuriuos laikiau, nes tikrai lengvas buvo, tad sužinojus apie 89% kiek nuliūdau. Žinoma, nelabai yra dėl ko, nes rezultatas skundų nevertas, tačiau visad apmaudoka, kai tikies daugiau nei gauni.:.>

Žinutė parašyta: 2010-07-18 17:20:03 | Nuoroda

Mano prašyme taip pat dveji šokiai, bet visai smagu, kai matai padvigubėjusius dešimtukus.:D

Žinutė parašyta: 2010-07-18 17:23:52 | Nuoroda

VDU yra ir mano prašyme. Pasirinkau viešąją komunikaciją, tačiau ne pirmuoju numeriu.:>

Žinutė parašyta: 2010-07-18 17:40:16 | Nuoroda
Igariok rašė:

cia kiek skaitau,tai krentu:D " ish istorijos gavau tik 82% :((((" arba " matematika ishlaikiau vos tik 79%-dabar niekur negalesiu istot:(((((" man tas patinka :DDD arba hebra tokiu budu bando parodyt kokie jie protingi  ar tiesiog vaikai-indigo kuriems ziaaauriai nepasiseke...savo balais negaliu pasirodyti priesh jus cia susirinkusius dauguma,taciau ne faktas,kad ateityje paseksiu maziau uz jus:))) bet kaip bebutu,sekmes studijuojant ir siekti to,ko labiausiai norit gyvenime:)

 Kiekvienas sau nusistato atitinkamą kartelę.;> Juk yra studijų programų, į kurias norint įstoti iš egzaminų reikia surinkti ne mažiau 95%. Tad jei žmogus, kurio svajonė, sakykim politologijos studijos, gauna kad ir tuos 82% visiškai suprantamas jo virkavimas. Tiesiog vienas laiko egzaminą, tikėdamasis bent išlaikyti, o kito tikslas išlaikyti maksimaliai gerai. Kiekvienas atvejis individualus ir liūdėjimas gavus iš šalies žiūrint, rodos, tikrai gerą įvertinimą, tikrai būna nuoširdus, nenorint pasipuikuoti, pasirodyti protingu.:>

Žinutė parašyta: 2010-07-22 13:19:00 | Nuoroda

Man taip pat nusimato studijos Kaune, VDU, tad taip pat būtų smagu susirasti žmogų, su kuriuo galima būtų nuomotis butuką kur nors netoli Laisvės alėjos, kad politikos mokslų ir diplomatijos fakultetas nebūtų toli.:>

Žinutė parašyta: 2010-07-23 14:05:54 | Nuoroda
Riuta rašė:

 koks jusu konkursinis balas i viesaja komunikacija?

 Maniškis 20,28.

Žinutė parašyta: 2010-07-23 16:23:58 | Nuoroda

Įstojau į VDU viešąją komunikaciją. :> Tikėjaus, norėjau ir skraidau.:D

Žinutė parašyta: 2010-07-23 16:27:47 | Nuoroda

Aš taip pat į el.paštą negavau nieko. . .

Žinutė parašyta: 2010-07-24 09:33:58 | Nuoroda

Aš taip pat Kaune, VDU, viešoji komunikacija.;>

Žinutė parašyta: 2010-07-25 12:05:55 | Nuoroda

Ieškau kambariuko Kaune.;> Studijuosiu VDU, tad norėčiau, kad butas kur nors l netoli universiteto būtų. Jei kas turi pasiūlymu, galit man parašyti.:>